KONCERT V KINĚ
METALLICA & SAN FRANCISCO SYMPHONY: S&M²

Oslava výročí unikátního alba S&M – to je nový koncertní film Metallica & San Francisco Symphony: S&M². Metalová ikona se po 20 letech sešla na jednom pódiu se symfonickým orchestrem z domovského San Franciska a svým největším hitům dala opět orchestrální podobu...

 

 

 

Středa 9. října 2019 v 19,30 hodin

Metallica & San Francisco Symphony: S&M²

 


Režie: Wayne Isham

Anglická verze, 150 minut

Doporučená přístupnost: od 12 let

Předprodej vstupenek od 3.9.2019 v pokladně kina Vesmír

Velkolepá oslava dvaceti let unikátního alba S&M - to je zbrusu nový koncertní film Metallica & San Francisco Symphony: S&M2. Metalová ikona se na začátku letošního září sešla na jednom pódiu s legendárním orchestrem, aby svým největším hitům dala po 20 letech opět orchestrální podobu. Nenechte si ujít neopakovatelnou show na velkém plátně a připomeňte si tak album S&M, výjimečný počin v diskografii jedinečné kapely.

Hráli pro stovky tisíc lidí v Rusku i tučňáky na Antarktidě. Přesto nejepičtějším momentem v kariéře legendární Metalliky je spolupráce se San Francisco Symphony a společné album S&M v roce 1999. Letošní kulaté výročí kapela oslavila velkolepým koncertem opět se stejným orchestrem na jednom pódiu.
Na koncertě v nedávno otevřené hale Chase Center zazněly všechny hity tak, jak je pro filharmonii upravil Michael Kamen. Nově se ale hrály i písně z pozdějších alb St. Anger, Death Magnetic a Hardwired…to Self-Destruct, které pro orchestr rozepsal Bruce Coughlin. Na vlastní provedení pak dohlédl dirigent Michael Tilson Thomas. Část představení vedl, čímž zahájil svou poslední sezónu jako hudební ředitel sanfranciského souboru.