PŘIPRAVUJEME PRO VÁS - MŮŽETE SE TĚŠIT...

 

 

5 - 7. června 2020

LEDOVÁ SEZÓNA: ZTRACENÝ POKLAD

Norm of the North: King Sized Adventure – USA 2019

Medvědí dobrodružství s ledovým klidem. Lední medvěd a polární lumíci v exotické džungli? Proč ne, když to situace v animované komedii vyžaduje! A dovolená to rozhodně nebude. Po vzoru slavných hrdinů Indiana Jonese, Lary Croft a především Johnyho Englishe se roztržitý lední medvěd Norm vydává z pohodlí domova kolem světa na velké a zábavné dobrodružství. Po svém boku má nezničitelné chlupaté kámoše lumíky a společně se pokusí vrátit starobylý ztracený poklad tam, kam patří. Měli by zabránit katastrofě, ale sami přitom obrátí džungli vzhůru nohama. České znění.

 

 

12 - 15. června 2020

BOURÁK

ČR - 2020

Mají ho plný zuby… a srdce aneb ulítlá komedie o dospělé dceři, která se rozhodne zachránit manželství svých nedospělých rodičů dřív, než půjde celá rodina ke dnu. Nová komedie Ondřeje Trojana (filmy Želary nebo Občanský průkaz) podle scénáře Petra Jarchovského s Ivanem Trojanem v roli Bouráka, věčného frajera, kterému teče do baráku i do života a rodina už ho má plný zuby. Ale i srdce. Dále hrají Kristýna Boková, Veronika Marková, Jiří Macháček, Petra Nesvačilová, Kryštof Hádek, Jaromír Dulava a Matěj Ruppert.

 

15. června 2020

PSÍ LÁSKA

ČR - 2020

1 200 kilometrů, 14 psů a jedna žena. Jediný cíl je cesta… Dvanáct dní na překonání 1 200 kilometrů zasněženou pustinou. Takové jsou parametry závodu psích spřežení Finnmarksløpet, do nějž se opakovaně pouští česká chovatelka huskyů Jana Henychová. V létě Jana pořádá „psí“ tábory pro děti a vydělává si na to, aby se z Jizerských hor mohla přesunout 1 500 kilometrů na sever, do zimního Švédska. Tam se svými čtyřnohými spoluzávodníky zahajuje tříměsíční trénink, často v teplotách hluboko pod nulou. Připravují se na cíl ještě náročnější: zdolání drsného dálkového závodu, který se rok od roku víc profesionalizuje a amatérům jako Jana nastavuje vysokou laťku. Udrží Jana krok s ostatními v tomto náročném sportu, který bývá doménou mužů? Filmu dominují záběry podmanivé severské krajiny. Režie: Linda Kallistová Jablonská.

 

 

19. a 21. června 2020

LASSIE SE VRACÍ

Lassie - Eine abenteuerliche Reise – Německo 2019

Nejslavnější pes se vrací do kin! A spolu s ní se vrací i úžasný příběh o nerozlučném přátelství chlapce a jeho dlouhosrsté kolie. Dvanáctiletý chlapec a jeho věrná psí kámoška Lassie jsou proti své vůli rozděleni a Lassie je převezena až na druhý konec země. Z nového domova ale uteče a vydává se na neuvěřitelně odvážnou, strastiplnou a někdy i zábavnou cestu zpátky. Nejnovější zpracování vychází z původní povídky Erica Knighta, která stála na úplném počátku dlouhé historie Lassie. Dobrodružný rodinný film, uváděný v českém znění.

 

 

 

19. června 2020

KALIFORNSKÝ SEN

The High Note – USA 2020

Některé šéfové jsou pravé divy… Když se rozhodnete jít za svým snem, připravte se, že to může bolet a že po cestě narazíte na spoustu křižovatek. Hvězda série Padesát odstínů Dakota Johnson hledá svůj Kalifornský sen ve stejnojmenné hudební romanci. Romantické drama od tvůrců filmu Yesterday a Deník Bridged Jonesové, uváděné s českými titulky.