KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail: info@kinonachod.cz

PROSINEC 2019

 

10. úterý pouze v 17 hodin – 2D VERZE

11. středa pouze v 17,15 hodin – 2D VERZE

JUMANJI – DALŠÍ LEVEL

JUMANJI: THE NEXT LEVEL – USA 2019

Hrdinové Jumanji jsou zpátky! Martha, Bethany a Fridge se vracejí zpět do hry, aby našli Spencera, který záhadně zmizel.  Zjistí však, že se hra změnila, a že přežít ve světě Jumanji bude mnohem náročnější. Jumanji už totiž není jen džungle, jsou to i rozpálené pouště či zasněžená pohoří plné nových nebezpečných nástrah… Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart a Karen Gillan v hlavních rolích dobrodružné fantastické komedie, uváděné v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://www.jumanjimovie.com/

Vstupné verze 120 Kč

Mládeži přístupný

 

10. úterý pouze v 19,15 hodin

12. čtvrtek pouze v 17 hodin

VÝJIMEČNÍ

HORS NORMES – Francie 2019

Nejosobnější projekt od autorů Nedotknutelných - skutečný příběh o přátelství, houževnatosti a mimořádné obětavosti, plný naděje a nečekaného humoru. Vincent Cassel a Reda Kateb v hlavních rolích komediálního dramatu. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.bioscop.cz

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

11. středa pouze v 15,45 hodin

PAT A MAT: KUTILSKÉ TRAMPOTY

ČR – 2019

A je to opět tady! Dva geniální nešikové Pat a Mat přicházejí ve zcela nových Kutilských trampotách! Série příběhů, která vyvolá úsměv na tvářích dětí i dospělých. Pat a Mat přinášejí další sérii nápadů, katastrof a originálních řešení.

Více informací o filmu na https://www.ceskatelevize.cz/porady/12899665720-pat-a-mat-kutilske-trampoty/21955311304/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

11. středa pouze v 19,30 hodin

ŠPINDL 2

ČR – 2019

Všechna přání se vyplní na horách! Silvie je úspěšná lékařka a věří, že konečně našla recept i na šťastný vztah. Renata je manželka známého spisovatele, ve svých kurzech dodává dalším ženám odvahu a sílu k lepšímu životu, ale v jejím vlastním životě jeden osudový prvek schází. Herečka a tanečnice Eliška stojí na začátku slibně rozjeté kariéry, ale komplikuje se jí vztah s přítelem – muzikantem… A chlapi z horské služby jsou vždy připraveni pomoci. Kde jinde by se všechny příběhy mohly protnout a vyřešit než v zasněženém Špindlu? Hrají Radim Fiala, K. K. Hrachovcová,  Anna Čtvrtníčková, Filip Blažek, Hana Vágnerová, Oldřich Navrátil, Jitka Sedláčková, Igor Rataj,  Karel Zima, Simona Prasková, Milan Peroutka ml. a Jakub Kohák. Režie Radek Balaš.

Více informací o filmu na https://www.spindl2.cz/

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

12. čtvrtek pouze v 19,15 hodin

16. pondělí pouze v 17 hodin

18. středa pouze v 17,15 hodin

Premiéra v ČR i v celém světě!

ČERNÉ VÁNOCE

BLACK CHRISTMAS – USA 2019

… pod stromeček si přejí pomstu! Když do univerzitního městečka dorazí na Vánoce místo Ježíška maskovaný zabiják, budou si jeho obyvatelky přát jediný dárek – přežít. Černé Vánoce jsou remakem oblíbené hororové klasiky, v níž místo cukroví „voní“ krev. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.blackchristmasmovie.com/

Vstupné 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

ZÁZNAM PŘENOSU Z METROPOLITNÍ OPERY V NEW YORKU

13. pátek v 15 hodin

WOLFGANG AMADEUS MOZART:

KOUZELNÁ FLÉTNA

DIE ZAUBERFLÖTE

Vánoční bonus s krásnou, pohádkově laděnou operou v adventním a vánočním čase… Emeritní hudební ředitel Metropolitní opery James Levine diriguje Mozartovu mistrovskou Kouzelnou flétnu, kterou v Met inscenovala režisérka Julie Taymor, držitelka ocenění Tony Award. V roli Paminy debutovala v Metropolitní opeře Golda Schultz, jako Královna noci se představí Kathryn Lewek, pohádkového prince Tamina zpívá Charles Castronovo, ptáčníka Papagena Markus Werba, Chrámového mluvčího ztvární Christian Van Horn a René Pape opět vystoupí v roli Sarastra. Zkrácená verze Kouzelné flétny zpívaná v anglickém jazyce a určená v předvánočním čase hlavně rodičům s dětmi byla v roce 2006 vůbec prvním HD přenosem, který byl vysílán do kin po celém světě. Ve své původní nezkrácené podobě a na německé libreto se Kouzelná flétna vysílala v rámci Live in HD vůbec poprvé. Nastudováno v německém originále, uváděno s anglickými a českými titulky.

