KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail: info@kinonachod.cz

ČERVENEC 2018

 

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

22. neděle pouze v 16 hodin

25. středa pouze v 17,30 hodin

JURSKÝ SVĚT: ZÁNIK ŘÍŠE

JURASSIC WORLD: FALLEN KINGDOM – USA 2018

Život si najde cestu… Pokračování jednoho z nejúspěšnějších filmů všech dob. Dinosauři z Jurského světa jsou v ohrožení a Chris Pratt spolu s Bryce Dallas Howard se vydávají na jejich záchranu.

Před čtyřmi lety nás dinosauři porazili. Alespoň na Isla Nubar, exotickém ostrově, kde prosperoval unikátní zábavní park Jurský svět, než se jeho exponátům podařilo utéct z klecí. Ve finále jednoho z nejúspěšnějších filmů všech dob opustili ostrov poslední lidé a nechali ostrov napospas prehistorickým tvorům. Jenže teď se za nimi musí vrátit. Dobrodružný akční film, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.jurassicworld.com/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

22. neděle pouze v 18,30 hodin

ANT-MAN A WASP

ANT-MAN AND THE WASP – USA 2018

Filmový svět studia Marvel se rozrůstá o další film, který je novou kapitolou o superhrdinech, kteří se umějí zmenšovat. Po událostech filmu Captain America: Občanská válka musí Scott Lang čelit následkům svých rozhodnutí nejen jako superhrdina, ale i otec. Sotva se mu podaří najít rovnováhu mezi osobním životem a povinnostmi, které má jako Ant-Man, objeví se Hope van Dyneová a dr. Hank Pym s novou naléhavou misí. Scott musí znovu obléci zmenšovací oblek, naučit se bojovat po boku Wasp a pomoci jí odhalit tajemství z minulosti. Akční dobrodružný film, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://marvel.com/movies/movie/245/ant-man_and_the_wasp

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

22. neděle pouze ve 20,15 hodin

23. pondělí pouze v 18 hodin

24. úterý pouze ve 20 hodin

25. středa pouze ve 20 hodin

Premiéra v ČR!

MAMMA MIA! HERE WE GO AGAIN

MAMMA MIA! HERE WE GO AGAIN – USA 2018

Mamma Mia! Největší letní filmová pohoda se vrací. A s ní i nakažlivě lenošivá nálada pohádkového ostrova Kalokairi, nesmrtelná ABBA a herci, kteří si s chutí zopakovali velkolepý řecký mejdan. V hlavních rolích skvělého komediálního muzikálu Amanda Seyfried, Lily James, Meryl Streep, Pierce Brosnan, Andy Garcia, Colin Firth, Stellan Skarsgård, Christine Baranski, Julie Walters a Cher. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.mammamiamovie.com/

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

23. pondělí pouze v 16 hodin

HOTEL TRANSYLVÁNIE 3: PŘÍŠERÓZNÍ DOVOLENÁ

HOTEL TRANSYLVANIA 3: SUMMER VACATION – USA 2018

Vydejte se s naší oblíbenou rodinkou strašidel na výletní parník, kde si má Drákula zaslouženě oddechnout od práce v hotelu. Drákulův doprovod si užívá klidnou plavbu a s radostí využívá vše, co může luxusní plavidlo nabídnout, od strašidelného volejbalu po exotické exkurze a opalování při Měsíčku. Když však Mavis zjistí, že se Drákula zbláznil do záhadné kapitánky lodi Eriky, která skrývá strašlivé tajemství, jež by mohlo zničit strašidla po celém světě, stane se z dovolené snů noční můra. Animovaná rodinná komedie, uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://sites.sonypictures.com/hoteltransylvania3/hub/

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

23. pondělí pouze ve 20,15 hodin

DĚSIVÉ DĚDICTVÍ

HEREDITARY – USA 2018

Každá rodina má své tajemství… Když zemře Ellen, matriarcha rodu Grahamů, začíná rodina její dcery rozplétat záhadná a čím dál tím děsivější tajemství svých předků. S přibývajícími odhaleními se čím dál více snaží překonat svůj neblahý osud, který zřejmě pronásleduje celý jejich rod a pomalu ničí vše, co znají. Mysteriózní dramatický horor, uváděný s českými titulky.

Více informací o filmu na http://freeman-ent.cz a na https://www.facebook.com/HereditaryMovie/

Vstupné 110 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

24. úterý pouze v 16 hodin

ČERTOVINY

ČR – 2017

Po čertech hezká pohádka! O dvou nešikovných čertech Popelákovi a Uhelákovi, kteří jsou vládcem pekel posláni za trest do světa, aby do měsíce přivedli každý jednu hříšnou duši. Jejich úkol se jim však od počátku nedaří, spíše, než aby lidi sváděli k hříchům, tak jim neúmyslně pomáhají. V přestrojení za čeledíny se dostanou na statek a zdá se, že konečně budou mít úspěch. Vypočítavý sedlák totiž chce svoji dceru Haničku provdat za nafoukaného statkáře Kopyta. Hanička však miluje čeledína Jana, a aby vše dobře dopadlo, je potřeba vzít na pomoc pekelné síly. Hrají  Jakub Prachař, Dominick Benedikt, Karel Dobrý, Sara Sandeva, Richard Jaroslav Müller, Oldřich Navrátil, David Gránský, Jana Bernášková, Jaromír Nosek, Andrea Hoffmannová a další. Režie Zdeněk Troška.

