KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail:
info@kinonachod.cz

BŘEZEN 2023

 

 

24. pátek v 19,45 hodin

25. sobota v 19,30 hodin

26. neděle v 16,30 hodin

27. pondělí v 17 hodin

29. středa v 19,30 hodin

BUĎ CHLAP!

ČR – 2023

Co když vám chybí odvaha, a navíc potkáte svoji lásku z dětství a ona chce pouze opravdového chlapa? Odjeďte na výcvikový tábor do Tater, pod výcvikem bývalého mariňáka, s cílem přesně takovým chlapem se stát! Dobrodružná komedie o jednom setkání, které změní život hned několika lidem a o nenaplněné dětské lásce a odhodlání udělat pro ni cokoliv. Jakub Prachař, Tereza Ramba a Ondřej Sokol v rolích, v jakých je diváci ještě neviděli. V dalších rolích Sabina Remundová, Ester Geislerová, Ivana Chýlková, Igor Bareš, Naďa Konvalinková, David Prachař a Ondřej Veselý. Režie Michal Samir.

Vstupné 140 Kč

Mládeži přístupný

 

24. pátek v 16,45 hodin

26. neděle v 18,30 hodin

28. úterý v 19 hodin

JOHN WICK: KAPITOLA 4

JOHN WICK: CHAPTER 4 – USA 2023

Není cesty zpět, přežít může jen jeden… John Wick odhalí cestu, jak porazit Nejvyšší radu. Než se mu však podaří získat svobodu, musí čelit novému nepříteli, který má mocné spojence po celém světě. Bude to o to těžší, protože nová spojenectví mění staré přátele v nepřátele... Keanu Reeves v hlavní roli akčního krimi thrilleru, uváděného s českými titulky.

Vstupné 140 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

25. sobota v 15 hodin

ASTERIX A OBELIX: ŘÍŠE STŘEDU

ASTÉRIX ET OBÉLIX: L’EMPIRE DU MILIEU – Francie 2023

Píše se rok 50 př. n. l. Za devatero horami a devatero řekami… Tedy velmi, velmi daleko od malé galské vesnice, kterou tak dobře známe, leží země zvaná Čína. Zde proradný generál, bažící po moci, právě zajal a uvěznil čínskou císařovnu… A protože věhlas nepřemožitelných Galů překvapivě sahá až do Asie, princezna Fu Yi neomylně ví, na koho se obrátit. Se svou věrnou strážkyní Na Ban Čim a synovcem fénického kupce Popkornise prchá ze země. Samozřejmě požádá o pomoc ty nejlepší z nejlepších, udatné válečníky, Asterixe a Obelixe. Naši dva nerozluční hrdinové se s princeznou vydávají na dobrodružnou výpravu za záchranou císařovny i celé Číny… Páté dobrodružství dvou nezdolných Galů v rodinné dobrodružné komedii, uváděné v českém znění.

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

PŘEDPREMIÉRA FILMU!

25. sobota v 17 hodin

DUNGEONS & DRAGONS: ČEST ZLODĚJŮ

DUNGEONS & DRAGONS: HONOR AMONG THIEVES – USA 2023

Není nad pořádné dobrodružství! Ve filmu, který vychází z jedné z celosvětově nejoblíbenějších her Dračí doupě, si ho užijete měrou vrchovatou. Čekají vás fantastické světy plné monster, kouzla, humor a hlavně svérázná partička hrdinů, které nejde nemilovat. Když se vám podaří šlohnout to, co se nikdy nemělo dostat do nesprávných rukou, a on to navíc do těch rukou dobrovolně vloží, spustí dominový efekt, který může otřást celým světem. A protože pořád má v sobě kousek cti, a tak se rozhodne napravit, co spískal. Protože však proti němu stojí armáda nelítostných zabijáků, mocných čarodějů i bývalý kamarád, potřebuje tým, se kterým by mohl mít aspoň nepatrnou šanci v tomhle úkolu obstát. A protože film vychází z legendární hry Dračí doupě, je jasné, že v jeho partě nesmí chybět drsná válečnice, ušlechtilý rytíř, mág nebo druidka. Hrají Chris Pine, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, Justice Smith, Sophia Lillis, Chloe Coleman, Daisy Head, Hugh Grant a další. Dobrodružná fantasy komedie, uváděná v českém znění.

