PŘIPRAVUJEME PRO VÁS - MŮŽETE SE TĚŠIT...

 

 

 

22. - 25. června 2017

HOLKY NA TAHU

Rough Night – USA 2017

Nejlepší pařby jsou ty, na které se vám moc nechce…Komedie o pětici nejlepších kamarádek z vysoké školy (v podání Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilany Glazer a Zöe Kravitz) a jejich víkendovém setkání po deseti letech v podobě divoké dámské jízdy v Miami. Jejich nespoutané řádění ale nabere překvapivě zlověstný směr poté, co se jim nešťastnou náhodou podaří zabít striptéra… České titulky.

 

 

22. - 28. června 2017

TRANSFORMERS: POSLEDNÍ RYTÍŘ

Transformers: The Last Knight – USA 2017

Aby jeden svět žil, musí jiný zemřít… Vůdce Autobotů Optimus Prime zmizel. Světem zmítá zuřivá válka mezi lidmi a ostatními Transformery. V pořadí pátý film Transformers opět režíruje Michael Bay, v hlavních rolích Mark Wahlberg, Anthony Hopkins, Laura Haddock, John Turturro a Stanley Tucci. České znění.

 

 

 

30. června - 1. července 2017

VŠECHNO, ÚPLNĚ VŠECHNO

Everything, Everything – USA 2017

Madeline je sedmnáct a hodně čte. Nic jiného totiž dělat nemůže. Všechno se ale změní v okamžiku, kdy se do sousedního domu nastěhuje nová rodina a s ní i kluk Olly. Jelikož se nemůže se záhadným sousedem setkat, začnou si psát emaily. Madeline si tak během krátkého času uvědomí, že její život není skutečný, a proto nabere odvahu všechno risknout… České titulky.

 

29. června - 5. července 2017

JÁ, PADOUCH 3

Despicable Me 3 – USA 2017

Je dobré být zlý! Bývalý padouch Gru má problém a jeho Mimoni jsou navíc čím dál nespokojenější s tím, že už páníček není zlý. A není se Gru dozví, že má dvojče, které je mu k nerozeznání podobné (až na ty vlasy). Hora nepříjemností pro Grua je zároveňe báječnou zprávou pro filmové diváky. Těm totiž dva roky poté, co kina vzali útokem Mimoni, konečně končí čekání. Animovaná rodinná komedie, uváděná v českém znění.