Více informací o filmu na https://www.certovinyfilm.cz/

Vstupné 100 Kč (děti 80 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

24. úterý pouze v 18 hodin

JSEM BOŽSKÁ

I FEEL PRETTY – USA 2018

Být sexy je nejvíc a každá žena je tak krásná, jak se sama cítí… V komedii Jsem božská hraje Amy Schumer úplně obyčejnou holku „krev a mlíko“, která po ráně do hlavy začne sama sebe vidět a vnímat jako super kočku. A taky se podle toho začne chovat. Komedie, uváděná s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz a na https://www.ifeelpretty.movie/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

26. čtvrtek pouze v 16,45 hodin

PAT A MAT ZNOVU V AKCI

ČR – 2018

„A je to opět tady“. Pat a Mat, naši dva známí kutilové znovu v akci, ve zbrusu novém filmu. Přestěhovali se do nových domů, kde na ně čekají nové kutilské výzvy a nové příhody. Pro Pata a Mata není nic problém, ať již se jedná o boj s rojem včel, opravu elektrické sekačky, ucpaný odpad, boj s krtkem nebo stavbu nové skalky.

Více informací o filmu na http://www.bioscop.cz a na https://www.facebook.com/PaM.ajeto/

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

27. pátek pouze v 16 hodin

CESTA ZA KRÁLEM TROLLŮ

ASKELADDEN - I DOVREGUBBENS HALL – Norsko 2017

Že jsou trollové jen malé roztomilé bytůstky? Ani nápad! Král trollů je zlověstný a hrozivý obr z hor, který dříme ve své jeskyni a čeká na to, až se některá z princezen do svých osmnáctých narozenin nestihne provdat, aby ji mohl lapit a sníst… Velké dobrodružství se spoustou příšer, magie i kouzelných míst – ve fantasy pohádce, uváděné v českém znění, která se natáčela v ČR.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.maipo.no/#/askeladden-i-dovregubbens-hall/

Vstupné 100 Kč (děti 80 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

26. čtvrtek pouze v 18,15 hodin

27. pátek pouze ve 20 hodin

29. neděle pouze ve 20 hodin

30. pondělí pouze v 18,15 hodin

31. úterý pouze v 18 hodin

Premiéra v ČR!

CHATA NA PRODEJ

ČR – 2018

Chatu prodáš, ale příbuzných se nezbavíš… Komedie o tom, co všechno se může stát, když se o víkendu sejde svérázná rodina na poslední rozlučce s chatou. Hrají Ivana Chýlková, David Vávra, Tereza Voříšková, Judit Bárdos, Jana Synková, Jan Kačer, Jan Strejcovský, Michael Pitthan, Václav Kopta a další. Režie Tomáš Pavlíček.

Více informací o filmu na https://cs-cz.facebook.com/chatanaprodejfilm/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

26. čtvrtek pouze ve 20 hodin

28. sobota pouze v 18 hodin

SRPEN 2018

  1. středa pouze v 18 hodin

Premiéra v ČR!

PLÁN ÚTĚKU 2

ESCAPE PLAN 2: HADES – USA 2018

Neudrží ho v žádném vězení… nezastaví ho žádný stroj… Ray Breslin (Sylvester Stallone) je neustále na útěku - živí se testováním nedostatků zabezpečovacích systémů ve věznicích. Uplynulo už několik let, kdy se stal obětí zrady a musel sáhnout až na dno svých sil, aby unikl z nechvalně známé prosklené Hrobky. Po tomto úspěchu mu prestiž ještě stoupla, získal množství nových zakázek a nyní čelí nové velké výzvě. Jeden z členů jeho týmu zmizí a ocitne se v tajném technologickém zařízení s příznačným názvem Hádes. Tajemná organizace v něm vězní unesené osoby, které disponují důležitými informacemi nevyčíslitelné hodnoty. Bohatí obchodníci, tajní agenti, politici i mezinárodně hledaní zločinci - nikomu z nich se zatím nepodařilo dostat se ven. Jediná cesta pro Raye Breslina tak znovu vede směrem dovnitř ... Akční film, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.forumfilm.cz a na https://www.escapeplan2.movie/

Vstupné 110 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

27. pátek pouze v 18 hodin

30. pondělí pouze ve 20 hodin

Premiéra v ČR!

