PŘIPRAVUJEME PRO VÁS - MŮŽETE SE TĚŠIT...

 

 

 

24. a 27. ledna 2020

KRÁLÍČEK JOJO

Jojo Rabbit – Nový Zéland/ČR 2019

Jojo si to užívá. Jako správný malý kluk má spoustu kamarádů v Hitlerjugend, nej-přítele Yorkiho a pak ještě jednoho kamaráda imaginárního – Adolfa Hitlera. Prostě pohoda. Dokud nezjistí, že jeho maminka ukrývá židovskou dívku. Režisér Taika Waititi natočil příběh z druhé světové války se svým osobitým stylem humoru. Film se natáčel v Žatci a Úštěku, interiérové scény pak vznikly v barrandovských ateliérech. České titulky.

 

 

 

23. - 29. ledna 2020

PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST

ČR/SR - 2020

Tři ženy. Tři podoby lásky. Tři příběhy radosti i bolesti, štěstí i smutku… Nový film od tvůrců úspěšné komedie Všechno nebo nic, opět podle knižní předlohy populární slovenské spisovatelky Evity Twardzik (Urbaníkové) a v režii Marty Ferencové. V hlavních rolích Petra Hřebíčková, Eliška Balzerová, Tatiana Dyková, Ľuboš Kostelný, Marián Mitaš, Janko Popovic Volaric, Branislav Trifunovic a Predrag Manojlović.

 

 

30. ledna 2020

DARIA

ČR - 2020

Kdo je Daria? Až ji poznáš, změní ti život. Mysteriózní, výtvarně stylizovaný thriller o tenké hranici mezi realitou a fabulací, šílenstvím a normálností, sugescí a manipulací, ale také o strachu a odvaze. Reflexe současných problémů a nevyhnutelnosti vlivu mocných. Má v dnešní době člověk kontrolu nad svým životem, nebo svoboda nikdy nebyla tak nejasná? Hrají Jaromír Nosek, Klára Miklasová, Pawel Delag, Jiří Schmitzer, Jana Šulcová, Paul Louis Harrell, Norbert Lichý, Martin Sitta, Jan Vlasák, Karel Dobrý, Jitka Sedláčková a další. Režie Matěj Pichler.

 

 

 

30. ledna 2020

GENTLEMANI

The Gentlemen – USA 2020

První liga zločinu… Akční komedie z dílny scénáristy a režiséra Guye Ritchieho sleduje příběh britského drogového krále Mickeyho Pearsona (Matthew McConaughey), který se snaží prodat svoje impozantní drogové impérium dynastii oklahomských miliardářů. V dalších rolích hvězdně obsazeného filmu hrají Charlie Hunnam, Henry Golding, Michelle Dockery, Jeremy Strong, Eddie Marsan, Colin Farrell a Hugh Grant. České titulky.

 

 

 

31. ledna 2020

CESTA ZA ŽIVOU VODOU

Askeladden - I Soria Moria slott – Norsko 2019

Fantasy pohádka Cesta za živou vodou volně navazuje na předchozí snímek Cesta za králem trollů, v němž jsme poprvé potkali dobrosrdečného Espena, jeho dva bratry, krásnou a odvážnou princeznu Kristin. Statečného Espena nyní čeká ještě větší dobrodružství. Vydává se totiž hledat živou vodu, aby zachránil své bratry i Kristininy královské rodiče. České znění.

 

 

 

31. ledna - 2. února 2020

TLAPKOVÁ PATROLA: VŽDY VE STŘEHU

Paw Patrol: Ready, Race, Rescue! – Kanada 2019

Neohrožené tlapky znovu v kinech ve speciálním dílu! Neohrožená Tlapková patrola znovu míří do kin, tentokrát v úplně novém a speciálním závodnickém filmu. Závodnický film pak doplní i dvě nejnovější epizody, ve kterých si tlapky zkusí poradit s utrženým obrovským balónem a taky je čeká jedno pavoučí dobrodružství. Úkolů je více než dost, takže tlapky vzhůru do akce! Animovaný rodinný film uváděný v českém znění.