PŘIPRAVUJEME PRO VÁS - MŮŽETE SE TĚŠIT...

 

 

 

17. - 23. srpna 2017

ZABIJÁK & BODYGUARD

The Hitman's Bodygard – USA 2017

Nikdy ho nepouštěj z očí. Nejlepší bodyguard na světě dostane nového klienta, nájemného vraha, který musí svědčit u Mezinárodního soudního dvora. Aby se včas dostavili k soudnímu řízení, musí oba zapomenout na to, že jsou tak trochu jiní a že si možná až příliš lezou na nervy. V hlavních rolích akční komedie Ryan Reynolds a Samuel L. Jackson. České titulky.

 

17. - 30. srpna 2017

PO STRNIŠTI BOS

ČR - 2017

Lyrický film o dětství a hrdinství v každém z nás, který předchází oblíbené Obecné škole, podle scénáře Zdeňka Svěráka v režii Jana Svěráka. Jeho děj vás zavede do období Protektorátu, kdy je Edova rodina donucena vystěhovat se z Prahy na venkov k příbuzným. Malé město, kde chlapec doposud trávil jen krátké chvíle prázdnin, se na čas stane jeho domovem. Rozměry válečného konfliktu, který rodině obrátil život naruby, vnímá chlapec milosrdnou dětskou optikou, jež nabízí hlavně prostor pro tajuplná dobrodružství. Nachází tak cestu nejen k místní klukovské partě, jejíž svět je tolik odlišný od městského a v níž musí obhájit své místo, ale také nečekaným rodinným tabu, která vyplouvají na povrch, a rovněž k vlastní odvaze… Hrají Ondřej Vetchý, Tereza Voříšková, Alois Grec, Jan Tříska, Viera Pavlíková, Oldřich Kaiser, Zuzana Stivínová, Hynek Čermák, Petra Špalková a Zdeněk Svěrák.

 

 

 

24. - 29. srpna 2017

VELKÁ OŘÍŠKOVÁ LOUPEŽ 2

The Nut Job 2 : Nutty by Nature–Kanada/USA/J. Korea 2017

Další osudy veverčáka Bručouna a jeho přátel, kteří tentokrát musí zabránit starostovi Oakton City zbourat jejich domov kvůli plánované výstavbě pochybného zábavního parku…. Rodinná animovaná komedie, uváděná v českém znění.

 

 

24. - 30. srpna 2017

TEMNÁ VĚŽ

The Dark Tower – USA 2017

Jejich boj přichází do našeho světa… Ambiciózní a rozsáhlý příběh od jednoho z nejuznávanějších světových autorů Stephena Kinga, se konečně dostává na filmová plátna. Roland Deschain, poslední z řádu rytířů, vede odvěkou bitvu s Walterem O'Dimem, známým též jako Muž v černém a je odhodlaný zabránit mu ve zničení Temné věže, která svou existencí drží pohromadě celý vesmír. Dobro a zlo se tak ocitají v souboji, který rozhodne o osudu všech světů, protože Roland je jediným, kdo je schopen Temnou věž před Mužem v černém ochránit. Idris Elba a Matthew McConaughey v hlavních rolích akčního dobrodružného fantasy. České titulky.

 

29. srpna 2017

TERMINÁTOR 2: DEN ZÚČTOVÁNÍ VE 3D

Terminator 2: Judgment Day 3D – USA/Francie 1991 a 2017

Arnold Schwarzenegger se vrací na plátna kin ve své nejikoničtější roli Terminátora v digitálně remasterované 3D verzi filmu. Na předělávce dnes již klasiky akčního sci-fi žánru pracoval samotný režisér snímku James Cameron ve spolupráci se společnostmi DMG Entertainment a StudioCanal a vytvořili kvalitní 3D konverzi za využití nejmodernější technologie StereoD. České titulky.

 

 

25. - 30. srpna 2017

BARRY SEAL: NEBESKÝ GAUNER

American Made – USA 2017

CIA, Bílý dům, Pablo Escobar. Tyhle všechny vodil za nos. Barry Seal se zoufale nudil, a tak se vrhnul po hlavě do dobrodružství, které bylo natolik šílené, že ho musel napsat sám život… Barry to prostě hraje na všechny světové strany a jde mu to víc než skvěle. Už dávno se přestal nudit. Má krásnou ženu, topí se v penězích a vůbec si nepřipouští, co se stane, až se tenhle domeček z karet zhroutí. Tom Cruise v hlavní roli akčního dramatu. České titulky.

 

 

31. srpna a 4. září 2017

TULIPÁNOVÁ HOREČKA

Tulip Fever – Velká Británie/USA 2017

Klam může být vraždou… Vášnivá, ale zakázaná láska dvou mladých milenců, kteří se víc a víc zamotávají do spleti podvodů a lží. Jejich nadějí na společnou budoucnost je vzácná tulipánová cibulka - Amsterodam a celou zemi zachvátila v 17. století "tulipánová horečka", kdy jediná cibulka exotické květiny mohla přinést nesmírný majetek… Historické drama podle bestselleru Deborah Moggach a scénáristy Tom Stopparda (tvůrce Zamilovaného Shakespeara). Hrají Cara Delevingne, Alicia Vikander, Dane DeHaan a Christoph Waltz. České titulky.

 

 

31. srpna - 6. září 2017

HURVÍNEK A KOUZELNÉ MUZEUM

ČR/Belgie/Rusko – 2017

Je čas se odvázat! Legendární hrdinové, které dobře znáte, přicházejí nyní v animované komedii pro celou rodinu. Hurvínka čeká největší dobrodružství v životě, při němž musí prokázat chytrost, šikovnost, odvahu a smysl pro přátelství, aby zachránil „taťuldu“, ale i kouzelné muzeum a celé město z nadvlády zločinného Pána loutek. Film vznikal více než osm let pod vedením producenta a hlavního režiséra Martina Kotíka a neztrácí nic z poetiky a humoru založeném na věčném špičkování táty se synem…