PŘIPRAVUJEME PRO VÁS - MŮŽETE SE TĚŠIT...

 

 

 

od 2. března 2023

ZATMĚNÍ

ČR - 2023

„Trochu ostřejší thrillerová komedie“. Krvavý měsíc. Rána. Krev. Zatmění. Parafráze zatemněné mysli a eskalace tak banální situace, jakou dopravní nehoda může být… Trojice v sobě zaklíněných vozidel zcela zablokovala nevyužívanou komunikaci. Z aut se pomalu soukají tři muži, trochu zmatení, trochu zděšení. Ze zjevných příčin nikoho ani nenapadne k nehodě volat policii… V hlavních rolích Jakub Štáfek, Jan Zadražil a Ján Jackuliak. Režie Petr Kubík.

 

od 2. března 2023

MEDVÍDEK PÚ: KREV A MED

Winnie the Pooh: Blood and Honey – USA 2022

Horor jak má být… Kryštůfek Robin během svých univerzitních studií zanedbává zvířata ve Stokorcovém lese a neposkytuje jim žádnou potravu. Mezi hladovějícími zvířaty se Pú a Prasátko rozhodnou nakrmit sami a jejich zvířecí instinkty se znovu probudí. Kromě medu touží Medvídek i po krvi. To ale představuje smrtelné nebezpečí pro přijíždějící turisty. Pú a Prasátko se však chtějí pomstít i Kryštůfkovi Robinovi za to, že je opustil. Medvídek Pú: Krev a med je první hororovou adaptací klasické knihy A.A. Milneho. Diváci se s tímto příběhem setkávají v různých pohádkových zpracováních již desítky let. Podle amerických zákonů vypršela autorská práva 95 let po prvním zveřejnění, což v případě Medvídka Púa skončilo v roce 2021, a postavy mohou být volně použity v dalších příbězích… České titulky.

 

 

od 3. března 2023

CREED III

Creed III – USA 2023

Před minulostí neutečeš. Michael B. Jordan debutuje jako režisér a vrací se v hlavní roli Adonise Creeda, ve třetím pokračování oblíbené série. Poté, co Adonis Creed ovládl svět boxu, se mu daří jak v kariéře, tak v rodinném životě. Když se po dlouhém trestu ve vězení znovu objeví jeho přítel z dětství a bývalý boxerský zázrak Damian (Jonathan Majors), touží dokázat, že si zaslouží svou šanci v ringu. Konfrontace mezi bývalými přáteli je víc než pouhý zápas. Aby Adonis vyrovnal skóre, musí dát v sázku svou budoucnost a utkat se s Damianem – bojovníkem, který nemá co ztratit… České titulky.

 

 

od 4. března 2023

BELLA A SEBASTIÁN: NOVÁ GENERACE

Belle et Sébastien: Nouvelle Génération – Francie 2022

Milovaná klasika o přátelství malého chlapce a velkého bílého psa přichází v novém zpracování. Desetiletý Sebastian tráví prázdniny na horách se svou babičkou a tetou, ale moc ho to tam nebaví a radši by byl někde jinde. Musí rodině pomáhat s ovcemi, což není pro chlapce z města žádná vzrušující zábava. Ale pak mu osud do cesty přihraje Bellu, obrovského bílého psa, kterému jeho majitel ubližuje, a pro Sebastiana začíná to největší dobrodružství jeho života. Je připraven udělat cokoli, aby bojoval proti nespravedlnosti a zachránil svého nově nalezeného psího přítele. Dobrodružný rodinný film, uváděný v českém znění.

 

 

9. + od 17. března 2023

BASTARDI: REPARÁT

ČR - 2023

9.3. FILMOVÉ PŘEDSTAVENÍ ZA ÚČASTI TVŮRCŮ FILMU. Bývalý učitel Majer je v rámci prezidentské amnestie propuštěn z vězení. Venku nemá nikoho, celá jeho rodina je po smrti a překvapivě se ho ujme bývalý romský spolužák Ivan, který žije a pracuje v romském ghettu jako pedagogický asistent – tak začíná volné pokračování úspěšné trilogie Bastardi natočené v letech 2010 – 2012. Režie a scénáře se ujal Tomáš Magnusek a zároveň se vrací v roli učitele Majera. Do role Ivana byl obsazen stále oblíbenější Zdeněk Godla.

 

 

od 9. března 2023

VŘÍSKOT 6

Scream 6 – USA 2023

New York, nová pravidla, další kapitola… Sestry Samantha a Tara Carpenterové a dvojčata Chad a Mindy přežily řádění tajemného vraha ukrytého pod maskou ducha v městečku Woodsboro. Ve snaze zapomenout na tyto tragické události se přestěhují do New Yorku, aby tam začaly nový život. Netrvá to ale dlouho a objeví se nový a ještě brutálnější vrah v masce Ghostface a jejich životy jsou opět v ohrožení. V pokračování kultovní hororové série se diváci mohou těšit na Courteney Cox, Melissu Barreru a Jennu Ortegu, která naposledy zazářila v seriálu Wednesday. České titulky.

