KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail:
info@kinonachod.cz

LEDEN 2020

 

24. pátek pouze v 19,15 hodin

25. sobota pouze v 19,30 hodin

26. neděle pouze v 18 hodin

28. úterý pouze v 19,15 hodin

29. středa pouze v 19 hodin

Premiéra v ČR!

PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST

ČR/SR – 2020

Tři ženy. Tři podoby lásky. Tři příběhy radosti i bolesti, štěstí i smutku… Nový film od tvůrců úspěšné komedie Všechno nebo nic, opět podle knižní předlohy populární slovenské spisovatelky Evity Twardzik (Urbaníkové) a v režii Marty Ferencové. V hlavních rolích Petra Hřebíčková, Eliška Balzerová, Tatiana Dyková, Ľuboš Kostelný, Marián Mitaš, Janko Popovic Volaric, Branislav Trifunovic a Predrag Manojlović.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/prilisosobniznamost/

Vstupné 130 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

24. pátek pouze v 17 hodin

27. pondělí pouze v 19 hodin

Premiéra v ČR!

KRÁLÍČEK JOJO

JOJO RABBIT – Nový Zéland/ČR 2019

Jojo si to užívá. Jako správný malý kluk má spoustu kamarádů v Hitlerjugend, nej-přítele Yorkiho a pak ještě jednoho kamaráda imaginárního – Adolfa Hitlera. Prostě pohoda. Dokud nezjistí, že jeho maminka ukrývá židovskou dívku. Režisér Taika Waititi natočil příběh z druhé světové války se svým osobitým stylem humoru. Film se natáčel v Žatci a Úštěku, interiérové scény pak vznikly v barrandovských ateliérech. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.foxsearchlight.com/jojorabbit/

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

25. sobota pouze v 15 hodin

DOLITTLE

DOLITTLE – USA 2020

S lidmi si až tak nerozumí… Robert Downey Jr. je doktor Dolittle. Kdyby tak každý doktor byl jako Dolittle. Nebojí se vyrazit na nebezpečnou výpravu, utkat se s piráty, ale hlavně rozumí řeči zvířat. Hvězdný Robert Downey Junior září v originálním pojetí příběhu o legendárním zvěrolékaři. Dobrodružný film, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.dolittlethemovie.com/

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

25. sobota pouze v 17 hodin

NA NOŽE

KNIVES OUT – USA 2019

K čertu, … který z nich to byl? Satirická krimi komedie zábavným způsobem ukazuje, jak může dopadnout vyšetřování záhadného úmrtí autora tajemných detektivních příběhů, když jsou všichni v jeho blízkosti podezřelí. Svérázný detektiv pojme řešení případu po svém a vyšetřování každého člena této excentrické rodiny se ukáže býti složitější, než se zpočátku zdálo. V napínavém detektivním příběhu, v duchu nejlepší tradice Agathy Christie, rozehrají herecký koncert Daniel Craig, Chris Evans, Michael Shannon, Don Johnson, Jamie Lee Curtis, Toni Collette a Christopher Plummer. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.vertical-ent.cz a na https://knivesout.movie/

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

26. neděle pouze ve 14 hodin

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II

FROZEN II – USA 2019

Proč se Elsa narodila s kouzelnou mocí? Odpověď ji svůdně volá a zároveň hrozí, že zničí její ledové království. Společně s Annou, Kristoffem, Olafem a Svenem se královna Elsa vydává na nebezpečnou a pozoruhodnou cestu. Ve filmu Ledové království se Elsa obávala, že je pro svět příliš mocná. Ve snímku Ledové království II musí doufat, že je mocná dostatečně… Pokračování rodinného animovaného filmu z roku 2013 – filmu, který se po filmu „Lví král“ z roku 2019 stal druhým nejvýdělečnějším animovaným filmem všech dob. České znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://movies.disney.com/frozen-2

Vstupné 120 Kč (děti 100 Kč)

Mládeži přístupný

 

26. neděle pouze v 16 hodin

ZAKLETÉ PÍRKO

ČR - 2019

Pohádka o lásce a dobrém srdci, které pomohou překonat všechna protivenství. Nová pohádka režiséra Zdeňka Trošky o chudé dívce, která se vydává do světa vysvobodit zakletého prince. Jejím průvodcem se stává vodník, jehož na počátku putování zachrání před zlým sedlákem. Společně prožijí řadu dobrodružství i legrace. A přestože vodnická kouzla dokáží téměř nemožné, k záchraně prince před zlou princeznou bude potřeba především pravá láska... Hrají Anastasia Chocholatá, Lukáš Pavlásek, Petr Urban, Lucie Polišenská, Šárka Vaculíková, Sara Sandeva, Dana Syslová, Marek Lambora, Andrea Hoffmannová, Martin Stránský a další.

