PŘIPRAVUJEME PRO VÁS - MŮŽETE SE TĚŠIT...

 

 

6. - 12. prosince 2018

SMRTELNÉ STROJE

Mortal Engines – USA 2018

Světu docházejí zdroje, města se proměnila v pohyblivé predátorské stroje a jedna dívka se touží pomstít muži, který ji připravil o matku. Bohužel, patří mezi ty vůbec nejmocnější muže planety. Dobrodružné fantasy od tvůrců Pána prstenů a Hobita. Uvádíme v českém znění i s českými titulky.
 

 

 

 

8. a 11. prosince 2018

VE SPÁRECH ĎÁBLA

The Possession of Hannah Grace – USA 2018

Smrtí to teprve všechno začíná… Otřesný obřad vymítání ďábla, který se vymkne kontrole a vyžádá si život mladé ženy. O několik měsíců později má Megan Reedová službu v noci v pitevně, kam přivezou znetvořené mrtvé tělo. Megan, která je uvězněna sama v podzemních chodbách, začne mít strašlivé vidiny a zmocní se jí podezření, že tělo je posedlé nemilosrdnou démonickou sílou. Hororový thriller, uváděný s českými titulky.
 

 

13. prosince 2018

ZÁHADA SILVER LAKE

Under the Silver Lake – USA 2018

Kdy naposledy jste si pouštěli písničku pozpátku? Zábavná multižánrová hříčka plná bizarních dějových zvratů, představuje Andrewa Garfielda v roli třiatřicetiletého Sama, který se po zmizení své mysteriózní sexy sousedky pouští do surreálného pátrání, aby dekódoval tajemství, skandály a konspirace ukrývající se v hlubinách Města andělů… Po znamenitém metahororu Neutečeš se osobitý režisér David Robert Mitchell vydal na halucinogenní výlet po Los Angeles. Hypnotický a zábavný thriller bezmála lynchovského ražení je poháněn stejně tak ústřední obsedantní figurou, jako vytříbeným soundtrackem, dějovými serpentinami a nesčetnými popkulturními referencemi, jež dohromady skládají jakousi tajnou historii L.A. Prostě film, který je zároveň subversivní hříčkou i netradiční poctou éře klasického Hollywoodu. České titulky.
 

 

13. - 19. prosince 2018

AQUAMAN

Aquaman – USA 2018

Domov volá… Filmový příběh o populárním superhrdinovi ze stáje DC Comics odhaluje původ Arthura Curryho (Jason Momoa), napůl člověka, napůl obyvatele bájné Atlantidy, kterého jeho životní cesta přiměje čelit pravdě nejen o tom, kým ve skutečnosti je, ale zároveň prověří, zda-li je hoden stát se tím, pro co byl zrozen… králem. Akcí nabitý film, dobrodružné fantasy a vizuálně úchvatný, velkorozpočtový snímek ze světa sedmi moří! Uvádíme v českém znění i s českými titulky.
 

 

14. - 16. prosince 2018

SPIDER – MAN: PARALELNÍ SVĚTY

Spider-Man: Into the Spider-Verse – USA 2018

Akční animovaný film studia Marvel. Phil Lord a Chris Miller, tvůrci hitů Lego příběh a 21 Jump Street spojili svůj um a talent, aby divákům představili dosud nepoznaný svět Spider-Mana v přelomovém a unikátním vizuálním stylu. Spider-Man: Paralelní světy představí dospívajícího chlapce z Brooklynu Milese Moralese a nekonečné možnosti Paralelních světů, kde je víc než jen jeden maskovaný hrdina. České znění.
 

 

 

 

15. prosince 2018

MIMI A LÍZA: ZÁHADA VÁNOČNÍHO SVĚTLA

ČR – 2018

Mimi a Líza jsou nevšední kamarádky. Jedna má oči stále zavřené a druhá je má otevřené dokořán. Ale obě se však umí dívat a společně vidět. Protože svět se dá vidět i rukama i ušima, jen to zkusit… Pásmo krátkých animovaných filmů pro malé děti (4-8 let) a jejich rodiče o neobyčejném přátelství dvou malých holčiček.
 

 

 

 

15. - 18. prosince 2018

VÁNOCE A SPOL.

Santa & Cie – Francie 2017

Vánoční komedie o neuvěřitelné záchranné misi. Co se stane, když těsně před Štědrým dnem přijde Santa naráz o skřítky připravující dárky? Všichni totiž najednou záhadně onemocní. Je to naprostá katastrofa, kterou musí Santa zachránit neplánovaným výletem pro léky až na Zemi, kde na něj číhají nečekané překážky, hlavně v podobě nic nechápajících lidí… Pohádková vánoční komedie, uváděná v českém znění.
 

