PŘIPRAVUJEME PRO VÁS - MŮŽETE SE TĚŠIT...

 

5. - 11. prosince 2019

JUMANJI – DALŠÍ LEVEL

Jumanji: The Next Level – USA 2019

Hrdinové Jumanji jsou zpátky! Martha, Bethany a Fridge se vracejí zpět do hry, aby našli Spencera, který záhadně zmizel. Zjistí však, že se hra změnila, a že přežít ve světě Jumanji bude mnohem náročnější. Jumanji už totiž není jen džungle, jsou to i rozpálené pouště či zasněžená pohoří plné nových nebezpečných nástrah… Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart a Karen Gillan v hlavních rolích dobrodružné fantastické komedie, uváděné v českém znění.

 

5. - 11. prosince 2019

ŠPINDL 2

ČR – 2019

Všechna přání se vyplní na horách! Silvie je úspěšná lékařka a věří, že konečně našla recept i na šťastný vztah. Renata je manželka známého spisovatele, ve svých kurzech dodává dalším ženám odvahu a sílu k lepšímu životu, ale v jejím vlastním životě jeden osudový prvek schází. Herečka a tanečnice Eliška stojí na začátku slibně rozjeté kariéry, ale komplikuje se jí vztah s přítelem – muzikantem… A chlapi z horské služby jsou vždy připraveni pomoci. Kde jinde by se všechny příběhy mohly protnout a vyřešit než v zasněženém Špindlu? Hrají Radim Fiala, K. K. Hrachovcová, Anna Čtvrtníčková, Filip Blažek, Hana Vágnerová, Oldřich Navrátil, Jitka Sedláčková, Igor Rataj, Karel Zima, Simona Prasková, Milan Peroutka ml. a Jakub Kohák. Režie Radek Balaš.

 

 

 

6. - 11. prosince 2019

PAT A MAT: KUTILSKÉ TRAMPOTY

ČR – 2019

A je to opět tady! Dva geniální nešikové Pat a Mat přicházejí ve zcela nových Kutilských trampotách! Série příběhů, která vyvolá úsměv na tvářích dětí i dospělých. Pat a Mat přinášejí další sérii nápadů, katastrof a originálních řešení.

 

 

 

10. a 12. prosince 2019

VÝJIMEČNÍ

Hors normes – Francie 2019

Nejosobnější projekt od autorů Nedotknutelných - skutečný příběh o přátelství, houževnatosti a mimořádné obětavosti, plný naděje a nečekaného humoru. Vincent Cassel a Reda Kateb v hlavních rolích komediálního dramatu. České titulky.

 

 

 

12. - 18. prosince 2019

ČERNÉ VÁNOCE

Black Christmas – USA 2019

… pod stromeček si přejí pomstu! Když do univerzitního městečka dorazí na Vánoce místo Ježíška maskovaný zabiják, budou si jeho obyvatelky přát jediný dárek – přežít. Černé Vánoce jsou remakem oblíbené hororové klasiky, v níž místo cukroví „voní“ krev. České titulky.

 

 

 

13. - 18. prosince 2019

SNĚŽNÁ MELA

Arctic Dogs – USA 2019

Na záchranu světa je třeba se napřed pořádně rozehřát… Napínavé a zároveň veselé dobrodružství polárního lišáka Bleska, který má velký sen, stát se nejlepším arktickým kurýrem. Jeho první zásilka ho ale zavede do tajuplné polární pevnosti, kde prohnaný zloduch Otto Von Walrus spřádá plány na zničení Arktidy. Blesk a jeho přátelé se rozhodnou jej zastavit, a tak začíná jedna velká sněžná mela. Rodinná animovaná komedie, uváděná v českém znění.

 

15. a 24. prosince 2019

ZAKLETÉ PÍRKO

ČR - 2019

Předpremiéra pohádky o lásce a dobrém srdci, které pomohou překonat všechna protivenství. Předpremiéra nové pohádky režiséra Zdeňka Trošky o chudé dívce, která se vydává do světa vysvobodit zakletého prince. Jejím průvodcem se stává vodník, jehož na počátku putování zachrání před zlým sedlákem. Společně prožijí řadu dobrodružství i legrace. A přestože vodnická kouzla dokáží téměř nemožné, k záchraně prince před zlou princeznou bude potřeba především pravá láska... Hrají Anastasia Chocholatá, Lukáš Pavlásek, Petr Urban, Lucie Polišenská, Šárka Vaculíková, Sara Sandeva, Dana Syslová, Marek Lambora, Andrea Hoffmannová, Martin Stránský a další. 15.12. filmové představení za účasti režiséra Zdeňka Trošky a herců z filmu + autogramiáda!