Vstupné 150 Kč

Mládeži přístupný

 

26. neděle ve 14,15 hodin

SHAZAM! HNĚV BOHŮ

SHAZAM! FURY OF THE GODS – USA 2023

Pokračování příběhu o dospívajícím chlapci Billy Batsonovi, který se po vyslovení

kouzelného slova "SHAZAM!" promění ve své dospělé alter ego superhrdiny Shazama. Akční fantastická dobrodružná komedie, uváděná v českém znění.

Vstupné 140 Kč

Mládeži přístupný

 

27. pondělí v 19 hodin

KUCIAK: VRAŽDA NOVINÁŘE

Dánsko/SR/ČR – 2023

Film o případu, který nepřestává šokovat! Chladnokrevná vražda investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové v únoru 2018 otřásla nejen Slovenskem. Proč museli zemřít? Dokument Kuciak: Vražda novináře režiséra Matta Sarneckiho rozplétá chapadla (nejen) slovenské mafie z cenné zahraniční perspektivy a s potřebným odstupem. Divákům přináší nikdy nezveřejněné záběry, málo známé informace a také autentické rozhovory s rodiči Jána a Martiny i s obhájcem hlavního obžalovaného podnikatele Mariana Kočnera. Unikátní policejní záběry a materiály vrhají na celý případ nové světlo.

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

29. středa v 16 hodin – 3D VERZE DABING – HFR

AVATAR: THE WAY OF WATER

AVATAR: THE WAY OF WATER – USA 2022

Zpátky do nádherného světa Pandory ve velkolepém a strhujícím dobrodružství plném akce! Ve filmu Avatar: The Way of Water se po více jak deseti letech znovu setkáváme s Jackem Sully, Neytiri a jejich dětmi, kteří stále bojují za to, aby se udrželi v bezpečí a naživu. Hrají Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement a Kate Winslet. Režie se opět ujal tvůrce jedničky a dalších velkofilmů James Cameron. Uvádíme v českém znění. Film je nominován ve čtyřech kategoriích na Oscara za rok 2022. Verzi 3D uvádíme ve formátu HFR (HIGH FRAME RATE), tj. ve vysokorychlostní projekci – jde o revoluční pokrok ve zpracování filmového obrazu, které nabízí dvojnásobný počet snímků za vteřinu oproti běžnému promítaní – tj. 48 snímků za vteřinu namísto standardních 24 snímků za vteřinu. Jde o doposud nepoznanou ostrost obrazu, přirovnávanou k realitě, jak ji skutečně vidí a vnímá lidské oko.

Vstupné 3D verze 160 Kč

Mládeži přístupný

UPOZORNĚNÍ PRO 3D PROJEKCI. Se zvyšováním kvality promítání přecházíme od listopadu na nový formát promítání 3D filmů a pro diváky dochází ke změně: Od nás již 3D brýle nedostanete, ale zakoupíte si v pokladně své vlastní v ceně 30 Kč. Ty zůstanou Vaším majetkem a budete je moci opětovně použít při dalším 3D představení. V případě ztráty, poškození nebo z důvodu, že jste je zapomněli doma, budou v pokladně kina připraveny pro Vás brýle nové za cenu 30 Kč.

 

30. čtvrtek v 17 hodin

BUĎ CHLAP!

ČR – 2023

Co když vám chybí odvaha, a navíc potkáte svoji lásku z dětství a ona chce pouze opravdového chlapa? Odjeďte na výcvikový tábor do Tater, pod výcvikem bývalého mariňáka, s cílem přesně takovým chlapem se stát! Dobrodružná komedie o jednom setkání, které změní život hned několika lidem a o nenaplněné dětské lásce a odhodlání udělat pro ni cokoliv. Jakub Prachař, Tereza Ramba a Ondřej Sokol v rolích, v jakých je diváci ještě neviděli. V dalších rolích Sabina Remundová, Ester Geislerová, Ivana Chýlková, Igor Bareš, Naďa Konvalinková, David Prachař a Ondřej Veselý. Režie Michal Samir.