 

 

20. a 27. prosince 2018

MARY POPPINS SE VRACÍ

Mary Poppins Returns – USA 2018

Když nevíte, jak dál, pamatujte, že kouzlo je vždy nablízku… Všechno je možné – i to nemožné a pomůže vám tajemná kouzelná chůva. Za pomoci veselého lampáře a svých jedinečných kouzelných schopností pomůže rodině a dětem znovu nalézt ztracenou radost a štěstí. Mary Poppins rovněž seznámí děti s celou řadou barvitých a svérázných postav, včetně své výstřední sestřenice Topsy. V hlavní roli Emily Blunt, v dalších rolích Lin-Manuel Miranda, Ben Whishaw, Emily Mortimer, Julie Walters, Colin Firth a Meryl Streep. Rodinný film studia Disney, uváděný v českém znění.
 

 

20. - 23. prosince 2018

BUMBLEBEE

Bumblebee – USA 2018

Charlie je obyčejná osmnáctiletá holka, která právě k narozeninám dostala své první auto. Jenže ten žlutý „Brouk“ není obyčejná ojetina, ale Bumblebee, který se v téhle podobě ukrývá nejen před lidmi, ale i ostatními Transformers… Příběh filmu Bumblebee časově předchází všem dílům předchozích Transformers, a přestože fanoušci dostanou to, na co jsou u téhle populární ságy zvyklí, film Bumblebee do série tak úplně nezapadá – film se vrací k lehkosti a zábavnosti… Dobrodružný film, uváděný v českém znění i s českými titulky.
 

 

 

21. - 28. prosince 2018

ASTERIX A TAJEMSTVÍ KOUZELNÉHO LEKTVARU

Asterix – Le secret de la potio magique – Francie 2018

Charlie je obyčejná osmnáctiletá holka, která právě k narozeninám dostala své první auto. Jenže ten žlutý „Brouk“ není obyčejná ojetina, ale Bumblebee, který se v téhle podobě ukrývá nejen před lidmi, ale i ostatními Transformers… Příběh filmu Bumblebee časově předchází všem dílům předchozích Transformers, a přestože fanoušci dostanou to, na co jsou u téhle populární ságy zvyklí, film Bumblebee do série tak úplně nezapadá – film se vrací k lehkosti a zábavnosti… Dobrodružný film, uváděný v českém znění i s českými titulky.
 

 

 

 

24. a 30. prosince 2018

SNĚHOVÁ KRÁLOVNA: V ZEMI ZRCADEL

The Snow Queen: Mirrorlands – 2018

Svět kouzel a kouzelníků se střetne s králem Haraldem, který se rozhodne zbavit svět veškeré magie a čar. Dokáže mu v tom někdo zabránit? Naštěstí je zde odvážná Gerda a po jejím boku překvapivě i Sněhová královna, se kterou Gerda dosud neměla nejlepší zkušenosti… Animovaná dobrodružná komedie, uváděná v českém znění.
 

 

 

31. prosince 2018

RAUBÍŘ RALF A INTERNET

Ralph Breaks the Internet – USA 2018

Walt Disney Animation Studios uvádí akcí nabité dobrodružství – od tvůrců hitu „Zootropolis – Město zvířat“. Známý videoherní záporák Ralf a jeho malá rošťácká kamarádka Vanilopka von Šmak musí podniknout riskantní cestu po světové počítačové síti a najít náhradní část do Vanilopčiny videohry s názvem Cukrkáry. Cestou se Ralf s Vanilopkou setkávají s občany internetu, mezi které patří například podnikatelka zvaná Joo, která je hlavním algoritmem a duší trendové stránky BuzzzTube a Shank, drsná závodnice z ještě drsnější závodní hry zvané Masakr. České znění.
 

 

 

 

1. - 2. ledna 2019

UTOP SE, NEBO PLAV

Le grand bain – Francie 2018

… někdy stačí synchronizovat. Komedie o snech, které se mohou splnit, přestože se v ně ani neodvažujeme doufat. Hledá se nový člen do družstva mužského synchronizovaného plavání (ano, máme na mysli mužské akvabely) – to ještě netuší, do jak pestré společnosti sympatických ztroskotanců se dostává. Družstvo vybavené povislými svaly, počínající pleší a nejrůznějšími životními problémy, míří na nejvyšší stupně vítězů. České titulky.