PŘIPRAVUJEME PRO VÁS - MŮŽETE SE TĚŠIT...

 

 

 

12. a 15 května 2019

SNĚŽÍ!

ČR – 2019

Poetické drama i komedie o křehkosti mezilidských vztahů a jedinečném světě uvnitř každé rodiny. Babička, matka a dvě sestry v jednom domě a na jedné zahradě… Hrají Petra Nesvačilová, Hana Vagnerová, Vanda Hybnerová, Alena Mihulová, Monika Pošívalová, Petr Vršek, Jan Grundman a další. Režie Kristina Nedvědová.

 

 

16. - 21. května 2019

JOHN WICK 3

John Wick: Chapter 3 - Parabellum – USA 2019

Každý čin má své důsledky… Třetí část adrenalinové akční série, ve které má super zabiják John Wick v patách celou armádu lovců odměn usilujících o získání 14 miliónů dolarů vypsaných na jeho hlavu. Poté, co porušil pravidla a zabil člena tajného mezinárodního spolku nájemných vrahů se z Johna Wicka stává excommunicado - psanec, který je terčem zabijáků po celém světě. Připravte se na válku! V hlavní roli akčního krimi thrilleru Keanu Reeves, v dalších rolích Halle Berry, Jason Mantzoukas, Laurence Fishburne a Anjelica Huston. České titulky.

 

 

 

17. - 22. května 2019

DADDY COOL

Daddy Cool – Francie 2018

… táta na plný úvazek! Daddy Cool, slavný hit Boney M, dal název bláznivé komedii o čtyřicátníkovi, který si doma založí jesle. A vede je hodně po svém! Chce to chladnou hlavu, senzační plán toho nejtěžšího kalibru a nejrychlejší účinnost. České znění.

 

18. - 22. května 2019

V OBLACÍCH

Manou the Swift – Německo 2019

Mávni křídly, nech se nést a rozleť se za dobrodružstvím… V oblacích, ve vzduchu, nad mořem, nad lesem, nad přímořským městečkem i v jeho ulicích se odehrává ptačí animované dobrodružství. Malý Manou je výborný letec a těší se na zkoušku létání, kterou musí podstoupit každý racek, aby se mohl s celým hejnem bezpečně vydat na zimu do jižních krajů. Nešťastnou náhodou ale skončí jako zmoklá slepice v moři. Na mořského racka je totiž neobvykle malý a není se co divit: ve skutečnosti je Manou rorýs, mezi racky se jako pískle tak nějak omylem připletl, získal si srdce jednoho páru a už s nimi zůstal. Teď se ovšem dozvěděl pravdu, objevil jiné rorýse, dokonce jednu slečnu a odchází s nimi z domovského hnízda za dobrodružstvím… Animovaná dobrodružná komedie, uváděná v českém znění.
 

 

 

 

22. května 2019

FREE SOLO

Free Solo – USA 2018

Alex Honnold si v životě neklade malé cíle. Špičkový americký sportovec udivuje svět odvážným balancováním na hraně života a smrti, když zdolává složité strmé vrcholy sám a bez jakéhokoli jištění. Yosemitský gigant El Capitan ale představuje výzvu, před kterou i chladnokrevný a zdánlivě emocí zbavený lezec zapochybuje. Oscarem oceněný film za nejlepší dokument roku 2018, nebo chcete-li dokumentární thriller, který unikátním způsobem kombinuje závrať a euforii. České titulky.
 

 

 

 

23. a 27. května 2019

BOLEST A SLÁVA

Dolor Y Gloria – Španělsko 2019

Antonio Banderas a Penélope Cruz v novém filmu kultovního španělského režiséra Pedra Almodóvara. Drama o filmovém režisérovi, který už není schopen tvořit. Příčinu tvůrčí prázdnoty musí hledat ve svém životě a ve vzpomínkách se vrací do dětství, ke své první dospělé lásce i k bolesti z jejího rozpadu… České titulky.
 

 

 

23. - 28. května 2019

ZLO S LIDSKOU TVÁŘÍ

Extremely Wicked, Shockingly Evil, and Vile – USA 2019

Ted Bundy: příběh nejznámějšího sériového vraha. Příběh jednoho z nejznámějších a nejmilovanějších sériových vrahů historie, Teda Bundyho. Překvapivým vypravěčem strhujícího krimidramatu je Bundyho přítelkyně, která s ním v době vražd žila pod jednou střechou a o jeho hrůzyplné činnosti neměla ani potuchy, až postupně zjistila, že muž, s nímž vedla láskyplný rodinný život, byl jedním z nejhledanějších a největších monster Ameriky. V hlavních rolích Zac Efron, John Malkovich a Lily Collins. České titulky.
 

 

24. - 29. května 2019

ALADIN

Aladin – USA 2019

Vzrušující příběh o okouzlujícím pouličním zlodějíčkovi Aladinovi, kurážné a cílevědomé princezně Jasmíně a džinovi, který je dost možná klíčem k jejich budoucnosti, jehož předlohou se stala klasická animovaná Disneyovka. Dobrodružnou rodinnou komedii režíruje Guy Ritchie, který do pohádkového přístavního města Agrabahu vnesl svižnou a strhující akci. Ve filmu, který se natáčel v dech beroucích jordánských pouštích, září Will Smith jako bombastický džin. České znění.
 

 

 

 

24. - 28. května 2019

SYN TEMNOTY

Brightburn – USA 2019

Co kdyby nadané dítě z jiného světa ztroskotalo na Zemi, ale místo, aby se pro lidstvo stalo hrdinou, začalo by se projevovat velmi zlověstně? V Synovi temnoty přináší vizionářský tvůrce Strážců galaxie a The Belko Experiment děsivý zvrat a nový radikální žánr: superhrdinský horor. Proto vychovávat Supermana vážně nemůže být jednoduché… České titulky.
 

 

 

 

30. května - 1. června 2019

ROCKETMAN

Rocketman – USA/Velká Británie 2019

Taron Egerton je Elton John – podle neskutečného životního příběhu! Rocketman je hudební fantazie, která vypráví životní příběh jednoho z nejúspěšnějších muzikantů současnosti. Elton John vždycky zpíval jako bůh, oblékal se jako nikdo jiný, žil jako pravý rocker a navzdory tomu přežil, aby vám o sobě mohl vyprávět… České titulky.
 

 

 

 

30. května a 2. června 2019

MÁMA

Ma – USA 2019

… se o vás postará! Když je vám sladkých „náct“ a cizí člověk vám nabídne, že můžete pařit v jeho sklepě, měli byste si začít dávat pozor. Nic totiž není zadarmo, jak dokazuje oscarová Octavia Spencer v temném a napínavém hororovém thrilleru Máma. České titulky.
 

 

30. května - 2. června 2019

GODZILLA II: KRÁL MONSTER

Godzilla: King of the Monsters – USA 2019

Ve výpravném akčním dobrodružství se Godzilla střetne s jedněmi z nejznámějších monster v historii popkultury- s gigantickou radioaktivní můrou Mothrou, kaiju Rodanem a také svým největším nepřítelem, trojhlavým Kingem Ghidorahem. Když tyto předpotopní druhy, které byly doposud pokládány za pouhé mýty, opět ožijí, začnou bojovat o nadvládu a samotná existence lidské rasy tak visí na vlásku… Akční dobrodružný sci-fi thriller, uváděný s českými titulky.