KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail: info@kinonachod.cz

SRPEN 2019

 

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

26. pondělí pouze v 17 hodin

TLAPKOVÁ PATROLA

PAW PATROL: MIGHTY PUPS – USA 2019

Nejoblíbenější seriál dnešních dětí míří do kin! Kluk Ryder a jeho psí záchranářský tým představí úplně nové epizody, ve kterých bude mít své místo a důležitý úkol každý z členů skupiny a jeho zvláštní schopnosti. Tedy požárník Marshall, technik Rubble, policista Chase, mechanik Rocky, vodní záchranář Zuma i letecká záchranářka Skye. Prostě Tlapková patrola má vždy správný směr a vždy najde řešení. Ať se stane cokoliv, Ryder a tlapkový tým nakonec zachrání situaci! Animovaný rodinný film, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

26. pondělí pouze v 18,30 hodin

TENKRÁT V HOLLYWOODU

ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD – USA 2019

Devátý film kultovního režiséra Quentina Tarantina. Jak se prosadit u filmu na konci zlaté éry Hollywoodu - v roce 1969 v Los Angeles? Film natočený na motivy skutečných událostí, odehrávající se koncem 60. let. Hlavními postavami jsou bývalá westernová hvězda Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) a jeho dlouholetý kaskadér Cliff Booth (Brad Pitt). Slávu si slibují od slavné a krásné sousedky, jíž není nikdo jiný než herečka Sharon Tate (Margot Robbie). Její manžel, režisér Roman Polanski, je na natáčení v Evropě. Sharon je ale zanedlouho zavražděna fanatickým sériovým vrahem Charlesem Mansonem (Damon Herriman) a jeho "rodinou"… Drama i komedie, s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://www.onceuponatimeinhollywood.movie/

Vstupné 130 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

27. úterý pouze v 15 hodin

LVÍ KRÁL

THE LION KING – USA 2019

Simba se vrací… Nová verze slavné animované disneyovky. Dobrodružný rodinný film z africké savany, kde se narodil budoucí panovník všeho živého. Malý lví princ Simba zbožňuje svého otce, lvího krále Mufasu, a připravuje se na svou budoucí vládu. Avšak ne všichni se z malého Simby radují. Mufasův bratr Scar, původní následník trůnu, spřádá své vlastní, temné plány. Souboj o Lví skálu plný intrik, dramat a po nečekané tragédii skončí Simbovým vyhnanstvím. Za pomoci dvou nových přátel musí Simba dospět a stát se tím, kým je mu souzeno být. České znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://movies.disney.com/the-lion-king-2019

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

27. úterý pouze v 17,15 hodin

ANNA

ANNA – Francie 2019

Za vším hledej ženu! Za okouzlujícím půvabem Anny Poliatovy, pařížské top modelky, se skrývá tajemství, díky kterému se ocitne v centru nebezpečné operace, rozehrané špičkovými agenty soupeřících tajných služeb. Strhující a nervy drásající jízda plná překvapivých zvratů, vášnivých vztahů a dechberoucí akce. V hvězdně obsazeném snímku hrají Sasha Luss, Luke Evans (trilogie Hobit), Cillian Murphy (Dunkerk, Temný rytíř povstal) a držitelka Oscara Helen Mirren. Film natočil uznávaný režisér Luc Besson autor filmů: Lucy, Pátý element, Leon nebo Brutální Nikita. Akční thriller, uváděný s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.vertical-ent.cz a na https://anna.movie/

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

27. úterý pouze v 19,30 hodin

KRVAVÁ NEVĚSTA

READY OR NOT – USA 2019

Mladá nevěsta má ženicha z bohaté, ale poněkud podivínské rodiny, která ctí letitou a velice zvláštní svatební tradici. Každý nový člen si musí zahrát náhodně vylosovanou hru. Tu však nemusí přežít. A její volba padne na hru na schovávanou, ve které jsou pravidla jsou jednoduchá: nevěsta se musí schovat tak, aby ji do svítání nikdo z její nové rodiny nenašel. Jak prosté…. To ale netuší, že zatímco si ve velkém sídle Le Domasů hledá vhodný úkryt, její budoucí příbuzní a jejich služebnictvo vytahují různé střelné, bodné i sečné zbraně. A jen co dozní tradiční „Před pikolou za pikolou nikdo nesmí stát…“, vyrazí na lov nevěsty, který má skončit velmi krvavým zapikáním. Hororová komedie, uváděná s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.foxsearchlight.com/readyornot/

Vstupné 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

28. středa pouze v 17 hodin

ALADIN

ALADIN – USA 2019

Vzrušující příběh o okouzlujícím pouličním zlodějíčkovi Aladinovi, kurážné a cílevědomé princezně Jasmíně a džinovi, který je dost možná klíčem k jejich budoucnosti, jehož předlohou se stala klasická animovaná Disneyovka. Dobrodružnou rodinnou komedii režíruje Guy Ritchie, který do pohádkového přístavního města Agrabahu vnesl svižnou a strhující akci. Ve filmu, který se natáčel v dech beroucích jordánských pouštích, září Will Smith jako bombastický džin. České znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://movies.disney.com/aladdin-2019

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

28. středa pouze v 19,30 hodin

YESTERDAY

YESTERDAY – Velká Británie 2019

Ještě včera všichni znali Beatles. Dneska si ale jejich písničky pamatuje jediný člověk. Toho by měl využít. Stačí, když si vybaví všechny pecky legendárních Brouků z Liverpoolu, a svět mu rázem bude ležet u nohou… Dvě legendy britského filmu, oscarový režisér Danny Boyle a scenárista legendárních komedií Richard Curtis, spojili síly a natočili originální a hravou komedii o muzice a lásce. Hudební (a trochu fantastická) komedie, uváděná s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.yesterdaymovie.com/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

29. čtvrtek pouze v 17 hodin – 2D VERZE

30. pátek pouze v 17 hodin – 3D VERZE

31. sobota pouze v 15 hodin – 2D VERZE

ZÁŘÍ 2019

  1. neděle pouze v 16 hodin – 3D VERZE

Premiéra v ČR!

