KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail: info@kinonachod.cz

LEDEN 2019

 

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

23. středa pouze v 16 hodin

LEDOVÁ SEZÓNA: MEDVĚDI JSOU ZPĚT

NORM OF THE NORTH: KEYS TO THE KINGDOM – USA 2018

… zimní spánek je pro srábotky! Lední medvěd Norm si na zimní spánek vůbec nepotrpí. Právě naopak. Když se venku ochladí, začíná pro něj a pro celou partu kamarádů ze severu ta pravá Ledová sezóna, sezóna plná dobrodružství a zábavy. Norm nejdříve způsobí pořádné pozdvižení na své výpravě do New Yorku, aby ho po návratu domů čekal jeden důležitý úkol. Musí z ostatních zvířat severu postavit hokejové družstvo a v jednom velkolepém zápase zachránit drahocenný led a jejich ledový domov… Animovaná komedie, uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

ZÁZNAM DIVADLA Z LONDÝNSKÉHO KULTURNÍHO CENTRA BARBICAN

23. středa v 18 hodin

HAMLET

Autor: William Shakespeare, režie: Lyndsey Turner, v hlavní roli Benedict Cumberbatch.

Opakujeme na Vaše přání divadelní událost sezóny! Populární představitel postavy Sherlocka Holmese Benedict Cumberbatch (nominovaný na Oscara za roli ve filmu Kód Enigmy, vítěz divadelní ceny Olivier za hlavní roli ve hře Frankenstein) v titulní roli Shakespearovy mistrovské tragédie. Dychtivě očekávané představení, které bylo vyprodáno během několika hodin už rok před svou premiérou, režíruje Lyndsey Turner, držitelka ceny Olivier za režii dramatu Chimerica.

Nastudováno v anglickém originále a uváděno s doprovodnými anglickými a českými titulky.

Vstupné 250 Kč, studenti 200 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

24. čtvrtek pouze v 17 hodin

26. sobota pouze v 19,45 hodin

28. pondělí pouze v 19 hodin

29. úterý pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

NARUŠITEL

ČR – 2018

Na křídlech za svobodou… Silný a napínavý příběh českého leteckého esa, jeho kamarádů i bezbřehou lásku k létání, přináší do kin film Narušitel. Život armádních letců socialistického Československa naplňovaly opojné chvíle svobody v oblacích a přátelství na celý život, z velké části ho ale ničil dozor státní bezpečnosti a jejích udavačů… V hlavních rolích Jiří Dvořák, Petr Kostka, Pavel Neškudla, Stanislav Zindulka a Veronika Arichteva.

Více informací o filmu na https://cs-cz.facebook.com/filmnarusitel/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

24. čtvrtek pouze v 19 hodin

26. sobota pouze v 17,30 hodin

29. úterý pouze v 19 hodin

Premiéra v ČR!

FAVORITKA

THE FAVOURITE – USA/Irsko/Velká Británie 2018

Píše se začátek 18. století a ve Velké Británii vládne královna Anna… Na královském dvoře nešťastné a slabé britské panovnice Anny Stuartovny dochází ke každodennímu boji o její vrtkavou přízeň. Usilují o ni nejen ministři a vojevůdci, ale především její dvě společnice, Lady Sarah a komorná Abigail. Tyto dvě dámy se v dramatu plném černého humoru nezastaví před ničím… Film Favoritka již získal dvě ceny na festivalu v Benátkách a je nominován na pět Zlatých glóbů. Nominace na Oscary jsou očekávány. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.foxsearchlight.com/thefavourite/

Vstupné 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

25. pátek pouze v 17 hodin

27. neděle pouze ve 14,30 hodin

28. pondělí pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

PSÍ DOMOV

DOG’S WAY HOME – USA 2019

Dobrodružný rodinný film od autora knižního bestselleru Psí poslání. Když si Lucas Bellu adoptoval, byla ještě malé štěně. Od té doby se stali nejlepšími přáteli. Jednoho dne však Bella zmizí a ocitne se více jak 600 km od svého pána. Láska k páníčkovi je však silnější než nepřízeň osudu a Bella se rozhodne vrátit domů. Cestou ji čeká mnoho dobrodružství, noví přátelé, ale i nebezpečí a nástrahy velkého neznámého světa... Rodinný dobrodružný film, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

25. pátek pouze v 19 hodin

Mimořádná předpremiéra!

