KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail: info@kinonachod.cz

ČERVENEC 2019

 

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

18. čtvrtek pouze v 18 hodin – 2D VERZE

19. pátek pouze v 16 hodin – 3D VERZE

20. sobota pouze v 18 hodin – 2D VERZE

21. neděle pouze v 16,30 hodin – 3D VERZE

22. pondělí pouze v 18 hodin – 2D VERZE

23. úterý pouze v 18 hodin – 3D VERZE

24. středa pouze v 16,30 hodin – 2D VERZE

Premiéra v ČR i v celém světě!

LVÍ KRÁL

THE LION KING – USA 2019

Simba se vrací po 25ti letech… Nová hraná verze slavné animované disneyovky. Dobrodružný rodinný film z africké savany, kde se narodil budoucí panovník všeho živého. Malý lví princ Simba zbožňuje svého otce, lvího krále Mufasu, a připravuje se na svou budoucí vládu. Avšak ne všichni se z malého Simby radují. Mufasův bratr Scar, původní následník trůnu, spřádá své vlastní, temné plány. Souboj o Lví skálu plný intrik, dramat a po nečekané tragédii skončí Simbovým vyhnanstvím. Za pomoci dvou nových přátel musí Simba dospět a stát se tím, kým je mu souzeno být. České znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://movies.disney.com/the-lion-king-2019

Vstupné 3D verze 150 Kč (děti 130 Kč), 2D verze 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

18. čtvrtek pouze ve 20 hodin

20. sobota pouze ve 20 hodin

23. úterý pouze ve 20 hodin

Premiéra v ČR!

BEZ VĚCÍ NAD VĚCÍ

100 DINGE – Německo 2019

Jaký by byl váš život, kdybyste se ze dne na den vzdali všech věcí? Všechno se změní jednoho rána, kdy se nejlepší přátelé Toni a Paul na 100 dnů vzdají díky sázce všeho, co vlastní… Oba se probudí nazí na zemi a v prázdném bytě. Den číslo 1 ve 100denní sázce, kterou včerejšího bujarého večera uzavřeli začíná. Každý den dostanou jednu ze svých věcí zpět. Během této výzvy si možná uvědomí, že jediné, bez čeho nelze žít, je přátelství. Komedie, uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.bioscop.cz

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

19. pátek pouze v 18 hodin

YESTERDAY

YESTERDAY – Velká Británie 2019

Ještě včera všichni znali Beatles. Dneska si ale jejich písničky pamatuje jediný člověk. Toho by měl využít. Stačí, když si vybaví všechny pecky legendárních Brouků z Liverpoolu, a svět mu rázem bude ležet u nohou… Dvě legendy britského filmu, oscarový režisér Danny Boyle a scenárista legendárních komedií Richard Curtis, spojili síly a natočili originální a hravou komedii o muzice a lásce. Hudební (a trochu fantastická) komedie, uváděná s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.yesterdaymovie.com/

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

19. pátek pouze ve 20,15 hodin

APOLLO 11

APOLLO 11 – USA 2019

Padesát let od přistání prvního člověka na Měsíci se pootevřely bohaté archivy NASA, aby o proslulé cestě Apolla 11 vydaly nové svědectví. Dosud nezveřejněný materiál přináší v ohromující audiovizuální kvalitě na 70mm film zachycený start z Mysu Canaveral, komorní svědectví o nadpozemském klidu panujícím v lunárním modulu i všechny další důležité momenty této průkopnické výpravy. Devítidenní mise přestává být pouze ikonickým Armstrongovým „velkým skokem pro lidstvo,” aby se rozrostla ve fascinující vesmírnou odyseu. České titulky.