Vstupné 150 Kč

 

13. pátek pouze v 19 hodin

JOKER

JOKER – USA 2019

Nahoď úsměv! Zkrachovalý komediant Arthur Fleck se dlouho pohybuje na tenké hranici mezi realitou a šílenstvím. Jednoho dne se ve svém obleku klauna potuluje po ulicích Gotham City a dostává se do konfliktu s brutálními zloději. Pomalu se roztáčí spirála událostí dosahující hrozivých rozměrů. Všemi opuštěný Fleck se začne čím dál více propadat do hlubin šílenství a postupně se mění v ikonu zločinu, kterou svět brzy bude znát pod jménem Joker. V hlavní roli kriminálního dramatického thrilleru Joaquin Phoenix, v dalších rolích Zazie Beetz, Robert De Niro, Marc Maron a Brett Cullen. Film byl oceněn Zlatým lvem pro vítězný film na MFF v Benátkách. Uvádíme v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.vertical-ent.cz a na http://www.jokermovie.net/

Vstupné 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

13. pátek pouze v 17,15 hodin

14. sobota pouze ve 13 hodin

15. neděle pouze ve 14,30 hodin

18. středa pouze v 15,30 hodin

Premiéra v ČR!

SNĚŽNÁ MELA

ARCTIC DOGS – USA 2019

Na záchranu světa je třeba se napřed pořádně rozehřát… Napínavé a zároveň veselé dobrodružství polárního lišáka Bleska, který má velký sen, stát se nejlepším arktickým kurýrem. Jeho první zásilka ho ale zavede do tajuplné polární pevnosti, kde prohnaný zloduch Otto Von Walrus spřádá plány na zničení Arktidy. Blesk a jeho přátelé se rozhodnou jej zastavit, a tak začíná jedna velká sněžná mela. Rodinná animovaná komedie, uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.vertical-ent.cz a na https://arcticdogsmovie.com/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

14. sobota pouze ve 14,45 hodin

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II

FROZEN II – USA 2019

Proč se Elsa narodila s kouzelnou mocí? Odpověď ji svůdně volá a zároveň hrozí, že zničí její ledové království. Společně s Annou, Kristoffem, Olafem a Svenem se královna Elsa vydává na nebezpečnou a pozoruhodnou cestu. Ve filmu Ledové království se Elsa obávala, že je pro svět příliš mocná. Ve snímku Ledové království II musí doufat, že je mocná dostatečně… Pokračování rodinného animovaného filmu z roku 2013 – filmu, který se po filmu „Lví král“ z roku 2019 stal druhým nejvýdělečnějším animovaným filmem všech dob. České znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://movies.disney.com/frozen-2

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

SATELITNÍ PŘENOS BALETNÍHO PŘEDSTAVENÍ Z KRÁLOVSKÉHO BALETU V LONDÝNĚ

14. sobota v 16,45 hodin

COPPÉLIE

Okouzlující balet, který se vrací do repertoáru Královského baletu jako potěšení v adventním čase.

Hudba: Léo Delibes, choreografie: Ninette de Valois podle Lva Ivanova a Enrica Cecchettiho.

Klasický balet se vrací do repertoáru Královského baletu s okouzlující a vtipnou Coppélií v choreografii Ninette de Valois – s příběhem lásky, rošťáren a mechanických loutek. Překrásná Delibesova partitura je podkladem komplikované choreografie, v níž záleží na technické preciznosti a souhře celého souboru. Spolupráce jevištního výtvarníka Osberta Lancastera tvoří z pestrého příběhu vánoční pochoutku pro celou rodinu.

Vstupné 250 Kč, zlevněné (děti, studenti, senioři, ZTP) 200 Kč

 

14. sobota pouze v 19,30 hodin

POSLEDNÍ ARISTOKRATKA

ČR – 2019

Filmová podoba knižního bestselleru Evžena Bočka v režii Jiřího Vejdělka. Komedie o tom, kterak rodilý Newyorčan Frank získá díky svým šlechtickým předkům dávné rodové sídlo – zámek Kostka a chystá proto s rodinou velký návrat do Čech. Čerství aristokraté jsou ale neznalí místních poměrů a nepolíbení českou realitou... Zatímco místní osazenstvo Kostky pozvolna procitá z mátožného spánku porevolučních devadesátých let, rodina Kostkových stojí před těžkou volbou, zda generacemi vybudované sídlo prodat a vrátit se do Ameriky, nebo se pokusit zámek Kostka zachránit. V hlavní roli Hynek Čermák, v dalších rolích Tatiana Vilhelmová, Yvona Stolařová, Eliška Balzerová, Martin Pechlát, Vojtěch Kotek, Pavel Liška, Zdeněk Piškula, Tatiana Pauhofová, Zdenka Procházková, Petr Nárožný a Dana Syslová.

