PŘIPRAVUJEME PRO VÁS - MŮŽETE SE TĚŠIT...

 

 

 

11. - 17. ledna 2018

NEJTEMNĚJŠÍ HODINA

Darkest Hour – Velká Británie 2017

„Nikdy se nevzdám. Nikdy neustoupím…“ Gary Oldman jako Winston Churchill v příběhu o muži, který se nevzdal, i když okolnosti stály proti němu. V roce 1940 se blížila německá invaze do Anglie a britský premiér měl domluvit podmínky příměří. Místo toho slavnou řečí zburcoval národ k boji. Režie Joe Wright. Historické drama, uváděné s českými titulky. Gary Oldman je nominován v kategorii za nejlepší mužský herecký výkon na Zlatý glóbus za rok 2017. České titulky.

 

 

18. - 24. ledna 2018

COCO

Coco - USA 2017

Pozvání do světa, kam se dosud žádný živý člověk nedostal… A brzo tam bude pěkně živo – na velké oslavě, kterou jen tak nezažijete!!! Nová supr rodinná komedie od studia Disney-Pixar, jejíž součástí je i krátký 20ti minutový film Olaf - o oblíbeném sněhulákovi z filmu Ledové království. České znění.

 

18. - 24. ledna 2018

ZOUFALÉ ŽENY DĚLAJÍ ZOUFALÉ VĚCI

ČR - 2018

Má se svým milostným životem velké plány a má přebujelou fantazii. Městečko, kde se narodila, jí ale pro realizace milostných záměrů nestačí. A tak se přemístí do velkoměsta. Nejprve prodává v prodejně s dámským prádlem, kde obslouží přes tři tisíce žen, než se stane zázrak a přijde ON! Ten první a pravý! To si alespoň Olga myslí do okamžiku, než ho přistihne při nevěře… Komedie podle scénáře Haliny Pawlowské a režiséra Filipa Renče, ze které vyplývá, že co se týče lásky, tak… i když je vám hrozně, i když jste k smíchu, tak to prostě nesmíte vzdát! V hlavní roli Klára Issová, v dalších rolích Lenka Vlasáková, Jiří Dvořák, Zdena Procházková, Pavel Kříž, Martin Kraus, Petr Vacek, Matouš Ruml, Aneta Krejčíková, Václav Vašák, Alice Bendová a Robert Nebřenský.

 

 

 

25. - 31. ledna 2018

VŠECHNY PRACHY SVĚTA

All the Money in the World – USA 2018

J. Paul byl bohatý. Všichni ostatní za to zaplatili… Příběh o únosu šestnáctiletého Johna Paula Gettyho III a o zoufalé snaze jeho milující matky přesvědčit Johnova bohatého dědečka Jeana Paula Gettyho, aby zaplatil výkupné. Michelle Williams, Mark Wahlberg a Christopher Plummer v hlavních rolích dramatického krimi i mysteriózního thrilleru režiséra Ridley Scotta. Film má tři nominace na Zlaté glóby za rok 2017. České titulky.