PŘIPRAVUJEME PRO VÁS - MŮŽETE SE TĚŠIT...

 

 

22. - 26. března 2018

PACIFIC RIM: POVSTÁNÍ

Pacific Rim Uprising – USA 2018

Kaiju versus Jaegeři. Monstra z vesmíru versus pilotovaní obří roboti. Druhé kolo. Ve výpravném akční sci-fi se znovu hraje o planetu Zemi a my prohráváme… Hvězda Star Wars John Boyega a Scott Eastwood z Rychle a zběsile vedou tým, který je poslední nadějí na přežití planety. České titulky.

 

 

 

23. - 24. března 2018

MÁŘÍ MAGDALÉNA

Mary Magdalene – Velká Británie 2018

Konečně poznáte její příběh… Historické životopisné drama o jedné z nejtajemnějších ženských postav naší civilizace a nejzáhadnější biblické postavě. Narovnává obraz očité svědkyně umučení a vzkříšení Ježíše Krista, z níž dějiny udělaly prostitutku. Dojemný a působivý příběh ženy, jež se provinila tím, že se narodila do špatné doby. V hlavních rolích Rooney Mara (Máří Magdaléna), Joaquin Phoenix (Ježíš Kristus) a Chiwetel Ejiofor (apoštol Petr). České titulky.

 

 

 

23. - 25. března 2018

KRÁLÍČEK PETR

Peter Rabbit – Velká Británie/Austrálie/USA – 2018

I králík může mít zaječí úmysly… Rebelský králíček Petr žije veselý bezstarostný život spolu s ostatními zvířátky na farmě. Nový majitel statku se však o svůj životní prostor dělit nemíní, a už vůbec ne se zvířaty. A tak začíná bizarní válka o teritorium - mezi ním a obyvateli zahrady… Rodinná animovaná komedie, uváděná v českém znění.

 

 

 

26. března 2018

MEČIAR

SR/ČR – 2017

Schémata moci, rozpad Československa a praktiky „devadesátek“ v obnažujícím portrétu politické ikony. Film je zpovědí mladé režisérky Terezy Nvotové o Vladimíru Mečiarovi a o vlivu, který měl tento politik na slovenskou společnost a na život jí samotné. Když v roce 1989 padl v Československu totalitní komunistický režim, měla Tereza jeden rok…

 

 

 

27. - 28. března 2018

PLANETA ČESKO

ČR – 2018

Naše příroda je pestrá jako málokde na světě. Krásu a dobrodružství máme na dosah ruky, stačí se jen dobře dívat! První celovečerní film o české přírodě díky nejmodernějším technologiím zblízka ukazuje fascinující dobrodružství zvířat a rostlin žijících kolem nás. Prožijte vzrušující výpravu za desítkami sympatických hrdinů. Některé možná ani neznáte – divočina přitom začíná hned za vašimi dveřmi!

 

 

29. března - 1. dubna 2018

SHERLOCK KOUMES

Sherlock Gnomes – USA/Velká Británie – 2018

Malý detektiv … a velké dobrodružství! Dobrodružná detektivní animovaná komedie o největším případu sádrové verze legendárního detektiva. Kdo jiný by měl vyšetřovat hromadné mizení zahradních trpaslíků? České znění.

 

29. března - 4. dubna 2018

READY PLAYER ONE: HRA ZAČÍNÁ

Ready Player One – USA 2018

Lepší realita tě teprve čeká… Akční sci-fi thriller režiséra Stevena Spielberga, zasazený do roku 2045, kdy se svět ocitá na pokraji chaosu a kolapsu. Lidé však nalezli spásu v OASIS, rozsáhlém světě virtuální reality. První člověk, který najde velikonoční vajíčko, ukryté někde v OASIS a zajišťující nesmírné bohatství, tak odstartuje zběsilý závod, který pohltí celý svět, v šílené, realitě na hony vzdálené honbě za pokladem, ve fantaskním světě mystérií, nečekaných objevů a nebezpečí. Uvádíme v českém znění i s českými titulky.