ANGRY BIRDS VE FILMU 2

THE ANGRY BIRDS MOVIE 2 – USA 2019

... nepřátele si držte blízko u těla! Rozzlobení nelétaví ptáci a zákeřní zelení vepři jsou opět ve při. Když se objeví nový nepřítel, který hrozí zničením Ptačího i Prasečího ostrova, spojí Rudohněv (alias Ruďák), Žluťas, Bombas, Orel Vazoun a Žluťasova sestra Stříbrnka síly s velevepřem Leonardem, jeho asistentkou Courtney a vepřovým sádlem mazaným vynálezcem Garrym. Supertým bývalých zapřisáhlých nepřátel se vydává na misi, jejímž cílem je zachránit domovy ptáků i vepřů. Animovaná dobrodružná komedie, uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://sites.sonypictures.com/angrybirds/site/en/#

Vstupné 3D verze 150 Kč (děti 130 Kč), 2D verze 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

29. čtvrtek pouze v 19 hodin

30. pátek pouze v 19 hodin

31. sobota 17 a 19,15 hodin

ZÁŘÍ 2019

  1. neděle pouze v 18 hodin

  2. pondělí pouze v 17 hodin

  3. úterý pouze v 19,30 hodin

  4. středa pouze v 19,30 hodin

Premiéra v ČR!

PŘES PRSTY

ČR – 2019

Nová komedie Petra Kolečka (Vyšehrad, Lajna, Zakázané uvolnění, Padesátka, Masaryk, Okresní přebor a Most!) o lásce pod volejbalovou sítí a hlavně o tom, že člověk sice udělá hodně chyb, ale přesto vždycky přijde od života nová šance. Příběh filmu se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) jsou parťačky, které beach volejbalu obětují všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem (Vojta Dyk) chce co nejdříve otěhotnět. To starší svobodná a bezdětná Linda nechápe. Zvlášť, když se jim podařilo kvalifikovat na mistrovství Evropy… Všechno ale stejně nakonec zamotá Jíra, svérázný správce hřiště se zajímavou minulostí (Jiří Langmajer)… V dalších rolích Jakub Prachař, Zdena Hadrbolcová, Radka Pavlovčinová, Kristína Greppelová, Marek Taclík, Leoš Noha a Igor Chmela.

Více informací o filmu na https://cs-cz.facebook.com/pg/presprsty/posts/

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  2. pondělí pouze v 19,15 hodin

FLORENCINO KNIHKUPECTVÍ

DER BUCHLADEN DER FLORENCE GREEN – Německo/Španělsko/Velká Británie 2018

… aneb knižní revoluce v ospalém městečku. Film oslavující lásku ke knihám je adaptací slavného románu Penelope Fitzgeraldové z roku 1978, odehrávající se v ospalém anglickém městečku 50. let. Právě tady se Florence Greenová rozhodne otevřít knihkupectví s progresivní moderní literaturou: Když Florence začne propagovat klasická díla soudobé prózy, jakými jsou například Nabokovova Lolita nebo 451 stupňů Fahrenheita Raye Bradburyho, v místních maloměšťácích probudí dlouho potlačované emoce. Navíc svými činy rozhněvá manipulativní a pomstychtivou doyenku místní společnosti Violet Gamartovou, v níž změny prosazované hlavní hrdinkou vzbudí žárlivost pramenící z uražené ješitnosti, a rozhodne se Florence její plán překazit… České titulky.

Více informací o filmu na http://www.filmeurope.cz a na https://www.bookshopthefilm.com/

Vstupné 100 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  3. úterý pouze v 17 hodin

RYCHLE A ZBĚSILE: HOBBS A SHAW

FAST & FURIOUS PRESENTS: HOBBS & SHAW – USA 2019

Po osmi filmech má značka Rychle a zběsile svou první samostatnou jízdu. Co spojuje vysvalenou americkou mlátičku Hobbse a elegantního britského zabijáka Shawa? Jeden všehoschopný gauner, kterého by sami zastavit nedokázali. Dwayne Johnson a Jason Statham řádí v akční jízdě, která je o poznání rychlejší a zběsilejší! České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.hobbsandshaw.com/

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

PRIPRAVUJEME:

ŘÍJEN 2019

ZÁZNAM KONCERTU Z AMSTERODAMU

  2. středa pouze v 19,30 hodin

ROGER WATERS US + THEM

Roger Waters, hudební génius a jedna z hlavních tvůrčích sil legendárních Pink Floyd, uvádí svůj dlouho očekávaný koncertní snímek Us+ Them. Ve vizuálně dokonalé produkci s dechberoucím zvukem se v něm vrací na koncert v Amsterodamu, kam zavítal v roce 2018 v rámci svého světového turné. Na koncertě tehdy zazněly skladby z nejúspěšnějších alb v kariéře Pink Floyd, konkrétně The Dark Side Of The Moon, The Wall, Animals a Wish You Were Here, stejně jako z Watersovy poslední sólové desky Is This The Life We Really Want? Waters na filmu opět spolupracoval s vizionářským Seanem Evansem – který svůj režisérský talent prokázal už veleúspěšným snímkem Roger Waters The Wall – aby se společně v novém, kreativně průkopnickém filmu Us + Them inspirovali Watersovou výjimečně silnou hudbou a předali poselství sounáležitosti,svobody a lásky... Předprodej vstupenek od 18.7.2019 v pokladně kina Vesmír.