Více informací o filmu na https://www.ceskatelevize.cz/porady/10883780254-posledni-aristokratka/41823310006/

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

15. neděle pouze v 16,30 hodin

Mimořádná předpremiéra!

ZAKLETÉ PÍRKO

ČR - 2019

Pohádka o lásce a dobrém srdci, které pomohou překonat všechna protivenství. Předpremiéra nové pohádky režiséra Zdeňka Trošky o chudé dívce, která se vydává do světa vysvobodit zakletého prince. Jejím průvodcem se stává vodník, jehož na počátku putování zachrání před zlým sedlákem. Společně prožijí řadu dobrodružství i legrace. A přestože vodnická kouzla dokáží téměř nemožné, k záchraně prince před zlou princeznou bude potřeba především pravá láska... Hrají Anastasia Chocholatá, Lukáš Pavlásek, Petr Urban, Lucie Polišenská, Šárka Vaculíková, Sara Sandeva, Dana Syslová, Marek Lambora, Andrea Hoffmannová, Martin Stránský a další. Filmové představení za účasti režiséra Zdeňka Trošky a herců z filmu + autogramiáda!

Více informací o filmu na http://www.zakletepirko.cz/

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

15. neděle pouze v 19,15 hodin

ŠPINDL 2

ČR – 2019

Všechna přání se vyplní na horách! Silvie je úspěšná lékařka a věří, že konečně našla recept i na šťastný vztah. Renata je manželka známého spisovatele, ve svých kurzech dodává dalším ženám odvahu a sílu k lepšímu životu, ale v jejím vlastním životě jeden osudový prvek schází. Herečka a tanečnice Eliška stojí na začátku slibně rozjeté kariéry, ale komplikuje se jí vztah s přítelem – muzikantem… A chlapi z horské služby jsou vždy připraveni pomoci. Kde jinde by se všechny příběhy mohly protnout a vyřešit než v zasněženém Špindlu? Hrají Radim Fiala, K. K. Hrachovcová,  Anna Čtvrtníčková, Filip Blažek, Hana Vágnerová, Oldřich Navrátil, Jitka Sedláčková, Igor Rataj,  Karel Zima, Simona Prasková, Milan Peroutka ml. a Jakub Kohák. Režie Radek Balaš.

Více informací o filmu na https://www.spindl2.cz/

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

16. pondělí pouze v 19 hodin

ŽENSKÁ NA VRCHOLU

ČR – 2019

Zimní romantická komedie. Trochu svérázná svobodná majitelka biokavárny Helena odjíždí na popud své tety Ely s osmiletým synem Mikulášem strávit advent v klidu na horách. Díky hře osudu se však místo v luxusním hotelu ocitá ve vysokohorské chatě, kde samotářský horal Richard provozuje adrenalinové sporty a žije tu se svou malou dcerkou Zuzou a živelným bratrem Mišem, uznávaným členem horské služby, milovníkem žen a zábavy. Celá tahle nesourodá partička se ve sněhem zapadané Samotě rozhodně nenudí. A to Helena netuší, že v tu samou dobu její starostlivá milující matka donutí protestujícího otce, aby se za nimi na hory vydali. Jsou přece Vánoce a rodina musí být pohromadě! Hrají Anna Polívková, Boleslav Polívka, Martin Dejdar, Jana Preissová, Marek Němec, Jana Krausová, Danica Jurčová, Roman Pomajbo, Marek Adamczyk a Marek Taclík. Režie Lenka Kny.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/zenskanavrcholu/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

17. úterý pouze v 17 hodin

JUMANJI – DALŠÍ LEVEL

JUMANJI: THE NEXT LEVEL – USA 2019

Hrdinové Jumanji jsou zpátky! Martha, Bethany a Fridge se vracejí zpět do hry, aby našli Spencera, který záhadně zmizel.  Zjistí však, že se hra změnila, a že přežít ve světě Jumanji bude mnohem náročnější. Jumanji už totiž není jen džungle, jsou to i rozpálené pouště či zasněžená pohoří plné nových nebezpečných nástrah… Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart a Karen Gillan v hlavních rolích dobrodružné fantastické komedie, uváděné v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://www.jumanjimovie.com/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

17. úterý pouze v 19,15 hodin

PŘES PRSTY

ČR – 2019

Komedie Petra Kolečka (Vyšehrad, Lajna, Zakázané uvolnění, Padesátka, Masaryk, Okresní přebor a Most!) o lásce pod volejbalovou sítí a hlavně o tom, že člověk sice udělá hodně chyb, ale přesto vždycky přijde od života nová šance. Příběh filmu se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) jsou parťačky, které beach volejbalu obětují všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem (Vojta Dyk) chce co nejdříve otěhotnět. To starší svobodná a bezdětná Linda nechápe. Zvlášť, když se jim podařilo kvalifikovat na mistrovství Evropy… Všechno ale stejně nakonec zamotá Jíra, svérázný správce hřiště se zajímavou minulostí (Jiří Langmajer)… V dalších rolích Jakub Prachař, Zdena Hadrbolcová, Radka Pavlovčinová, Kristína Greppelová, Marek Taclík, Leoš Noha a Igor Chmela.

