KONCERT V KINĚ - ADELE
ZÁZNAM KONCERTU Z ROYAL ALBERT HALL V LONDÝNĚ

Koncert nejen pro ženy k jejich svátku od zpěvačky Adele, která získala letos pět cen Grammy.

Adele si splnila svůj sen, když vystoupila v londýnské Royal Albert Hall.
I vy můžete zažít tu fantastickou atmosféru, emocemi nabitý sál a při "Someone like you" vám přeběhne mráz po zádech...

 

 

STŘEDA
8. března 2017 v 17 hodin

 

 

Když vchází na scénu, říká Adele: „Myslím, že to bude jeden z mých nejvýznamnějších koncertů.“ A byl. Zážitek z večera, kdy si zpěvačka splnila svůj sen a vystoupila v londýnské Royal Albert Hall...

„Nechci být jen náhrada za sobotní večeři. Chci, aby mě opravdu znali,“ vysvětluje Adele ve filmu svůj vztah k fanouškům, kteří se přičinili o náladu v nabitém sále.

 

115 minut, české titulky

Album s názvem "21" se stalo nejprodávanějším albem tohoto století a prestižní hudební magazín Billboard ho označil za nejlepší album všech dob. Každá píseň z CD ADELE "21" se postupně stala hitem číslo jedna v amerických hitparádách.
CD ADELE '21' se pouze v Británii prodalo přes čtyři milióny kopií a překonalo tak 'Dark Side of the Moon' od Pink Floyd a 'Bad' Michaela Jacksona. Koncert ADELE z Royal Albert Hall v Londýně, v režii Paula Dugdalea, nabízí hity převážně z tohoto alba.

Adele se v roce 2015 stala podle Mezinárodní federace fonografického průmyslu (IFPI) díky albu 25 a baladě Hello nejprodávanější umělkyní na světě. Letos podle britských médií podepsala rekordní kontrakt se společností Sony Music v hodnotě 90 milionů liber (asi 3,2 miliardy korun), což je jedna z nejvyšších částek v hudebním průmyslu.