PŘIPRAVUJEME PRO VÁS - MŮŽETE SE TĚŠIT...

 

23. - 30. května 2018

SOLO: STAR WARS STORY

Solo: A Star Wars Story – USA 2018

Naloďte se na Millennium Falcon a vydejte se do předaleké galaxie, na zbrusu nové dobrodružství nejoblíbenějšího syčáka v galaxii. V řadě troufalých eskapád hluboko v temném a nebezpečném zločineckém podsvětí potkává Han Solo nejen mohutného Chewbaccu, svého budoucího kopilota, ale narazí i na nechvalně známého hazardního hráče Landa Calrissiana. Na této cestě se zrodí jeden z nejnepravděpodobnějších hrdinů ságy Star Wars. Akční dobrodružný film režiséra Rona Howarda, uváděný v českém znění i s českými titulky.

 

 

25. - 30. května 2018

DÁMSKÝ KLUB

Book Club – USA 2018

Nejlepší kapitola jejich života… Čtveřici dlouholetých kamarádek pojí kromě pevného přátelství společná záliba v knihách. Pravidelně se scházejí ve svém dámském knižním klubu. Jednoho dne se ponoří do lechtivě erotického románu Padesát odstínů šedi: A tahle volba se ukáže jako více než inspirativní… Komedie, která se může pochlubit doslova plejádou těch největších hereckých hvězd: Rolí rozverných dam se ujaly stále okouzlující Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen a Mary Stenburgen. Jejich pánské protějšky s neodolatelným šarmem ztělesnili Andy Garcia, Don Johnson, Richard Dreyfuss a Craig T. Nelson. České titulky.

 

 

 

31. května - 2. června 2018

TEAMBUILDING

ČR - 2018

Komedie o tom, co se stane, když se dostanou bankovní úředníci do varu: vyráží na tři dny do hor, na tolik moderní teambuilding. Cílem je utužení kolektivu, vypilování pracovních schopností a hlavně plusové body do osobního hodnocení ředitele… Hrají Miroslav Mejzlík, Alice Bendová, Martin Dejdar, Dana Morávková a další.

 

 

 

1. - 3. června 2018

DELIRIUM

Delirium – USA 2018

Věř rozumu, ne svým očím… Poznáš, co je realita? Když si myslíte, že jste duševně nemocný a čerstvě vás propustili z psychiatrické léčebny, pak je někdy těžké rozlišit, co je skutečnost a co jsou choromyslné výplody odehrávající se jen ve vaší šílené hlavě – to je hororový psychothriller od producentů hororů „Očista“ a „Uteč“. České titulky.

 

 

2. - 3. června 2018

NEUVĚŘITELNÝ PŘÍBĚH O OBROVSKÉ HRUŠCE

Den utrolige historie om den kæmpestore pære – Dánsko 2017

Okouzlující animované dobrodružství o cestě za velkým objevem v rodinném animovaném filmu. Příběh o kočce Míce a sloníku Sebastianovi, kteří najdou v přístavu vzkaz v láhvi, který pochází od zmizelého starosty Solby a stojí v něm, že se nachází na tajemném ostrově a učinil tam velký objev. Hrdinové se vydávají na dobrodružnou cestu s cílem zachránit starostu a přivézt ho nazpět. V jejím průběhu ale odhalí něco, co obyvatelům Solby přinese v budoucnu mnoho radosti – obrovskou hrušku. České znění.