Více informací o filmu na https://cs-cz.facebook.com/pg/presprsty/posts/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

18. středa pouze v 19,15 hodin

Mimořádná předpremiéra pro nedočkavé!

STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA

STAR WARS: EPISODE IX - THE RISE OF SKYWALKER – USA 2019

Přijměte pozvání na devátou epizodu dobrodružného akčního sci-fi filmu. Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie... Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. Uvádíme s českými titulky.

Více informací o filmu na  http://www.falcon.cz a na https://www.starwars.com/films/star-wars-episode-ix-the-rise-of-skywalker

Vstupné 140 Kč

Mládeži přístupný

 

20. pátek pouze v 15,15 hodin

TLAPKOVÁ PATROLA

PAW PATROL: MIGHTY PUPS – USA 2019

Nejoblíbenější seriál dnešních dětí míří do kin! Kluk Ryder a jeho psí záchranářský tým představí úplně nové epizody, ve kterých bude mít své místo a důležitý úkol každý z členů skupiny a jeho zvláštní schopnosti. Tedy požárník Marshall, technik Rubble, policista Chase, mechanik Rocky, vodní záchranář Zuma i letecká záchranářka Skye. Prostě Tlapková patrola má vždy správný směr a vždy najde řešení. Ať se stane cokoliv, Ryder a tlapkový tým nakonec zachrání situaci! Animovaný rodinný film, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

21. sobota pouze v 15 hodin

22. neděle pouze ve 14 hodin

Premiéra v ČR!

TROLLOVÉ A KOUZELNÝ LES

TROLL: THE TALE OF A TAIL – Norsko/Kanada 2019

Od pradávna leží kdesi v hlubokých lesích království trollů. Mimo dosah a zájem lidí si v přítmí a stínu užívají spokojeného života a veselí pod vládou krále Gromma. Kryjí se před sluncem a dobře se baví. Jednoho dne ovšem oblíbený král díky zradě a nastražené pasti zkamení a na jeho syna Tryma čeká velké dobrodružství. S pomocí přátel musí projít zakázaným kouzelným lesem, až na hranice světa trollů a lidí, získat zpět králův ukradený zkamenělý ocas a do tří dnů ho přinést zpátky. Pak králova kletba pomine. Trym byl vždycky jeden z nejveselejších trollů, teď ale musí legrácky stranou. Stojí před ním les plný nebezpečí, nástrah a trollích strašidel. Animovaný dobrodružný film, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

21. sobota pouze v 19,45 hodin

JUMANJI – DALŠÍ LEVEL

JUMANJI: THE NEXT LEVEL – USA 2019

Hrdinové Jumanji jsou zpátky! Martha, Bethany a Fridge se vracejí zpět do hry, aby našli Spencera, který záhadně zmizel.  Zjistí však, že se hra změnila, a že přežít ve světě Jumanji bude mnohem náročnější. Jumanji už totiž není jen džungle, jsou to i rozpálené pouště či zasněžená pohoří plné nových nebezpečných nástrah… Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart a Karen Gillan v hlavních rolích dobrodružné fantastické komedie, uváděné v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://www.jumanjimovie.com/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

ZÁZNAM BALETNÍHO PŘEDSTAVENÍ Z KRÁLOVSKÉHO BALETU V LONDÝNĚ

22. neděle v 15,45 hodin

LOUSKÁČEK

Hudba: Petr Iljič Čajkovskij, choreografie: Peter Wright podle Lva Ivanova

Třpytivý vánoční dárek pro celou rodinu a klasické dílo, které má zvláštní místo v srdcích milovníků baletu na celém světě… Louskáček platí už dlouho za jeden z nejkrásnějších způsobů, jak objevit kouzlo baletu. Čajkovského neobyčejně populární hudba je jako stvořená pro štědrovečerní dobrodružství Klárky a její hračky – Louskáčka. Jejich cesta do země sladkostí přináší několik velmi známých baletních zážitků, jako je tanec Cukrové víly nebo Květinový valčík. Choreografie Petra Wrighta pro Královský balet zachovává ducha ruské baletní klasiky s dobovými detaily, tančícími sněhovými vločkami a množstvím sólových rolí a ansámblů v provedení dokonalé špičkové techniky.