ŽENY V BĚHU

ČR – 2019

Komedie o ženách, které se nebojí vyběhnout štěstí naproti… O svérázné mamině a jejích třech dcerách a jejích problémech s muži, jednom slibu, sázce – to vše s řadou překážek a komediálních komplikací, od tvůrců filmu Bezva ženská na krku. V hlavních rolích Zlata Adamovská, Tereza Kostková, Veronika Khek Kubařová, Jenovéfa Boková, Ondřej Vetchý, Vladimír Polívka a Martin Hofmann. Režie Martin Horský. FILMOVÉ PŘEDSTAVENÍ ZA ÚČASTI DELEGACE TVŮRCŮ.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

26. sobota pouze v 15,45 hodin

ASTERIX A TAJEMSTVÍ KOUZELNÉHO LEKTVARU

ASTERIX – LE SECRET DE LA POTION MAGIQUE – Francie 2018

Sveřepí Galové se vracejí! Napětí stoupá, v kotlíku to vře! Tajemství síly obyvatel malé galské vesničky se ukrývá v kouzelném lektvaru. Recept na jeho výrobu pečlivě střeží druid Panoramix. Vždy býval expertem na sběr jmelí v korunách stromů. Když ale jednoho dne utrpí ošklivý pád, musí si připustit, že už není nejmladší. Uvědomí si, jaká by byla katastrofa, kdyby návod na magickou směs zapomněl. S pomocí svých věrných přátel, Asterixe a Obelixe, se vydává hledat vhodného talentovaného následovníka, kterému by své řemeslo a tajemství lektvaru mohl předat. To ovšem vyvolá zájem těch nejmazanějších a nejhanebněji smýšlejících druidů… Animovaná rodinná komedie, uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.bioscop.cz

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

26. sobota pouze ve 14 hodin

30. středa pouze v 15,30 hodin

ÚNOR 2019

  1. pátek pouze v 15 hodin

Premiéra v ČR!

OVEČKY A VLCI

SHEEP AND WOLVES: PIG DEAL – USA/Rusko 2018

Podaří se vlkům a ovečkám zachránit své městečko? Ovečky a vlci se dohodli, že budou žít společně v míru. Tak tomu taky je až do chvíle, kdy se ve vesnici objeví neočekávaní hosté – černí vlci, kteří chtějí, aby se život vrátil do starých kolejí, kde vlci jsou šelmy a ovce kořist. Ovečky a vlky teď může zachránit jen spojení sil a týmová práce. Podaří se jim vrátit do vesnice klid a harmonii? Dobrodružný animovaný film, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.bohemiamp.cz a na http://www.sheepandwolvesmovie.com/

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

ZÁZNAM BALETNÍHO PŘEDSTAVENÍ Z OPÉRA NATIONAL DE PARIS

27. neděle v 16,30 hodin

JEROME ROBBINS – POCTA

Jerome Robbins se během své šedesátileté kariéry stal patrně nejvýznamnějším choreografem baletu a muzikálu pro 20. století. Do dějin se nesmazatelně zapsal například choreografií k West Side Story nebo k Šumařovi na střeše. Dokonalým způsobem se mu tancem dařilo vyprávět příběh a vytvářet úžasné postavy.

Balet pařížské Opery považoval Jerome Robbins za svůj druhý domov hned po své domovské scéně baletu Metropolitní opery v New Yorku. Byl to právě on, kdo pro své baletní představení „Fancy Free“ objevil tehdy zcela neznámého skladatele Leonarda Bernsteina…

Toto baletní představení vzniklo jako pocta Jerome Robbinsovi a snaží se představit pestrost, neuvěřitelný rozsah, imaginaci, obrovský talent a genialitu jeho práce na jevišti. Přední tanečníci baletu Opery v Paříži  představí pod taktovkou ruského dirigenta Valerye Ovsiyanikova to nejlepší ze čtyř Robbinsových baletů. Rozmáchlý a energický Glass Pieces s hudbou Philipa Glasse, intimní Faunovo odpoledne s hudbou Claude Debussyho, i jedinečný A Suite of Dances vytvořený kdysi na hudbu Johana-Sebastiana Bacha speciálně pro Mikhaila Baryšnikova. Samozřejmě nemůžou chybět ani námořníci v baru v legendárním baletu Fancy Free.

Vstupné 250 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

27. neděle pouze v 18,45 hodin

BOHEMIAN RHAPSODY

BOHEMIAN RHAPSODY – USA 2018

Jediné, co je pozoruhodnější než jejich muzika, je jeho příběh… Bohemian Rhapsody popisuje hudební dráhu i nekontrolovatelnou životní spirálu Freddie Mercuryho od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985. Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě. Hudební životopisný film, uváděný s českými titulky. Film byl oceněn dvěma Zlatými glóby za rok 2018 (za nejlepší film a Rami Malek za ztvárnění postavy Freddieho Mercuryho).