 

 

 

od 16. března 2023

SHAZAM! HNĚV BOHŮ

Shazam! Fury of the Gods – USA 2023

Pokračování příběhu o dospívajícím chlapci Billy Batsonovi, který se po vyslovení kouzelného slova "SHAZAM!" promění ve své dospělé alter ego superhrdiny Shazama. Akční fantastická dobrodružná komedie, uváděná v českém znění.

 

 

 

od 16. března 2023

65

65 – USA 2023

Před milióny let měla prehistorická země návštěvu… Po nouzovém přistání na neznámé planetě pilot Mills (Adam Driver) rychle zjistí, že se nachází na Zemi… před 65 miliony let. Jelikož Mills a další přeživší, Koa (Ariana Greenblattová) mají na záchranu jediný pokus, musí se při svém epickém boji o přežití vydat napříč neznámou krajinou plnou nebezpečných prehistorických tvorů. Autoři filmu Tiché místo a producent Sam Raimi vám přinášejí napínavé sci-fi… České titulky.

 

 

20. března 2023

SLUŽKA

SR/ČR – 2023

Inspirováno stejnojmenným románem Hany Lasicové. Dvě dívky zmítané problémy dospívání a citovou nejistotou se rozhodnou podlehnout vzájemné přitažlivosti bez ohledu na rozdíly v jejich sociálním postavení a národnosti. Zatímco se v roce 1918 svět koupe v krvavé válce, zápasí služka a panská slečna o právo svobodně žít a milovat… Hrají Dana Droppová, Radka Caldová, Anna Geislerová, Vica Kerekes, Karel Dobrý, Zuzana Mauréry, Cyril Dobrý, Lukáš Pelč, Marko Igonda a další. Historické drama režisérky Mariany Čengel Solčanské.

 

 

od 23. března 2023

BUĎ CHLAP!

ČR – 2023

Co když vám chybí odvaha, a navíc potkáte svoji lásku z dětství a ona chce pouze opravdového chlapa? Odjeďte na výcvikový tábor do Tater, pod výcvikem bývalého mariňáka, s cílem přesně takovým chlapem se stát! Dobrodružná komedie o jednom setkání, které změní život hned několika lidem a o nenaplněné dětské lásce a odhodlání udělat pro ni cokoliv. Jakub Prachař, Tereza Ramba a Ondřej Sokol v rolích, v jakých je diváci ještě neviděli. V dalších rolích Sabina Remundová, Ester Geislerová, Ivana Chýlková, Igor Bareš, Naďa Konvalinková, David Prachař a Ondřej Veselý. Režie Michal Samir.

 

 

 

od 23. března 2023

JOHN WICK: KAPITOLA 4

John Wick: Chapter 4 – USA 2023

Není cesty zpět, přežít může jen jeden… John Wick odhalí cestu, jak porazit Nejvyšší radu. Než se mu však podaří získat svobodu, musí čelit novému nepříteli, který má mocné spojence po celém světě. Bude to o to těžší, protože nová spojenectví mění staré přátele v nepřátele... Keanu Reeves v hlavní roli akčního krimi thrilleru, uváděného s českými titulky.

 

25. + od 30. března 2023

DUNGEONS & DRAGONS: ČEST ZLODĚJŮ

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves – USA 2023

Není nad pořádné dobrodružství! Film podle jedné z nejoblíbenějších her Dračí doupě. Čekají vás fantastické světy plné monster, kouzla, humor a hlavně svérázná partička hrdinů, kterou nejde nemilovat. Když se vám podaří šlohnout to, co se nikdy nemělo dostat do nesprávných rukou, a on to navíc do těch rukou dobrovolně vloží, spustí dominový efekt, který může otřást celým světem. A protože pořád má v sobě kousek cti, a tak se rozhodne napravit, co spískal. Protože však proti němu stojí armáda nelítostných zabijáků, mocných čarodějů i bývalý kamarád, potřebuje tým, se kterým by mohl mít aspoň nepatrnou šanci v tomhle úkolu obstát. Hrají Chris Pine, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, Justice Smith, Sophia Lillis, Chloe Coleman, Daisy Head, Hugh Grant a další. Dobrodružná fantasy komedie, kterou uvádíme v českém znění i s českými titulky.

 

 

 

od 31. března 2023

SESTRY V SEDLE

JUSTE CIEL! – Francie 2023

Pekelná cesta do nebe aneb Pomodli se, a jeď! Aby pomohly zrenovovat domov důchodců, rozhodne se pět jeptišek vyhrát cyklistický závod. Má to však jeden malilinkatý háček – ani jedna neumí jezdit na kole! Bláznivá komedie, uváděná s českými titulky.