Vstupné 250 Kč, zlevněné (děti, studenti, senioři, ZTP) 200 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

19. čtvrtek pouze v 16,45 hodin – 3D VERZE + DABING

20. pátek pouze v 16,45 hodin – 3D VERZE + DABING

20. pátek pouze v 19,45 hodin – 2D VERZE + DABING

21. sobota pouze v 16,45 hodin – 2D VERZE + DABING

22. neděle pouze v 18,30 hodin – 3D VERZE + TITULKY

23. pondělí pouze v 19,30 hodin – 2D VERZE + DABING

Premiéra v ČR i v celém světě!

STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA

STAR WARS: EPISODE IX - THE RISE OF SKYWALKER – USA 2019

Přijměte pozvání na devátou epizodu dobrodružného akčního sci-fi filmu. Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie... Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. Uvádíme v českém znění i s českými titulky.

Více informací o filmu na  http://www.falcon.cz a na https://www.starwars.com/films/star-wars-episode-ix-the-rise-of-skywalker

Vstupné 3D verze 150 Kč, 2D verze 130 Kč

Mládeži přístupný

 

23. pondělí pouze ve 14 hodin

OVEČKA SHAUN VE FILMU: FARMAGEDDON

A SHAUN THE SHEEP MOVIE: FARMAGEDDON - Velká Británie/USA/Francie 2019

Blízké setkání třetího druhu s nejoblíbenějším ovčím stádem ve zbrusu novém filmovém dobrodružství! Poblíž farmy havaruje jedna pěkná mimozemská rošťanda. Seznamte se s Lu-Lou! Její nadpřirozené síly a lumpárny galaktické velikosti jsou přesně to pravé ořechové pro nezbedného Shauna. Ten se rychle chopí nové příležitosti a vyráží na intergalatickou misi zachránit malou návštěvnici před ďábelskou organizací, která se jí snaží chytit a zneužít pro své nekalé cíle. Podaří se Shaunovi a jeho stádu odvrátit Farmageddon na farmě Mossy Bottom? Držte si klobouky, vydáváme se na vzrušující sci-fi dobrodružství z Mossy Bottom až do hlubokého vesmíru. Jo a cesta tam vede skrz automyčku! České znění.

Více informací o filmu na http://www.bohemiamp.cz

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

23. pondělí pouze v 15,30 hodin

SNĚŽNÝ KLUK

ABOMINABLE – USA 2019

Najdi cestu domů! Jestli chcete zažít parádní dobrodružství, běžte se podívat na střechu vašeho domu. Možná se tam skrývá ztracený a vyděšený yetti, který neví, kudy se vrátit k rodičům. Tvůrci slavné série Jak vycvičit draka natočili další pohádkový příběh, který vás chytne za srdce. Dobrodružný animovaný film pro celou rodinu, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.dreamworks.com/movies/abominable

Vstupné 120 Kč (děti 100 Kč)

Mládeži přístupný

 

23. pondělí pouze v 17,15 hodin

ŠPINDL 2

ČR – 2019

Všechna přání se vyplní na horách! Silvie je úspěšná lékařka a věří, že konečně našla recept i na šťastný vztah. Renata je manželka známého spisovatele, ve svých kurzech dodává dalším ženám odvahu a sílu k lepšímu životu, ale v jejím vlastním životě jeden osudový prvek schází. Herečka a tanečnice Eliška stojí na začátku slibně rozjeté kariéry, ale komplikuje se jí vztah s přítelem – muzikantem… A chlapi z horské služby jsou vždy připraveni pomoci. Kde jinde by se všechny příběhy mohly protnout a vyřešit než v zasněženém Špindlu? Hrají Radim Fiala, K. K. Hrachovcová,  Anna Čtvrtníčková, Filip Blažek, Hana Vágnerová, Oldřich Navrátil, Jitka Sedláčková, Igor Rataj,  Karel Zima, Simona Prasková, Milan Peroutka ml. a Jakub Kohák. Režie Radek Balaš.

Více informací o filmu na https://www.spindl2.cz/

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

24. úterý – ŠTĚDRÝ DEN - pouze v 10 hodin

Mimořádná předpremiéra!

ZAKLETÉ PÍRKO

ČR - 2019

Pohádka o lásce a dobrém srdci, které pomohou překonat všechna protivenství. Předpremiéra nové pohádky režiséra Zdeňka Trošky o chudé dívce, která se vydává do světa vysvobodit zakletého prince. Jejím průvodcem se stává vodník, jehož na počátku putování zachrání před zlým sedlákem. Společně prožijí řadu dobrodružství i legrace. A přestože vodnická kouzla dokáží téměř nemožné, k záchraně prince před zlou princeznou bude potřeba především pravá láska... Hrají Anastasia Chocholatá, Lukáš Pavlásek, Petr Urban, Lucie Polišenská, Šárka Vaculíková, Sara Sandeva, Dana Syslová, Marek Lambora, Andrea Hoffmannová, Martin Stránský a další.

