PŘIPRAVUJEME PRO VÁS - MŮŽETE SE TĚŠIT...

 

12. - 18. července 2018

HOTEL TRANSYLVÁNIE 3: PŘÍŠERÓZNÍ DOVOLENÁ

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation – USA 2018

Vydejte se s naší oblíbenou rodinkou strašidel na výletní parník. Drákulův doprovod si užívá klidnou plavbu a s radostí využívá vše, co může luxusní plavidlo nabídnout, od strašidelného volejbalu po exotické exkurze a opalování při Měsíčku. Když však Mavis zjistí, že se Drákula zbláznil do záhadné kapitánky lodi Eriky, která skrývá strašlivé tajemství, jež by mohlo zničit strašidla po celém světě, stane se z dovolené snů noční můra. Animovaná rodinná komedie, uváděná v českém znění.
 

 

 

 

 

13. - 18. července 2018

MRAKODRAP

Skyscraper – USA 2018

Akční thriller, po němž si začnete vážit slova „přízemí“. Dwayne Johnson, s přehledem největší akční hrdina současnosti, vyráží do smrtonosné pasti, aby v ní přežil skleněné peklo a zachránil svoji rodinu… České titulky.
 

 

 

14. a 17. července 2018

ÚSMĚVY SMUTNÝCH MUŽŮ

ČR – 2018

Opojně hořká komedie. Film podle stejnojmenného knižního bestselleru Josefa Formánka. Místy vtipný, místy smutný. Film režiséra Dana Svátka podle stejnojmenné autobiografické knihy Josefa Formánka. Osudy čtyř chlápků, kteří se potkají při nelehkém úkolu — zbavit se závislosti. Ocitnou se na okraji společnosti, ale to jim nebrání užívat si srandy až do morku kostí. Někdy se budete smát, možná slzet a přemýšlet nad osudy, vůlí a motivací zúčastněných. Rozhodně vás však jejich osudy nenechají klidnými. Skvělé herecké výkony Davida Švehlíka, Jaroslava Duška, Ivana Fraňka, Ondřeje Malého, Mariky Šoposké, Jaroslava Plesla, Simony Babčákové a dalších.
 

 

 

 

19. a 23. července 2018

DĚSIVÉ DĚDICTVÍ

Hereditary – USA 2018

Každá rodina má své tajemství… Když zemře Ellen, matriarcha rodu Grahamů, začíná rodina její dcery rozplétat záhadná a čím dál tím děsivější tajemství svých předků. S přibývajícími odhaleními se čím dál více snaží překonat svůj neblahý osud, který zřejmě pronásleduje celý jejich rod a pomalu ničí vše, co znají. Mysteriózní dramatický horor, uváděný s českými titulky.
 

 

 

 

19. - 25. července 2018

MAMMA MIA! HERE WE GO AGAIN

Mamma Mia! Here We Go Again – USA 2018

Mamma Mia! Největší letní filmová pohoda se vrací. A s ní i nakažlivě lenošivá nálada pohádkového ostrova Kalokairi, nesmrtelná ABBA a herci, kteří si s chutí zopakovali velkolepý řecký mejdan. V hlavních rolích skvělého komediálního muzikálu Amanda Seyfried, Lily James, Meryl Streep, Pierce Brosnan, Andy Garcia, Colin Firth, Stellan Skarsgård, Christine Baranski, Julie Walters a Cher. České titulky.
 

 

 

 

26. - 31. července 2018

CHATA NA PRODEJ

ČR – 2018

Chatu prodáš, ale příbuzných se nezbavíš… Komedie o tom, co všechno se může stát, když se o víkendu sejde svérázná rodina na poslední rozlučce s chatou. Hrají Ivana Chýlková, David Vávra, Tereza Voříšková, Judit Bárdos, Jana Synková, Jan Kačer, Jan Strejcovský, Michael Pitthan, Václav Kopta a další. Režie Tomáš Pavlíček.
 

 

 

26. července - 1. srpna 2018

PLÁN ÚTĚKU 2

Escape Plan 2: Hades – USA 2018

Neudrží ho v žádném vězení… nezastaví ho žádný stroj… Ray Breslin (Sylvester Stallone) je neustále na útěku - živí se testováním nedostatků zabezpečovacích systémů ve věznicích. Uplynulo už několik let, kdy se stal obětí zrady a musel sáhnout až na dno svých sil, aby unikl z nechvalně známé prosklené Hrobky... Nyní čelí nové velké výzvě. Jeden z členů jeho týmu zmizí a ocitne se v tajném technologickém zařízení s příznačným názvem Hádes. Tajemná organizace v něm vězní unesené osoby, které disponují důležitými informacemi nevyčíslitelné hodnoty. Bohatí obchodníci, tajní agenti, politici i mezinárodně hledaní zločinci - nikomu z nich se zatím nepodařilo dostat se ven. Jediná cesta pro Raye Breslina tak znovu vede směrem dovnitř ... Akční film, uváděný v českém znění.
 

 

 

 

27. a 30. července 2018

HOTEL ARTEMIS

Hotel Artemis – Velká Británie 2018

Pravidlo č. 1: Nezabiješ jiného hosta… Hotel Artemis je přísně tajné high-tech zdravotnické zařízení, určené výhradně pro bohatou klientelu podsvětí. Jeho manažerka (hraje ji Jodie Foster) vládne „hotelu“ tvrdou rukou. Jejími klienty jsou vrazi, gangsteři a zločinci nejtěžšího kalibru. Po urgentní hospitalizaci legendárního zločineckého bosse se tak z dříve bezpečného místa pro zločince stává to nejnebezpečnější místo... Akční krimi sci-fi, uváděné s českými titulky.