Více informací o filmu na http://www.zakletepirko.cz/

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

VÝSTAVA V KINĚ

27. pondělí v 17,15 hodin

ERMITÁŽ – SÍLA UMĚNÍ

Velkolepý příběh jednoho z nejslavnějších a nejnavštěvovanějších muzeí na světě uprostřed magického Petrohradu. Herec Toni Servillo provází velkolepým dokumentárním filmem a vypráví tak velký příběh, který se postupně za 250 let odehrál na chodbách tohoto slavného muzea i v ulicích magického Petrohradu. Film přibližuje historii na pozadí napoleonských válek, revoluce v roce 1917 i totalitní éry ve 20. století až do současnosti. Ve sbírkách Ermitáže se ukrývají cenná díla velikánů, jakými byli Leonardo, Raffael, Van Eyck, Rubens, Titian či Rembrandt, která film zobrazuje vůbec poprvé ve vysokém rozlišení na velkém plátně. České titulky.

Vstupné 100 Kč

 

28. úterý pouze v 17 hodin

MIZEROVÉ NAVŽDY

BAD BOYS FOR LIFE – USA 2020

Společně. Až do smrti! Mizerové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) jsou zpátky a před nimi poslední společná jízda. Akční komedie, uváděná s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://www.badboysforlife.movie/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

29. středa pouze v 17 hodin

PŘÍPAD MRTVÉHO NEBOŽTÍKA

ČR – 2019

„Hóóódně podezřelá komedie“, která si utahuje z kriminálek! Slovní humor a do absurdna gradující situace: Pohledná, v kolektivu oblíbená vyděračka byla zavražděna. Arogantní náčelník kriminálky svěří případ majoru Prubnerovi, kterého nemá rád. Proto vyhlásí ultimatum – pokud nebude případ vyřešený do 168 hodin, Prubner bude degradován … Nečekané situace vytvářejí skvělé pozadí kriminálního příběhu inspirovaného známými detektivkami, které skvěle paroduje a utahuje si z nich… Hrají David Novotný, Hana Vagnerová, Martin Pechlát, Lukáš Příkazký, Miroslav Táborský, Eva Holubová, Lenka Krobotová, Milan Šteindler a další. Režie Miloslav Šmídmajer.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/pripadmrtvehoneboztika/

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

30. čtvrtek pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

DARIA

ČR – 2020

Kdo je Daria? Až ji poznáš, změní ti život. Mysteriózní, výtvarně stylizovaný thriller o tenké hranici mezi realitou a fabulací, šílenstvím a normálností, sugescí a manipulací, ale také o strachu a odvaze. Reflexe současných problémů a nevyhnutelnosti vlivu mocných. Má v dnešní době člověk kontrolu nad svým životem, nebo svoboda nikdy nebyla tak nejasná? Hrají Jaromír Nosek, Klára Miklasová, Pawel Delag, Jiří Schmitzer, Jana Šulcová, Paul Louis Harrell, Norbert Lichý, Martin Sitta, Jan Vlasák, Karel Dobrý, Jitka Sedláčková a další. Režie Matěj Pichler.

Více informací o filmu na http://www.daria.movie

Vstupné 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

30. čtvrtek pouze v 18,45 hodin

Premiéra v ČR!

GENTLEMANI

THE GENTLEMEN – USA 2020

První liga zločinu… Akční komedie z dílny scénáristy a režiséra Guye Ritchieho sleduje příběh britského drogového krále Mickeyho Pearsona (Matthew McConaughey), který se snaží prodat svoje impozantní drogové impérium dynastii oklahomských miliardářů. V dalších rolích hvězdně obsazeného filmu hrají Charlie Hunnam, Henry Golding, Michelle Dockery, Jeremy Strong, Eddie Marsan, Colin Farrell a Hugh Grant. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.vertical-ent.cz

Vstupné 130 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

31. pátek pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

CESTA ZA ŽIVOU VODOU

ASKELADDEN - I SORIA MORIA SLOTT – Norsko 2019

Fantasy pohádka Cesta za živou vodou volně navazuje na předchozí snímek Cesta za králem trollů, v němž jsme poprvé potkali dobrosrdečného Espena, jeho dva bratry, krásnou a odvážnou princeznu Kristin. Statečného Espena nyní čeká ještě větší dobrodružství. Vydává se totiž hledat živou vodu, aby zachránil své bratry i Kristininy královské rodiče. České znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