Více informací o filmu na https://www.apollo11movie.com/

Vstupné 200 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

21. neděle pouze ve 20 hodin

JOHN WICK 3

JOHN WICK: CHAPTER 3 - PARABELLUM – USA 2019

Každý čin má své důsledky… Třetí část adrenalinové akční série, ve které má super zabiják John Wick v patách celou armádu lovců odměn usilujících o získání 14 miliónů dolarů vypsaných na jeho hlavu. Poté, co porušil pravidla a zabil člena tajného mezinárodního spolku nájemných vrahů se z Johna Wicka stává excommunicado - psanec, který je terčem zabijáků po celém světě. Připravte se na válku! V hlavní roli akčního krimi thrilleru Keanu Reeves, v dalších rolích Halle Berry, Jason Mantzoukas, Laurence Fishburne a Anjelica Huston. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.vertical-ent.cz a na https://www.johnwick.movie/

Vstupné 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

21. neděle pouze v 18,30 hodin

24. středa pouze v 18,30 hodin

Premiéra v ČR!

LETNÍ HOKEJ

ČR – 2019

Dokumentární komedie! Víte například, že v exotickém Maroku je parta zapálených lidí pro hokej a díky Náchoďákům se nejen na ledě hodně naučili? Ve filmu stojí po celou dobu v centru pozornosti náctiletí hokejisté z marockého Salé a českého Náchoda, kteří se zúčastnili zvláštní sportovně-kulturní výměny. Film od prvních chvil v přísně observačním modu zobrazuje jejich postupné sbližování, první konflikty i občasné chvíle porozumění a napojení. A nutno říci, že přes dílčí temnější momenty je po většinu času jejich vzájemná interakce úsměvná, nezřídka i vyloženě komická. Zahraniční dramaturgové, kteří se s filmem seznámili na workshopu East Doc Platform, jej proto také hned začali vnímat v žánrové kategorii „coming-of-age-comedy“.

Více informací o filmu na http://pilot-film.cz/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

ÚCHVATNÝ HUDEBNÍ DOKUMENT

22. pondělí ve 20 hodin

PAVAROTTI

PAVAROTTI – Velká Británie/USA 2019

„Někteří zpěváci umí zpívat operu. Pavarotti byl opera.“ Bono Vox, U2… Rozmáchlý i intimní filmový pohled na život, práci a osobu operní legendy Luciana Pavarottiho. Pavarotti přiblížil operu nejširšímu publiku, z chudého italského chlapce se stal v podstatě mezinárodní rockovou hvězdou. Jeho životní příběh, který emocemi, zvraty a velkolepostí sám o sobě připomíná operu, vypráví režisér Ron Howard, tvůrce filmů Čistá duše, Apollo 13 či Šifra mistra Leonarda. Jméno Pavarotti zná celý svět. Hudební ikona, která svým významem, uměním a popularitou daleko překročila hranice operního žánru. Dost možná nejlepší tenor historie, kterého si v roce 1972 obecenstvo Metropolitní opery v New Yorku 17x vytleskalo před oponu. Dokument o něm, ale není jen filmem o celebritě, je to především hluboký portrét samotného Luciana. Dokument Pavarotti ukazuje, jaký byl, jak žil, co ho pohánělo kupředu, z čeho měl obavy a strach, co ho trápilo, co ho dělalo šťastným. Vedle veřejných záběrů z vystoupení nebo televize tvůrci získali a využili množství soukromých videozáběrů od jeho přátel, spolupracovníků, rodiny a manželky. Většina z unikátních záběrů a osobních hovorů s Pavarottim dosud nespatřila světlo světa, Pavarotti je na nich mezi svými nejbližšími otevřený a upřímný. České titulky.