HOTEL ARTEMIS

HOTEL ARTEMIS – Velká Británie 2018

Pravidlo č. 1: Nezabiješ jiného hosta… Hotel Artemis je přísně tajné high-tech zdravotnické zařízení, určené výhradně pro bohatou klientelu podsvětí. Jeho manažerka (hraje ji Jodie Foster) vládne „hotelu“ tvrdou rukou. Jejími klienty jsou vrazi, gangsteři a zločinci nejtěžšího kalibru. Po urgentní hospitalizaci legendárního zločineckého bosse se tak z dříve bezpečného místa pro zločince stává to nejnebezpečnější místo... Akční krimi sci-fi, uváděné s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.bioscop.cz a na https://www.facebook.com/hotelartemis/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

SATELITNÍ PŘENOS KONCERTU Z HOLANDSKÉHO MAASTRICHTU

28. sobota ve 20 hodin

ANDRÉ RIEU - MAASTRICHTSKÝ KONCERT 2018: AMORE – HOLD LÁSCE

ANDRÉ RIEU 2018 MAASTRICHT CONCERT: AMORE - MY TRIBUTE TO LOVE

Tradiční koncert pro diváky po celém světě! Kulisou koncertu je opět překrásné středověké náměstí v Andrého rodném městě Maastrichtu. Právě tam i letos vystoupil šedesátičlenný Johann Strauss Orchestra, sbor těch nejlepších hudebníků světa, který dnes plní stadiony a svou hudbou šíří radost po celém světě, spolu s jeho věhlasnými tenory, sopranistkami i speciálními hosty. Tématem letošního koncertu je oslava lásky! Koncert je plný humoru, zábavy a emocí pro všechny věkové kategorie. Předprodej vstupenek od 1.6.2018 v pokladně kina Vesmír!

Vstupné v předprodeji do 10.7.2018 200 Kč, poté za 220 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

29. neděle pouze v17,45 hodin

31. úterý pouze ve 20 hodin

MAMMA MIA! HERE WE GO AGAIN

MAMMA MIA! HERE WE GO AGAIN – USA 2018

Mamma Mia! Největší letní filmová pohoda se vrací. A s ní i nakažlivě lenošivá nálada pohádkového ostrova Kalokairi, nesmrtelná ABBA a herci, kteří si s chutí zopakovali velkolepý řecký mejdan. V hlavních rolích skvělého komediálního muzikálu Amanda Seyfried, Lily James, Meryl Streep, Pierce Brosnan, Andy Garcia, Colin Firth, Stellan Skarsgård, Christine Baranski, Julie Walters a Cher. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.mammamiamovie.com/

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

30. pondělí pouze v 16 hodin

COCO

COCO – USA 2017

Pozvání do světa, kam se dosud žádný živý člověk nedostal… A brzo tam bude pěkně živo – na velké oslavě, kterou jen tak nezažijete!!! Super rodinná komedie od studia Disney-Pixar. Film získal Zlatý glóbus a Oscara za nejlepší animovaný film za rok 2017. Součástí filmu je i krátký 20ti minutový film Vánoce s Olafem - o oblíbeném sněhulákovi z filmu Ledové království. České znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://movies.disney.com/coco

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

31. úterý pouze v 16 hodin

JIM KNOFLÍK, LUKÁŠ A LOKOMOTIVA EMA

JIM BUTTON AND LUKE THE ENGINE DRIVER – Německo 2018

Jima Knoflíka, strojvůdce Lukáše a lokomotivu Emu čeká více než podivuhodné dobrodružství - stopy hledané ztracené princezny vedou přes moře a hory až do bájného dračího města Žalmánie. Netuší, že jejich dobrodružné pátrání zdaleka nekončí. Čeká je mnoho zkoušek, nebezpečných překážek a tajuplných hádanek. Vzrušující putování plné fantazie, je natočeno podle stejnojmenného knižního bestselleru slavného spisovatele Michaela Endeho, která byla přeložena do 33 jazyků a zamilovali si ji děti i rodiče po celém světě. Z jeho pera pochází jedna z nejkrásnějších dětských knih, nezapomenutelný Nekonečný příběh. Dobrodružné rodinné fantasy, uváděné v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.bioscop.cz a na https://www.facebook.com/JimButton.Film/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

SRPEN 2018

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  1. středa pouze ve 20 hodin

ÚSMĚVY SMUTNÝCH MUŽŮ

ČR – 2018

Opojně hořká komedie. Film podle stejnojmenného knižního bestselleru Josefa Formánka. Místy vtipný, místy smutný. Film režiséra Dana Svátka podle stejnojmenné autobiografické knihy Josefa Formánka. Osudy čtyř chlápků, kteří se potkají při nelehkém úkolu — zbavit se závislosti. Ocitnou se na okraji společnosti, ale to jim nebrání užívat si srandy až do morku kostí. Někdy se budete smát, možná slzet a přemýšlet nad osudy, vůlí a motivací zúčastněných. Rozhodně vás však jejich osudy nenechají klidnými. Skvělé herecké výkony Davida Švehlíka, Jaroslava Duška, Ivana Fraňka, Ondřeje Malého, Mariky Šoposké, Jaroslava Plesla, Simony Babčákové a dalších.

Více informací o filmu na http://www.usmevysmutnychmuzu.cz/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let