PŘIPRAVUJEME PRO VÁS - MŮŽETE SE TĚŠIT...

 

 

14. listopadu 2018

COLDPLAY: A HEAD FULL OF DREAMS

Coldplay: A Head Full of Dreams - Velká Británie 2018

Coldplay, jedna z nejpopulárnějších kapel současnosti, která s každým albem i singly láme žebříčky prodejů a poslechovosti, přichází do českých kin s koncertním filmem A Head Full Of Dreams. Režisér Mat Whitecross, který je s Coldplay od úplných začátků, zmapoval cestu kapely z londýnských barů až na největší pódia celého světa. Napůl dokument s exkluzivními archivními záběry střídají koncertní sestřihy z posledního veleúspěšného turné A Head Full Of Dreams (které se Česku vyhlo). Nenechte si ujít večer, který se nebude opakovat! České titulky.
 

 

15. - 21. listopadu 2018

FANTASTICKÁ ZVÍŘATA: GRINDELWALDOVY ZLOČINY

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald – Velká Británie/USA 2018

Kdo změní budoucnost? Na konci prvního filmu KOKUSA (Kouzelnický kongres USA) zajme s pomocí Mloka Scamandera mocného černokněžníka Gellerta Grindelwalda. Grindelwald ale splnil svou hrozbu, že uteče z vazby a připraví vládu čistokrevných čarodějů nad všemi nemagickými bytostmi. Ve snaze zmařit Grindelwaldovy plány, Albus Brumbál získá svého bývalého studenta Mloka Scamandera, který souhlasí s tím, že pomůže, aniž by si uvědomoval, jakému nebezpečí se tím vystavuje. Rodinné dobrodružné fantasy, natočené podle knižní předlohy J. K. Rowlingové. České znění.
 

 

 

 

21. listopadu 2018

CLIMAX

Climx – Francie 2018

Bav se a přežij – to je drogový muzikál či taneční horror Climax, který získal v Cannes pověst nejlepšího snímku režiséra Gaspara Noého, zvítězil v sekci Quinzanne des Réalisateurs a stal se jedním z největších překvapení celého festivalu. Zrození a smrt jsou mimořádné zážitky. Život je pomíjivé potěšení… České titulky.
 

 

 

 

22. - 27. listopadu 2018

NA STOJÁKA V KINĚ

ČR - 2018

Úplně nová show, úplně nové fóry! Zepředu i zezadu v úplně novém exklusivním formátu 17D: 17 debilů a mikrofon. Vtipy, které jste ještě neslyšeli, fóry připravené speciálně pro tuto příležitost, témata, která čekala na správný moment, pohotovost komiků s rychlostí blesku a doslova na milimetr přesné a dokonale časované pointy. Účinkují Iva Pazderková, Lukáš Pavlásek, Karel Hynek, Ester Kočičková, Adéla Elbel, Richard Nedvěd, Daniel Čech a další.
 

 

 

 

22. a 29. listopadu 2018

CREED 2

Creed II – USA 2018

Film o návratu do ringu, který oživí vzpomínky a znovu připomene, co dělá šampióna šampiónem. Poselství zní jasně - nezáleží na tom, jak daleko ve svém životě dojdeš, tvá minulost a tvá rodina bude vždy s tebou. Hrají Sylvester Stallone, Michael B. Jordan, Dolph Lundgren, Tessa Thompson a další. České titulky.
 

 

 

23. - 28. listopadu 2018

PAT A MAT: ZIMNÍ RADOVÁNKY

ČR - 2018

Zimní radovánky Pata a Mata, to tu ještě nebylo! Blíží se zima a naši známí kutilové to nemohou nechat jen tak. Navíc když je „zaskočí“ sněhová nadílka, která se jim snesla na zahradu. Jaký nový stroj na sníh naši dva kutilové vymyslí? Po dovádění na sněhu přijde vhod horká sauna, tak proč by si ji rovnou nepostavili. Jak si poradí s vánoční výzdobou a jaké dárky si kutilové nadělí pod vánočním stromečkem? A co teprve až si vyrobí Betlém a oslaví Silvestra. Pro naše dva kutily není žádná komplikace překážkou a žádná výzva dostatečně velká.
 

 

 

 

23. - 25. listopadu 2018

MLADÍ ZABIJÁCI

Assassination Nation – USA 2018

Máte v telefonu choulostivé fotky? Thriller Mladí zabijáci názorně, brutálně a komicky ukazuje, co to s člověkem udělá, když se takové obrázky dostanou „ven“. Černá komedie, brutální satira, ulítlý horor. To všechno můžou být Mladí zabijáci, záleží na tom, jak se na film budete dívat, i na tom, jak se vůbec díváte na svět kolem sebe. České titulky.
 

 

 

25. + 29. listopadu - 2. prosince 2018

ČERTÍ BRKO

ČR - 2018

Láska prochází i peklem… Klasický rodinný pohádkový příběh, který nás zavede do městečka Pytlov, na úpatí kopce Pervidle. Místní, kteří tu žijí běžným životem řemeslníků nebo sedláků možná ani netuší, že všechny jejich přestupky a nepravosti jsou pečlivě monitorovány místní pekelnou pobočkou. Hříchy zapisuje spravedlivě a neomylně kouzelné Čertí brko. Jednoho dne však přestane fungovat. Tak začíná pohádka, která svou výtvarnou koncepcí a často ironickým humorem a satirickou nadsázkou, chce navázat na nejlepší tradice české filmové pohádky. Hrají Jan Cina, Ondřej Vetchý, Judit Bárdos, Jan Budař, Marek Daniel, Jana Plodková, Václav Kopta, Tomáš Jeřábek, Marián Geišberg a další. Režie Marek Najbrt.
 

 

 

 

30. listopadu - 3. prosince 2018

ROBIN HOOD

Robin Hood – USA 2018

“Povídá se o nějakém zbojníkovi...“ Robin (Taron Egerton), válkou zocelený bojovník, se vrací z křižáckých výprav, aby společně s svým maurským přítelem Malým Johnem (Jamie Foxx) povstal proti zkorumpované anglické vládě v moderní vzrušující akční podívané plné zběsilých bojů, epické válečné choreografie i nadčasové romantiky. V dalších rolích akčního dobrodružného filmu Jamie Dornan, Ben Mendelsohn a Eve Hewson. České titulky.
 

 

 

1. - 2. prosince 2018

ÚTOK Z HLUBIN

Hunter Killer – USA/Velká Británie 2018

Kdo ovládá oceány, ovládá celý svět… Budoucnost světového pořádku leží v hlubinách ledového oceánu, křehké příměří mezi Ruskem a západem zde narušil nečekaný útok. Extrémní situace vyžaduje extrémní přístup. Do akce proto míří speciální útočná ponorka, aby chladné vody ovládla. Hunter Killer, označení pro útočnou ponorku s jediným cílem – najít protivníka a zlikvidovat. Tichý zabiják, speciální jednotka v širokém světe pod hladinou… V hlavních rolích akčního thrilleru Gerard Butler, Gary Oldman a Michael Nyqvist. České titulky.