PŘIPRAVUJEME PRO VÁS - MŮŽETE SE TĚŠIT...

 

 

24. a 28. září - 1. října 2017

ZAHRADNICTVÍ: DEZERTÉR

ČR - 2017

Objev v sobě Nindžu! Ve filmovém dobrodružství ze světa Ninjago se mladý Lloyd, známý také jako Zelený Nindža, společně se svými přáteli a tajnými bojovníky, zapojí do bitvy o Ninjago City. Pod vedením vtipem sršícího učitele kung fu Mistra Wu musí porazit zlého válečníka Garmadona, nejhoršího padoucha všech dob… Animovaná akční komedie, uváděná v českém znění. 24.9. FILMOVÉ PŘEDSTAVENÍ ZA ÚČASTI DELEGACE TVŮRCŮ FILMU.
 

 

 

25. září 2017

ZKRÁTKA KRAŤAS

ČR - 2017

Nejlepší krátké animované filmy ve střední Evropě aneb animace není jen pro děti… Výběr nejzajímavějších současných krátkých animovaných filmů nadějných mladých filmařů ze zemí střední a východní Evropy. Uvidíte tyto filmy: „Země kovbojů“ (Slovensko 2015), „Ploty“ (Polsko 2015), „Kompozice“ (Slovinsko 2015), „Řeky“ (Polsko 2014), „Za hranicí“ (Maďarsko 2015), „Mozaika, valčík splínu“ (Polsko 2015), „Vlčí hrátky“ (Chorvatsko 2015), „Divné zvuky“ (Maďarsko 2015), „Pohádka“ (Maďarsko 2014), „Čím víc vím“ (Česká republika 2015) a „Happy End“ (Česká republika 2015, z užšího výběru na Oscara).
 

 

 

26. září 2017

DOBRÝ ČASY

Good Time – USA 2017

Napínavé krimi drama o dvou bratrech – ten první se po zpackané bankovní loupeži ocitá ve vězení a druhý se kvůli jeho vysvobození vydává na zoufalou cestu městským podsvětím. Během jediné šílené noci závodí s časem, aby získal dostatek peněz na bratrovu kauci a vlastně zachránil i sám sebe, protože si postupně začíná uvědomovat, že jejich životy jsou v ohrožení. Film doprovází soundtrack od Oneohtrix Point Never, který dodává snímku neopakovatelnou atmosféru - na soundtracku se podílel i legendární Iggy Pop. Film byl uveden v hlavní soutěži letošního filmového festivalu v Cannes, kde si podmanil filmové kritiky z celého světa. V hlavní roli Robert Pattison. České titulky.
 

 

 

 

29. září - 2. října 2017

WIND RIVER

Wind Riwer – USA 2017

Nic není těžší, než zjistit pravdu… Stopař Cory Lambert objeví uprostřed zasněžené pusté krajiny Wyomingu tělo mrtvé indiánské dívky. Vyšetřování se ujímá novopečená agentka FBI, která do odlehlé indiánské rezervace Wind River přijíždí z Las Vegas, zcela nepřipravená na drsné podnebí, jež tam panuje. Na pomoc s vyšetřováním si přizve stopaře Coryho a společně se snaží přijít na kloub záhadné smrti... Akční mysteriózní krimi, uváděné s českými titulky.
 

 

 

 

30. září - 2. října 2017

AMITYVILLE: PROBUZENÍ

Amityville: The Awakening – USA 2017

Každý dům má svou historii, tenhle ji má děsivě temnou… Horor o nechvalně známém domě Amityville, o kterém se už několik desetiletí vypráví děsivé a krvavé historky. Nyní se potvrzuje, že to nejsou pouhé legendy. Boj o přežití v domě plném zla právě začíná! České titulky.