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

24. středa pouze ve 20 hodin

AVENGERS: ENDGAME

AVENGERS: ENDGAME – USA 2019

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder. Dokáží Avengers a jejich superhrdinští spojenci zlomit ničivou sílu Kamenů nekonečna? Nadešel čas posledního souboje, který si žádá oběti… Akční dobrodružný film, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://www.marvel.com/movies/avengers-endgame

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

ÚCHVATNÝ SPORTOVNÍ DOKUMENT

25. čtvrtek ve 20,15 hodin

DIEGO MARADONA

DIEGO MARADONA – Velká Británie 2019

Rebel. Hrdina. Podvodník. Bůh. Diego je usměvavý kluk z předměstí, který miluje fotbal a svou velkou rodinu. Díky obrovskému talentu plní sny sobě, svým blízkým i stovkám milionů fanoušků po celém světě. V Neapoli, kde by i ďábel potřeboval bodyguarda, se Diego stává Bohem. Fanatický obdiv a slávu je těžké ustát a Diego skrývá svou lidskou tvář čím dál víc pod masku Maradony. Tomu nejsou cizí divoké večírky, nevěry, podvody, kokain ani pletky s mafií. Zničující spirála se roztáčí. Strhující portrét jedné z nejslavnějších a nejvíce kontroverzních osobností vůbec, poskládal držitel Oscara Asif Kapadia z více než 500 hodin záběrů z Maradonova soukromého archivu.

Více informací o filmu na http://www.aerofilms.cz a na https://www.facebook.com/DiegoMaradonaMovie/

Vstupné 100 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

25. čtvrtek pouze v 18,30 hodin

27. sobota pouze ve 20 hodin

30. úterý pouze ve 20 hodin

Premiéra v ČR!

DĚTSKÁ HRA

CHILD´S PLAY – Velká Británie 2019

„Ty jsi tak krásně … mrtvý“. Chucky. Fanoušci hororů už to ví dlouho. Na plátna kin se vrací maniakální vraždící panenka Chucky, ikonická postava a filmová legenda. K novému životu přivedli Chuckyho producenti superúspěšného hororu TO, stvořili ho pro novou generaci diváků v současném kontextu všudypřítomných technologií a dali mu hlas Marka Hamilla. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz a na https://childsplaythemovie.com/

Vstupné 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

25. čtvrtek pouze v 16,15 hodin

31. středa pouze ve 20 hodin

SPIDER-MAN: DALEKO OD DOMOVA

SPIDER-MAN: FAR FROM HOME – USA 2019

Po událostech filmu Avengers: Endgame musí Spider-Man čelit novým výzvám ve světě, který se navždy změnil… První film studia Marvel (ve spolupráci se studiem Sony) po netrpělivě očekávaných eposech Captain Marvel a Avengers: Endgame. Hlavní hrdina Peter Parker vyrazí na školní výlet do Evropy… Akční dobrodružný film, který uvádíme v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://www.spidermanfarfromhome.movie/

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

26. pátek pouze v 18 hodin

TAJNÝ ŽIVOT MAZLÍČKŮ 2

THE SECRET LIFE OF PETS 2 – USA 2019

Další animovaná pecka z Illumination Studios (mj. filmy Mimoni, Já, padouch nebo Grinch). Z prvního dílu Tajného života mazlíčků víme, co naši zvířecí kamarádi dělají, když nejsme doma. Jestli vás to vykolejilo, tak se připravte na další překvapení. V pokračování zjistíte, jak se vaši vícenozí miláčci vyrovnávají s velkými emocemi. A že to jsou často dramata! Dobrodružná rodinná animovaná komedie, ve které zažijete kupu psí, kočičí, křeččí a ptačí srandy - v příběhu, po němž se už nikdy na své chlupaté parťáky nebudete dívat stejnýma očima. České znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.thesecretlifeofpets.com/

Vstupné 120 Kč (děti 100 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

26. pátek pouze ve 20 hodin

28. neděle pouze v 18 hodin

31. středa pouze v 18 hodin

Premiéra v ČR!

