PŘIPRAVUJEME PRO VÁS - MŮŽETE SE TĚŠIT...

 

 

6. - 12. srpna 2020

TROLLOVÉ: SVĚTOVÉ TURNÉ

Trolls World Tour – USA 2020

Nejveselejší film všech dob! Animovaná nálož dobré nálady, to je pohádka Trollové: Světové turné. Tvůrci z DreamWorks Animation vás přesvědčí o tom, že všechny trable světa se dají vyřešit tancem, zpěvem a vzájemným objímáním. České znění.
 

 

 

 

6. a 9. srpna 2020

AVA: BEZ SOUCITU

Ava – USA 2020

Zabij nebo budeš zabit… Hollywoodská hvězda Jessica Chastain jako elitní nájemná vražedkyně Ava. Je sexy, smrtonosná a od své tajné organizace dostává ty nejvybranější zabijácké úkoly. Jedna operace ale nedopadne dobře a Ava se ocitne na útěku a na mušce svých bývalých kolegů. Všech. V dalších rolích Colin Farrell nebo John Malkovich. Akcí nabitý thriller natočil Tate Taylor, režisér thrilleru Dívka ve vlaku nebo dramatu Černobílý svět. České titulky.
 

 

 

 

7. a 12. srpna 2020

VZPOMÍNKY NA ITÁLII

Made in Italy – USA 2020

S každým koncem přichází nový začátek… Romantická komedie s vůní Toskánska, ve které se londýnský umělec vrací spolu s dospělým synem do Itálie, aby tu prodali jejich starý rodinný dům. Čekají tu na ně překvapivě náročné opravy staré kamenné vily, spousta slunce, víno, opravdové spagetti a také jedna krásná a sympatická majitelka místní restaurace. V dojemném filmu Vzpomínky na Itálii se Liam Neeson potkává před kamerou se svým synem Michaelem Richardsonem, a to přímo v rolích otce a syna. České titulky.
 

 

 

 

10. srpna 2020

KRYCÍ JMÉNO LEV

Le lion – Francie 2020

Psychiatr pacientem, pacient psychiatrem… „Belmondovská“ akční komedie, která má vše, co správná akce potřebuje – skvělé herce, absurdní zápletku, rychlé stroje, krásné ženy, únos i loupež. Kombinace Danyho Boona, jednoho z nejznámějších současných komiků a Phillipa Katerina (Utop se, nebo plav) je doslova vražedná. České titulky.
 

 

 

 

13. - 16. srpna 2020

CASTING NA LÁSKU

ČR - 2020

Romantická komedie o hledání toho pravého… aneb komedie o tom, jak všichni pořádní chlapi vymřeli! Hrají Tereza Petrášková, Jan Řezníček, Martin Sitta, Igor Bareš, Václav Vydra, Lukáš Langmajer, Valerie Zawadská, Zdeněk Maryška, Milan Šteindler, Jitka Sedláčková, Jan Čenský a další. Režie Eva Toulová.
 

 

 

14. a 16. srpna 2020

PALM SPRINGS

Palm Springs – USA 2020

Nejlepší komedie tohoto léta! Přeneste se do slunné Kalifornie, do příběhu jednoho svatebního dne, ve kterém hlavní hrdinové uvíznou v časové smyčce. Prostě prožívají ten samý svatební den znovu a znovu, hledají způsoby, jak se zabavit, nebo alespoň nezbláznit. Ať udělají cokoliv, ráno neponesou žádné následky, a tak postupně ztrácejí veškeré zábrany… Chytrá i ztřeštěná letní komedie vás rozesměje nahlas a zároveň vám připomene, že i když zdánlivě na ničem nezáleží, stojí za to zachovat si aspoň trochu lidskosti a lásky. Bláznivá komedie, kterou budete chtít vidět zas a znova, uvádíme s českými titulky.
 

 

 

20. - 25. srpna 2020

HURÁ DO DŽUNGLE

Jungle Beat: The Movie - Mauricius 2020

Domov je tam, kde jsou přátelé… Když do hluboké džungle zavítá návštěvník z vesmíru, zvířátka jsou nadšena, protože jim předá schopnost mluvit. To ale ještě netuší, že ve skutečnosti byl vyslán, aby jejich planetu ovládl. Malý mimozemšťan je velmi překvapený pohostinstvím a přátelskou povahou zvířátek z džungle a začíná zde vznikat nové, mezivesmírné přátelství. Aby se mohl vrátit domů, vypraví se společně s novými přáteli najít ztracenou vesmírnou loď. Cestou zažívají spousty legrace a velká dobrodružství. Malý mimozemšťan poznává, že přátelství může být největší silou ve vesmíru… Animovaný rodinný film, uváděný v českém znění.
 

 

20. - 26. srpna 2020

ŠARLATÁN

ČR/Irsko/Polsko/Slovensko – 2020

Strhující životopisné drama inspirované skutečným příběhem výjimečného muže obdařeného léčitelskými schopnostmi. Příběh je inspirován skutečnými osudy léčitele Jana Mikoláška, na kterého se v průběhu několika desetiletí obracely s prosbou o pomoc statisíce lidí. Jeho mimořádné schopnosti jsou však vykoupeny bojem s vlastními démony. Léčitelství je jeho vnitřní spásou a ochranou před sebou samým… Nejnovější snímek uznávané režisérky Agnieszky Holland odráží odvěký boj dobra a zla, lásky a nenávisti, víry a zrady. To vše v jednom člověku na pozadí dobových událostí a zvratů. Hrají Ivan Trojan, Josef Trojan, Juraj Loj, Jaroslava Pokorná, Martin Myšička, Miroslav Hanuš, Jiří Černý, Tomáš Jeřábek, Jan Budař, Martin Sitta, Jan Vlasák a další.