 

 

18. - 23. prosince 2019

STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA

Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker – USA 2019

Přijměte pozvání na devátou epizodu dobrodružného akčního sci-fi filmu. Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie... Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. Uvádíme v českém znění i s českými titulky.

 

 

21. - 22. prosince 2019

TROLLOVÉ A KOUZELNÝ LES

Troll: The Tale of a Tail – Norsko/Kanada 2019

Od pradávna leží kdesi v hlubokých lesích království trollů. Mimo dosah a zájem lidí si v přítmí a stínu užívají spokojeného života a veselí pod vládou krále Gromma. Kryjí se před sluncem a dobře se baví. Jednoho dne ovšem oblíbený král díky zradě a nastražené pasti zkamení a na jeho syna Tryma čeká velké dobrodružství. S pomocí přátel musí projít zakázaným kouzelným lesem, až na hranice světa trollů a lidí, získat zpět králův ukradený zkamenělý ocas a do tří dnů ho přinést zpátky. Pak králova kletba pomine. Trym byl vždycky jeden z nejveselejších trollů, teď ale musí legrácky stranou. Stojí před ním les plný nebezpečí, nástrah a trollích strašidel. Animovaný dobrodružný film, uváděný v českém znění.

 

24. + 26. prosince - 1. ledna 2020

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

ČR/SR - 2019

Láska je všude kolem, má mnoho podob a nakonec si najde každého… Zimní romantická komedie, jejíž příběh začíná těsně před Vánocemi a končí na Nový rok. Film se odehrává v pohádkově zasněžených Vysokých Tatrách, kde se na jednom místě sejde parta kamarádek, jejich blízcí i úplní cizinci. Každý z nich tu má svůj vlastní příběh. Během několika dní dovolené bude někdo z nich čelit především trapasům, jiný zase životním výzvám nebo změnám, někdo bývalým a jiný naopak budoucím láskám. Na všechny bez rozdílu ale čeká řada romantických a komických situací a nějaké překvapení. Hrají Táňa Pauhofová, Zuzana Norisová, Jakub Prachař, Jiří Bartoška, Emília Vašáryová, Ján Koleník, Petr Vaněk, Tomáš Maštalír, Marek Majeský, Gabriela Marcinková a Anna Kadeřávková. Režie Jakub Kroner.

 

 

27. a 29. prosince 2019

AMUNDSEN

Amundsen – Norsko/Švédsko/ČR 2019

Dobrodruh, vyvrhel, dobyvatel - byl první, aby obětoval cokoliv… Výpravný filmový portrét dobrodruha, který vyplňoval prázdná místa na mapě, dobyl jižní pól a jako první dosáhl se svými expedicemi obou pólů zeměkoule. Jaký ale ve skutečnosti byl Roald Amundsen? Dobrodružné životopisné drama ukazuje nejen výpravy do neprozkoumaných ledových pustin a oceánů a polární lety vzducholodí, ale odhaluje i život a osobnost legendárního objevitele. České titulky.

 

 

 

28. - 29. prosince 2019

ŠPIÓNI V PŘEVLEKU

Spies in Disguise – USA 2019

Když nejlepší špión hledá dokonalé maskování, může narazit na určité potíže. Zejména, pokud jej dostane do parády geniálního vynálezce, který je schopen pěkných úletů. A to někdy doslova. Animovaná komedie, která vznikla v Blue Sky Studios, které stojí například za všemi filmy z Doby ledové a Ria. České znění.

 

 

31. prosince 2019

PŘÍPAD MRTVÉHO NEBOŽTÍKA

ČR - 2019

Mimořádná předpremiéra! „Hóóódně podezřelá komedie“, která si utahuje z kriminálek! Slovní humor a do absurdna gradující situace: Pohledná, v kolektivu oblíbená vyděračka byla zavražděna. Arogantní náčelník kriminálky svěří případ majoru Prubnerovi, kterého nemá rád. Proto vyhlásí ultimatum – pokud nebude případ vyřešený do 168 hodin, Prubner bude degradován … Nečekané situace vytvářejí skvělé pozadí kriminálního příběhu inspirovaného známými detektivkami, které skvěle paroduje a utahuje si z nich… Hrají David Novotný, Hana Vagnerová, Martin Pechlát, Lukáš Příkazký, Miroslav Táborský, Eva Holubová, Lenka Krobotová, Milan Šteindler a další. Režie Miloslav Šmídmajer.