IBIZA

IBIZA – Francie 2019

„Po dovolený si odpočineme… a hurá na Ibizu!“ Christian Clavier  je ideálním taťkou na pořádnou party a díky němu dostává filmový žánr “zpackané prázdniny” úplně nový rozměr. Ibiza je ideální podívanou pro fanoušky bláznivých dovolených Griswoldovic rodiny. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.bohemiamp.cz

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

27. sobota pouze v 18 hodin

TERORISTKA

ČR/SR – 2019

Komedie o učitelce v důchodu, která celý život učila žáky, že základem všeho je slušnost, a násilí nic neřeší. Jenže zjistí, že přesně na to gauneři spoléhají. „Učitelky v důchodu přece nestřílejí lidi,“ říká darebák. „Právě. Ale teď už si tím nikdy nebudete jistý,“ odpoví mu paní, než odjistí zbraň… V hlavních rolích Iva Janžurová a Martin Hofmann, v dalších rolích Tatiana Vilhelmová, Pavel Liška, Eva Holubová, Jana Plodková a Kristina Svarinská. Nový film od tvůrců filmu „Teorie tygra“. Režie Radek Bajgar.

Více informací o filmu na https://www.ceskatelevize.cz/porady/11837703811-teroristka/21851212021/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

28. neděle pouze ve 20 hodin

YESTERDAY

YESTERDAY – Velká Británie 2019

Ještě včera všichni znali Beatles. Dneska si ale jejich písničky pamatuje jediný člověk. Toho by měl využít. Stačí, když si vybaví všechny pecky legendárních Brouků z Liverpoolu, a svět mu rázem bude ležet u nohou… Dvě legendy britského filmu, oscarový režisér Danny Boyle a scenárista legendárních komedií Richard Curtis, spojili síly a natočili originální a hravou komedii o muzice a lásce. Hudební (a trochu fantastická) komedie, uváděná s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.yesterdaymovie.com/

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

29. pondělí pouze v 17,45 hodin

ALADIN

ALADIN – USA 2019

Vzrušující příběh o okouzlujícím pouličním zlodějíčkovi Aladinovi, kurážné a cílevědomé princezně Jasmíně a džinovi, který je dost možná klíčem k jejich budoucnosti, jehož předlohou se stala klasická animovaná Disneyovka. Dobrodružnou rodinnou komedii režíruje Guy Ritchie, který do pohádkového přístavního města Agrabahu vnesl svižnou a strhující akci. Ve filmu, který se natáčel v dech beroucích jordánských pouštích, září Will Smith jako bombastický džin. České znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://movies.disney.com/aladdin-2019

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

29. pondělí pouze ve 20 hodin

ŽENY V BĚHU

ČR – 2019

Komedie o ženách, které se nebojí vyběhnout štěstí naproti… O svérázné mamině a jejích třech dcerách a jejich problémech s muži, jednom slibu, sázce – to vše s řadou překážek a komediálních komplikací, od tvůrců filmu Bezva ženská na krku. V hlavních rolích Zlata Adamovská, Tereza Kostková, Veronika Khek Kubařová, Jenovéfa Boková, Ondřej Vetchý, Vladimír Polívka a Martin Hofmann. Režie Martin Horský.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

30. úterý pouze v 18 hodin

KOUZELNÝ PARK

WONDER PARK – USA 2019

Jízda na plný pecky! Velešikovná holka June postavila ten nejbáječnější zábavní park na světě. Ve své fantazii. Jenže co když takový ráj atrakcí skutečně existuje? Kouzelný park je animák plný adrenalinu, jenž otevírá brány dětem, které se nebojí snít… Dobrodružný animovaný film, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.paramount.com/movies/wonder-park

Vstupné 110 Kč (děti 90 Kč)

Mládeži přístupný

 

PŘIPRAVUJEME:

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

SRPEN 2019

  1. čtvrtek pouze ve 20 hodin

  2. pátek

  3. sobota

  4. neděle

Premiéra v ČR i v celém světě!

RYCHLE A ZBĚSILE: HOBBS A SHAW

FAST & FURIOUS PRESENTS: HOBBS & SHAW – USA 2019

Po osmi filmech má značka Rychle a zběsile svou první samostatnou jízdu, v níž se Dwayne Johnson a Jason Statham vrací jako Luke Hobbs a Deckard Shaw ve filmové akci! Akční thriller, uváděný s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.hobbsandshaw.com/

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let