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.foxmovies.com/movies/bohemian-rhapsody

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

 30. středa pouze v 17,15 hodin

SPIDER – MAN: PARALELNÍ SVĚTY

SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE – USA 2018

Akční animovaný film studia Marvel. Phil Lord a Chris Miller, tvůrci hitů Lego příběh a 21 Jump Street spojili svůj um a talent, aby divákům představili dosud nepoznaný svět Spider-Mana v přelomovém a unikátním vizuálním stylu. Spider-Man: Paralelní světy představí dospívajícího chlapce z Brooklynu Milese Moralese a nekonečné možnosti Paralelních světů, kde je víc než jen jeden maskovaný hrdina. České znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://www.intothespiderverse.movie/

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

30. středa pouze v 19,30 hodin

BUMBLEBEE

BUMBLEBEE – USA 2018

Charlie je obyčejná osmnáctiletá holka, která právě k narozeninám dostala své první auto. Jenže ten žlutý „Brouk“ není obyčejná ojetina, ale Bumblebee, který se v téhle podobě ukrývá nejen před lidmi, ale i ostatními Transformers… Příběh filmu Bumblebee časově předchází všem dílům předchozích Transformers, a přestože fanoušci dostanou to, na co jsou u téhle populární ságy zvyklí, film Bumblebee do série tak úplně nezapadá – film se vrací k lehkosti a zábavnosti… Dobrodružný film, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://cinemart.cz a na https://tickets.bumblebeemovie.com/home/

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

31. čtvrtek pouze v 17 hodin

ÚNOR 2019

  1. pátek pouze v 19,30 hodin

  2. sobota pouze v 16,15 hodin

  3. neděle pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

ŽENY V BĚHU

ČR – 2019

Komedie o ženách, které se nebojí vyběhnout štěstí naproti… O svérázné mamině a jejích třech dcerách a jejích problémech s muži, jednom slibu, sázce – to vše s řadou překážek a komediálních komplikací, od tvůrců filmu Bezva ženská na krku. V hlavních rolích Zlata Adamovská, Tereza Kostková, Veronika Khek Kubařová, Jenovéfa Boková, Ondřej Vetchý, Vladimír Polívka a Martin Hofmann. Režie Martin Horský.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

31. čtvrtek pouze v 19 hodin

ÚNOR 2019

  3. neděle pouze v 19 hodin

Premiéra v ČR!

ÚNIKOVÁ HRA

ESCAPE ROOM – USA 2019

… umírají touhou si zahrát! Akční hororový thriller vyprávějící příběh šesti lidí, kteří přijali výzvu zúčastnit se únikové hry. Velmi brzy ale zjistí, že ze hry cesta ven neexistuje… a začíná boj o přežití.

České titulky.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz

Vstupné 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  1. pátek pouze v 17 hodin

  4. pondělí pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

TICHO PŘED BOUŘÍ

SERENITY – USA 2018

Na tomhle ostrově nikdo neumírá… dokud neporušíte pravidla! Napínavý příběh, dusná atmosféra a skvělé herecké obsazení - Matthew McConaughey a Anne Hathaway – to je thriller plný zvratů a vášní. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz

Vstupné 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

SATELITNÍ PŘÍMÝ PŘENOS Z METROPOLITNÍ OPERY V NEW YORKU

  2. sobota v 18,45 hodin

GEORGES BIZET: CARMEN

Clémentine Margaine se představí v titulní roli nejslavnější operní svůdkyně s Robertem Alagnou, který si jako Don José získal srdce operních diváků již při HD přenosu v roce 2010. Provedení jedné z nejoblíbenějších inscenací na repertoáru Metropolitní opery, kterou režíroval Sir Richard Eyre, bude řídit Louis Langrée.

Nastudováno ve francouzském originále, uváděno s anglickými a českými titulky.

Více informací o opeře na http://www.metopera.org

Základní vstupné 340 Kč, zlevněné (studenti, důchodci, ZTP) 300 Kč, abonentní 270 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  5. úterý pouze v 19 hodin

SLOŽKA 64

JOURNAL 64 – Dánsko 2018

Jak souvisí dávný případ převýchovy „necudných“ dívek na opuštěném ostrově s děsivou scénou nalezenou za falešnou stěnou jednoho kodaňského bytu? Dosud nejvydařenější thriller ze série Oddělení Q podle bestsellerů Jussiho Adler-Olsena, se v Dánsku stal nejúspěšnějším domácím filmem všech dob. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.aerofilms.cz

Vstupné 100 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let