PŘIPRAVUJEME PRO VÁS - MŮŽETE SE TĚŠIT...

 

 

 

19. června 2020

KALIFORNSKÝ SEN

The High Note – USA 2020

Některé šéfové jsou pravé divy… Když se rozhodnete jít za svým snem, připravte se, že to může bolet a že po cestě narazíte na spoustu křižovatek. Hvězda série Padesát odstínů Dakota Johnson hledá svůj Kalifornský sen ve stejnojmenné hudební romanci. Romantické drama od tvůrců filmu Yesterday a Deník Bridged Jonesové, uváděné s českými titulky.

 

 

20. a 26. - 28. června 2020

TÉMĚŘ DOKONALÁ TAJEMSTVÍ

Das perfekte Geheimnis – Německo 2019

7 přátel, 7 telefonů, 1 nevinná hra. Režisér bláznivých komedií „Fakjů pane učiteli“ a jejich tři hlavní tváře se znovu sešli a natočili spolu jiskřivou komedii. Na společné večeři se sejde několik párů a po pár sklenkách se rozhodnou, že svoje telefony položí na stůl a všechny zprávy, vzkazy i telefonáty budou ten večer sdílet. Zprávy se přečtou nahlas, hovory budou nahlas. Vždyť o nic nejde, bude zábava. Nevinná hra se nejdříve vyvíjí jako báječná legrace, pak ale začnou chodit zprávy, které se svými partnery či přáteli raději nesdílíte. Rozjede se série šílených situací a trapasů, někomu u stolu bude nepříjemně horko a brzo bude horko úplně všem. Odejdou domů partnerské páry, které přišly, nebo budou v jiném složení nebo budou po večeři všichni single? České znění.

 

 

25. - 29. června 2020

3BOBULE

ČR - 2020

Léto už začíná konečně v kinech! Letní atmosféra Pálavy, skvělá hudba, známí hrdinové… a spousta vína. Volné pokračování letní komedie z prostředí prosluněných moravských vinic. Stejně jako v předešlých dvou filmech se děj točí kolem Terezy Ramba, Kryštofa Hádka, Lukáše Langmajera a Miroslava Táborského. Ve třetím pokračování jsou už hrdinové o více než deset let starší a řeší i „dospělé“ problémy jako chod vinařství, rodinu a vlastní vztah. V dalších rolích Braňo Deák, Michal Isteník, Marian Roden, Radim Novák, Lumíra Přichystalová a Tomáš Měcháček. Režie Martin Kopp.

 

15. - 21. července 2020

SCOOB!

Scoob! – USA 2020

První celovečerní animované dobrodružství Scooby-Dooa! Zjistěte, jak to se Scoobym všechno začalo a podpořte Záhady s.r.o. při řešení jejich nejděsivějšího případu! Film vás zavede na samotný začátek přátelství Scoobyho a Shaggyho a konečně na velkém plátně uvidíte, jak s mladými detektivy Fredem, Velmou a Daphne, založili dnes již legendární srandabandu Záhady s.r.o. Po stovkách vyřešených případů musí teď ale Scooby a jeho parta přijít na kloub nejprekérnější záhadě všech dob. Zločin totiž nikdy nespí a svět má brzy zakusit zlobu přízračného bájného psa Kerbera. Začíná napínavý závod s časem! Psapokalypsa je na spadnutí a prima parta brzy zjišťuje, že pravým klíčem k záhadě může být právě Scooby. Animovaný rodinný dobrodružný film, uváděný v českém znění.

 

16. července 2020

JAK BÝTI DOBROU ŽENOU

La bonne épouse – Francie/Belgie 2020

Vtipný, satirický pohled na univerzální příběh o soužití žen a mužů, o hledání vzájemného respektu a rovnoprávnosti. Příběh filmu se odehrává na sklonku 60. let minulého století na poklidném francouzském pohraničním maloměstě. Paulette a její manžel Robert s pomocí výstřední Gilberte a přísné jeptišky Marie-Thérèse zde již řadu let provozují speciální soukromou školu pro dospívající dívky. Cílem výuky je vychovat z dívek dokonalé manželky připravené ve všech směrech oddaně sloužit svým drahým manželům. Po Robertově náhlém odchodu z tohoto světa však Paulette mimo jiné zjistí, že škola stojí na pokraji bankrotu a tak musí poněkud nečekaně převzít zodpovědnost za její udržení. Komedie, ve které ztvárnila hlavní roli Juliette Binoche, uvádíme s českými titulky.

 

18. července 2020

V SÍTI 18+

ČR - 2020

Necenzurovaná verze V SÍTI 18+ divákům velmi věrně zprostředkovává zkušenosti a pocity dětí zneužívaných na internetu. Zakryté totiž zůstávají pouze tváře predátorů. … Tři dospělé herečky s dětskými rysy se vydávají na sociální sítě, aby v přímém přenosu prožily zkušenost dvanáctiletých dívek online. Ve věrných kopiích dětských pokojů chatují a skypují s muži, kteří je na netu aktivně vyhledali a oslovili. Drtivá většina těchto mužů požaduje sex přes webkameru, posílá fotky svých penisů a odkazy na porno. Děti jsou dokonce vystaveny vydírání. Dokumentární film Barbory Chalupové a Víta Klusáka vypráví strhující drama tří hrdinek alias „dvanáctiletých dívek“, pro které se účast na experimentu, od castingu až po osobní schůzky s predátory pod dozorem ochranky, stává zásadní životní zkušeností. Predátorské taktiky se postupně obracejí proti svým strůjcům: Z lovců se stávají lovení.