31. pátek pouze v 19 hodin

PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST

ČR/SR – 2020

Tři ženy. Tři podoby lásky. Tři příběhy radosti i bolesti, štěstí i smutku… Nový film od tvůrců úspěšné komedie Všechno nebo nic, opět podle knižní předlohy populární slovenské spisovatelky Evity Twardzik (Urbaníkové) a v režii Marty Ferencové. V hlavních rolích Petra Hřebíčková, Eliška Balzerová, Tatiana Dyková, Ľuboš Kostelný, Marián Mitaš, Janko Popovic Volaric, Branislav Trifunovic a Predrag Manojlović.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/prilisosobniznamost/

Vstupné 130 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

31. pátek pouze v 15,30 hodin

ÚNOR 2020

  1. sobota pouze ve 14,45 hodin

  2. neděle pouze ve 14,30 hodin

Premiéra v ČR!

TLAPKOVÁ PATROLA: VŽDY VE STŘEHU

PAW PATROL: READY, RACE, RESCUE – Kanada 2019

Neohrožené tlapky znovu v kinech ve speciálním dílu! Neohrožená Tlapková patrola znovu míří do kin, tentokrát v úplně novém a speciálním závodnickém filmu. Závodnický film pak doplní i dvě nejnovější epizody, ve kterých si tlapky zkusí poradit s utrženým obrovským balónem a taky je čeká jedno pavoučí dobrodružství. Úkolů je více než dost, takže tlapky vzhůru do akce! Animovaný rodinný film uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

SATELITNÍ PŘÍMÝ PŘENOS Z METROPOLITNÍ OPERY V NEW YORKU

  1. sobota v 18,45 hodin

George Gershwin, DuBose a Dorothy Heywardovi, Ira Gershwin:

THE GERSHWINS' PORGY A BESS

Porgy a Bess od tvůrčího týmu The Gershwins se do Met vrací poprvé od roku 1990 v nové inscenaci režiséra Jamese Robinsona, který s ní v Met debutuje. Americká „lidová“ opera, jak ji tvůrci nazvali v roce 1935, vypráví o mrzákovi Porgym, v podání Erica Owense, zamilovaném do Bess, kterou ztvární Angel Blue. David Robertson bude řídit hvězdný ansámbl, který tvoří Donovan Singletary v roli rybáře Jakea, Golda Schultz jako jeho manželka Clara, Latonia Moore v roli nešťastné vdovy Sereny, Frederick Ballentine, který zpívá drogového dealera Sportin’ Life, Alfred Walker v roli násilnického Crowna a v neposlední řadě legendární mezzosopranistka Denyce Graves v roli Marie, místní matróny a šéfky jídelny. Opera je plná nezapomenutelných melodií, včetně slavné klasiky „Summertime“ a dalších hitů, jako jsou „It Ain’t Necessarily So“, „Bess, You Is My Woman Now“, „I Got Plenty o’ Nuttin“ a „My Man’s Gone Now“. Inscenace vznikla v koprodukci s Anglickou národní operou a Nizozemskou národní operou a její letošní londýnská premiéra byla přijata s nadšenými ohlasy.

Nastudováno v anglickém originále a uváděno s anglickými a českými titulky.

Více informací o opeře na http://www.metopera.org

Základní vstupné 340 Kč, zlevněné (studenti, důchodci, ZTP) 300 Kč, abonentní 270 Kč

 

ZÁZNAM BALETNÍHO PŘEDSTAVENÍ Z VÍDEŇSKÉ STÁTNÍ OPERY

  2. neděle v 16 hodin

LABUTÍ JEZERO

Hudba: Petr Iljič Čajkovskij, choreografie: Rudolf Nurejev

Nyní máte jedinečnou možnost vidět zrestaurované historické představení Rudolfa Nurejeva a Margot Fonteynové z roku 1966 v Čajkovského Labutím jezeře z Vídeňské státní opery ve vysokém rozlišení, v choreografii Rudolfa Nurejeva a pod taktovkou Johna Lanchberyho s Vídeňskými symfoniky. Nurejev a Fonteynová revolucionizovali svět baletu tím, že překročili hranice mezi klasickým baletem a moderním tancem. Toto největší baletní partnerství všech dob Nurejev jednou popsal: "Tančili jsme jedním tělem a jednou duší…“

Vstupné 150 Kč