Více informací o filmu na http://www.zakletepirko.cz/

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

24. úterý – ŠTĚDRÝ DEN – pouze ve 13,30 hodin

Mimořádná předpremiéra!

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

ČR/SR – 2019

Láska je všude kolem, má mnoho podob a nakonec si najde každého… Zimní romantická komedie, jejíž příběh začíná těsně před Vánocemi a končí na Nový rok. Film se odehrává v pohádkově zasněžených Vysokých Tatrách, kde se na jednom místě sejde parta kamarádek, jejich blízcí i úplní cizinci. Každý z nich tu má svůj vlastní příběh. Během několika dní dovolené bude někdo z nich čelit především trapasům, jiný zase životním výzvám nebo změnám, někdo bývalým a jiný naopak budoucím láskám. Na všechny bez rozdílu ale čeká řada romantických a komických situací a nějaké překvapení. Hrají Táňa Pauhofová, Zuzana Norisová, Jakub Prachař, Jiří Bartoška, Emília Vašáryová, Ján Koleník, Petr Vaněk, Tomáš Maštalír, Marek Majeský, Gabriela Marcinková a Anna Kadeřávková. Režie Jakub Kroner.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/pages/category/Movie/%C5%A0%C5%A5astn%C3%BD-Nov%C3%BD-Rok-film-465622037336099/

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

ZÁZNAM KONCERTU Z VÍDEŇSKÉHO KONCERTHAUS

25. středa v 15 hodin

TŘI TENOŘI – VÁNOČNÍ KONCERT

THE THREE TENORS CHRISTMAS

Zdigitalizovaný a remasterovaný záznam vystoupení světových pěveckých špiček - Luciano Pavarottiho, José Carrerase a Plácido Dominga z vídeňského Koncerthaus z roku 1999. Dvacet tradičních sakrálních i sekulárních vánočních písní, opulentní koncertní síň a vídeňský orchestr s dirigentem Stevenem Mercuriem, doplněný o Vídeňský dětský sbor - to jsou záruky překrásného zážitku ve vánočním čase…

Vstupné 100 Kč

 

25. středa pouze v 16,30 hodin

POSLEDNÍ ARISTOKRATKA

ČR – 2019

Filmová podoba knižního bestselleru Evžena Bočka v režii Jiřího Vejdělka. Komedie o tom, kterak rodilý Newyorčan Frank získá díky svým šlechtickým předkům dávné rodové sídlo – zámek Kostka a chystá proto s rodinou velký návrat do Čech. Čerství aristokraté jsou ale neznalí místních poměrů a nepolíbení českou realitou... Zatímco místní osazenstvo Kostky pozvolna procitá z mátožného spánku porevolučních devadesátých let, rodina Kostkových stojí před těžkou volbou, zda generacemi vybudované sídlo prodat a vrátit se do Ameriky, nebo se pokusit zámek Kostka zachránit. V hlavní roli Hynek Čermák, v dalších rolích Tatiana Vilhelmová, Yvona Stolařová, Eliška Balzerová, Martin Pechlát, Vojtěch Kotek, Pavel Liška, Zdeněk Piškula, Tatiana Pauhofová, Zdenka Procházková, Petr Nárožný a Dana Syslová.

Více informací o filmu na https://www.ceskatelevize.cz/porady/10883780254-posledni-aristokratka/41823310006/

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

25. středa pouze v 18,30 hodin

ŽENSKÁ NA VRCHOLU

ČR – 2019

Zimní romantická komedie. Trochu svérázná svobodná majitelka biokavárny Helena odjíždí na popud své tety Ely s osmiletým synem Mikulášem strávit advent v klidu na horách. Díky hře osudu se však místo v luxusním hotelu ocitá ve vysokohorské chatě, kde samotářský horal Richard provozuje adrenalinové sporty a žije tu se svou malou dcerkou Zuzou a živelným bratrem Mišem, uznávaným členem horské služby, milovníkem žen a zábavy. Celá tahle nesourodá partička se ve sněhem zapadané Samotě rozhodně nenudí. A to Helena netuší, že v tu samou dobu její starostlivá milující matka donutí protestujícího otce, aby se za nimi na hory vydali. Jsou přece Vánoce a rodina musí být pohromadě! Hrají Anna Polívková, Boleslav Polívka, Martin Dejdar, Jana Preissová, Marek Němec, Jana Krausová, Danica Jurčová, Roman Pomajbo, Marek Adamczyk a Marek Taclík. Režie Lenka Kny.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/zenskanavrcholu/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