Vstupné 140 Kč

Mládeži přístupný

 

30. čtvrtek v 19 hodin – TITULKY

31. pátek v 17 hodin – DABING

DUBEN 2023

  1. sobota v 15,30 hodin - DABING

DUNGEONS & DRAGONS: ČEST ZLODĚJŮ

DUNGEONS & DRAGONS: HONOR AMONG THIEVES – USA 2023

Není nad pořádné dobrodružství! Ve filmu, který vychází z jedné z celosvětově nejoblíbenějších her Dračí doupě, si ho užijete měrou vrchovatou. Čekají vás fantastické světy plné monster, kouzla, humor a hlavně svérázná partička hrdinů, které nejde nemilovat. Když se vám podaří šlohnout to, co se nikdy nemělo dostat do nesprávných rukou, a on to navíc do těch rukou dobrovolně vloží, spustí dominový efekt, který může otřást celým světem. A protože pořád má v sobě kousek cti, a tak se rozhodne napravit, co spískal. Protože však proti němu stojí armáda nelítostných zabijáků, mocných čarodějů i bývalý kamarád, potřebuje tým, se kterým by mohl mít aspoň nepatrnou šanci v tomhle úkolu obstát. A protože film vychází z legendární hry Dračí doupě, je jasné, že v jeho partě nesmí chybět drsná válečnice, ušlechtilý rytíř, mág nebo druidka. Hrají Chris Pine, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, Justice Smith, Sophia Lillis, Chloe Coleman, Daisy Head, Hugh Grant a další. Dobrodružná fantasy komedie, kterou uvádíme v českém znění i s českými titulky.

Vstupné 150 Kč

Mládeži přístupný

 

31. pátek v 19,30 hodin

DUBEN 2023

  3. pondělí v 17 hodin

SESTRY V SEDLE

JUSTE CIEL! – Francie 2023

Pekelná cesta do nebe aneb Pomodli se, a jeď! Aby pomohly zrenovovat domov důchodců, rozhodne se pět jeptišek vyhrát cyklistický závod. Má to však jeden malilinkatý háček – ani jedna neumí jezdit na kole! Bláznivá komedie, uváděná s českými titulky.

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

DUBEN 2023

  1. sobota ve 13,30 hodin

KOCOUR V BOTÁCH: POSLEDNÍ PŘÁNÍ

PUSS IN BOOTS: THE LAST WISH – USA 2022

Do kin se vrací jeden z nejoblíbenějších hrdinů z pohádek o Shrekovi. Má ten nejroztomilejší kukuč, před alkoholem dává přednost mléku a jako šermíř je přímo geniální… Když máte k dispozici devět životů, tak vám na tom, že tu a tam něco odskáčete, vůbec nezáleží, zvlášť když jste legendární hrdina, který se dobrovolně vrhá do těch nejbláznivějších dobrodružství. Kocour v botách právě zachránil obyvatele jednoho městečka před řáděním zuřivého obra, jenže při tom přišel o předposlední ze svých životů. Takové zjištění by zamávalo s mnohem odolnějším charakterem. Kocour se proto rozhodne pověsit boty na hřebík a žít dál v relativním bezpečí kočičího útulku jako obyčejný chlupatý mazlíček. To by ovšem nesměl mít v patách drsnou Zlatovlásku a její tři drsné medvědí parťáky, kteří s ním mají nevyrovnané účty, a také tajemného Vlka, který šermuje jako ďábel… Animovaná rodinná komedie, uváděná v českém znění. Film je nominován na Oscara za rok 2022 za nejlepší animovaný film.

Vstupné 130 Kč, děti do 15 let 110 Kč

Mládeži přístupný

 

SATELITNÍ PŘÍMÝ PŘENOS Z METROPOLITNÍ OPERY V NEW YORKU

  1. sobota v 18,15 hodin

Giuseppe Verdi:

FALSTAFF

Barytonista Michael Volle se ve slavné Verdiho shakespearovské komedii představí v roli zhýralého rytíře Falstaffa, kterého vesele vytrápí trojice chytrých žen, jež mu přinesou odplatu. Operu bude řídit maestro Daniele Rustioni – dohlížet bude na skvělé pěvecké obsazení, v němž se představí sopranistky Hera Hyesang Park, Ailyn Pérez a Jennifer Johnson Cano, mezzosopranistka Marie-Nicole Lemieux, tenorista Bogdan Volkov a barytonista Christopher Maltman.

Nastudováno v italském originále a uváděno s anglickými a českými titulky.

Základní vstupné 320 Kč, zlevněné vstupné 270 Kč (senioři a studenti), abonentní vstupné 250 Kč