26. čtvrtek pouze ve 14 hodin

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II

FROZEN II – USA 2019

Proč se Elsa narodila s kouzelnou mocí? Odpověď ji svůdně volá a zároveň hrozí, že zničí její ledové království. Společně s Annou, Kristoffem, Olafem a Svenem se královna Elsa vydává na nebezpečnou a pozoruhodnou cestu. Ve filmu Ledové království se Elsa obávala, že je pro svět příliš mocná. Ve snímku Ledové království II musí doufat, že je mocná dostatečně… Pokračování rodinného animovaného filmu z roku 2013 – filmu, který se po filmu „Lví král“ z roku 2019 stal druhým nejvýdělečnějším animovaným filmem všech dob. České znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://movies.disney.com/frozen-2

Vstupné 120 Kč (děti 100 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

26. čtvrtek pouze v 16 hodin – 2D VERZE + DABING

28. sobota pouze v 19 hodin – 2D VERZE + TITULKY

29. neděle pouze v 17 hodin – 3D VERZE + DABING

30. pondělí pouze v 19,15 hodin – 2D VERZE + DABING

LEDEN 2020

  1. středa pouze v 15 hodin – 2D VERZE + DABING

STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA

STAR WARS: EPISODE IX - THE RISE OF SKYWALKER – USA 2019

Přijměte pozvání na devátou epizodu dobrodružného akčního sci-fi filmu. Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie... Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. Uvádíme v českém znění i s českými titulky.

Více informací o filmu na  http://www.falcon.cz a na https://www.starwars.com/films/star-wars-episode-ix-the-rise-of-skywalker

Vstupné 3D verze 150 Kč, 2D verze 130 Kč

Mládeži přístupný

 

26. čtvrtek pouze v 19 hodin

27. pátek pouze v 17 hodin

28. sobota pouze v 17 hodin

LEDEN 2020

  1. středa pouze v 18 hodin

Premiéra v ČR!

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

ČR/SR – 2019

Láska je všude kolem, má mnoho podob a nakonec si najde každého… Zimní romantická komedie, jejíž příběh začíná těsně před Vánocemi a končí na Nový rok. Film se odehrává v pohádkově zasněžených Vysokých Tatrách, kde se na jednom místě sejde parta kamarádek, jejich blízcí i úplní cizinci. Každý z nich tu má svůj vlastní příběh. Během několika dní dovolené bude někdo z nich čelit především trapasům, jiný zase životním výzvám nebo změnám, někdo bývalým a jiný naopak budoucím láskám. Na všechny bez rozdílu ale čeká řada romantických a komických situací a nějaké překvapení. Hrají Táňa Pauhofová, Zuzana Norisová, Jakub Prachař, Jiří Bartoška, Emília Vašáryová, Ján Koleník, Petr Vaněk, Tomáš Maštalír, Marek Majeský, Gabriela Marcinková a Anna Kadeřávková. Režie Jakub Kroner.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/pages/category/Movie/%C5%A0%C5%A5astn%C3%BD-Nov%C3%BD-Rok-film-465622037336099/

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

27. pátek pouze v 15,30 hodin

PAT A MAT: KUTILSKÉ TRAMPOTY

ČR – 2019

A je to opět tady! Dva geniální nešikové Pat a Mat přicházejí ve zcela nových Kutilských trampotách! Série příběhů, která vyvolá úsměv na tvářích dětí i dospělých. Pat a Mat přinášejí další sérii nápadů, katastrof a originálních řešení.

Více informací o filmu na https://www.ceskatelevize.cz/porady/12899665720-pat-a-mat-kutilske-trampoty/21955311304/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

27. pátek pouze v 19 hodin

29. neděle pouze v 19,45 hodin

Premiéra v ČR!

AMUNDSEN

AMUNDSEN – Norsko/Švédsko/ČR 2019

Dobrodruh, vyvrhel, dobyvatel - byl první, aby obětoval cokoliv… Výpravný filmový portrét dobrodruha, který vyplňoval prázdná místa na mapě, dobyl jižní pól a jako první dosáhl se svými expedicemi obou pólů zeměkoule. Jaký ale ve skutečnosti byl Roald Amundsen? Dobrodružné životopisné drama ukazuje nejen výpravy do neprozkoumaných ledových pustin a oceánů a polární lety vzducholodí, ale odhaluje i život a osobnost legendárního objevitele. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

28. sobota pouze v 15 hodin

29. neděle pouze v 15 hodin

Premiéra v ČR!

ŠPIÓNI V PŘEVLEKU

SPIES IN DISGUISE – USA 2019

Když nejlepší špión hledá dokonalé maskování, může narazit na určité potíže. Zejména, pokud jej dostane do parády geniálního vynálezce, který je schopen pěkných úletů. A to někdy doslova. Animovaná komedie, která vznikla v Blue Sky Studios, které stojí například za všemi filmy z Doby ledové a Ria. České znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://family.foxmovies.com/movies/spies-in-disguise

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

30. pondělí pouze v 15 hodin

LVÍ KRÁL

THE LION KING – USA 2019

Simba se vrací… Nová verze slavné animované disneyovky. Dobrodružný rodinný film z africké savany, kde se narodil budoucí panovník všeho živého. Malý lví princ Simba zbožňuje svého otce, lvího krále Mufasu, a připravuje se na svou budoucí vládu. Avšak ne všichni se z malého Simby radují. Mufasův bratr Scar, původní následník trůnu, spřádá své vlastní, temné plány. Souboj o Lví skálu plný intrik, dramat a po nečekané tragédii skončí Simbovým vyhnanstvím. Za pomoci dvou nových přátel musí Simba dospět a stát se tím, kým je mu souzeno být. České znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://movies.disney.com/the-lion-king-2019

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

30. pondělí pouze v 17 hodin

JUMANJI – DALŠÍ LEVEL

JUMANJI: THE NEXT LEVEL – USA 2019

Hrdinové Jumanji jsou zpátky! Martha, Bethany a Fridge se vracejí zpět do hry, aby našli Spencera, který záhadně zmizel.  Zjistí však, že se hra změnila, a že přežít ve světě Jumanji bude mnohem náročnější. Jumanji už totiž není jen džungle, jsou to i rozpálené pouště či zasněžená pohoří plné nových nebezpečných nástrah… Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart a Karen Gillan v hlavních rolích dobrodružné fantastické komedie, uváděné v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://www.jumanjimovie.com/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

31. úterý – SILVESTR - pouze ve 13,30 hodin

ŽENY V BĚHU

ČR – 2019

Na závěr letošního roku uvádíme nejúspěšnější film roku 2019! Komedie o ženách, které se nebojí vyběhnout štěstí naproti… O svérázné mamině a jejích třech dcerách a jejich problémech s muži, jednom slibu, sázce – to vše s řadou překážek a komediálních komplikací, od tvůrců filmu Bezva ženská na krku. V hlavních rolích Zlata Adamovská, Tereza Kostková, Veronika Khek Kubařová, Jenovéfa Boková, Ondřej Vetchý, Vladimír Polívka a Martin Hofmann. Režie Martin Horský.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz

Vstupné 50 Kč

Mládeži přístupný

 

31. úterý – SILVESTR - pouze v 15,15 hodin

Mimořádná předpremiéra!

PŘÍPAD MRTVÉHO NEBOŽTÍKA

ČR – 2019

„Hóóódně podezřelá komedie“, která si utahuje z kriminálek! Slovní humor a do absurdna gradující situace: Pohledná, v kolektivu oblíbená vyděračka byla zavražděna. Arogantní náčelník kriminálky svěří případ majoru Prubnerovi, kterého nemá rád. Proto vyhlásí ultimatum – pokud nebude případ vyřešený do 168 hodin, Prubner bude degradován … Nečekané situace vytvářejí skvělé pozadí kriminálního příběhu inspirovaného známými detektivkami, které skvěle paroduje a utahuje si z nich… Hrají David Novotný, Hana Vagnerová, Martin Pechlát, Lukáš Příkazký, Miroslav Táborský, Eva Holubová, Lenka Krobotová, Milan Šteindler a další. Režie Miloslav Šmídmajer.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/pripadmrtvehoneboztika/

Vstupné 140 Kč

Mládeži přístupný

 

SATELITNÍ PŘÍMÝ PŘENOS KONCERTU Z BERLÍNA

31. úterý – SILVESTR - v 17 hodin

SILVESTROVSKÝ GALAKONCERT BERLÍNSKÉ FILHARMONIE 2019

Opět po roce (a již po deváté) Vás zveme na Silvestrovský galakoncert, do koncertního sálu Berlínských filharmoniků, kteří se svým šéfdirigentem Kirillem Petrenkem opět letos přivítají nový rok... Letošním speciálním hostem koncertu je hvězdná sopranistka Diana Damrau. Nový šéfdirigent Berlínských filharmoniků Kirill Petrenko bude v letošní sezóně poprvé dirigovat tradiční Silvestrovské gala svého orchestru. Program koncertu je záměrně sestaven čistě z amerických skladatelů, kterým se čerstvý hudební šéf v Berlíně dosud nevěnoval. Jejich kompozice jsou však ideálním hudebním materiálem, aby Petrenko předvedl další ze svých dirigentských kvalit a ještě více poodhalil své oblíbené hudební chutě, vůně a barvy. Těšit se můžeme na mimořádně populární Symfonické tance z West Side Story Leonarda Bernsteina i na ikonickou symfonickou báseň George Gershwina Američan v Paříži. Vrcholem večera pak bezesporu bude výběr muzikálových písní Stephena Sondheima, Kurta Weilla či Richarda Rogerse v podání hvězdné divy, německé sopranistky Diany Damrau.

Vstupné v předprodeji do 15.12.2019 200 Kč, dále za 220 Kč