KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail: info@kinonachod.cz

ŘÍJEN 2018

 

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

20. sobota pouze ve 14,45 hodin

21. neděle pouze ve 14 hodin

22. pondělí pouze v 16 hodin

23. úterý pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

ČARODĚJOVY HODINY

THE HOUSE WITH A CLOCK IN ITS WALLS – USA 2018

Objevte dům, kde vládnou kouzla… Chlapec Lewis se po nenadálé události odstěhuje do tajemného panského sídla svého strýce Jonathana. Strýce i jeho sousedku si brzy oblíbí. V domě se však dějí podivné věci, strýček i jeho sousedka totiž ovládají magii. Strýček zasvěcuje Lewise do světa kouzel a ten mu pomáhá vypátrat záhadné hodiny, které by svou čarovnou mocí mohly způsobit konec lidského pokolení. Film je natočen podle klasického fantasy románu Johna Bellairse. V hlavních rolích mysteriózního rodinného fantasy filmu Jack Black, Cate Blanchett a Owen Vaccaro. České znění.

Více informací o filmu na http://www.freeman-ent.cz a na https://www.housewithaclock.com/

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

20. sobota pouze v 16,45 hodin

22. pondělí pouze v 18 hodin

24. středa pouze v 16 hodin

Premiéra v ČR!

MARS

ČR – 2018

Komedie režiséra Benjamina Tučka. Lety na Mars dávno vyšly z módy. Marťanskou vědeckou stanici udržuje v nouzovém režimu zastaralý robot Bot, ponechaný kdysi na Marsu svému osudu. Místo náhradních dílů přiletí čeští turisté, kteří se na Marsu chtějí oženit. Ale do vesmíru by neměli létat lidé, kteří nemají vyřešené svoje osobní problémy. Robot přežil pět velkých prachových bouří, četl jen komiks o Indiánech a několikrát ho trefil blesk. Už nechce být sám. Může umělá inteligence žárlit? Když tají polární čepičky, dějí se věci, které by se jindy stát nemohly…. Hrají Petra Nesvačilová, Tereza Nvotová, Halka Třešňáková, Ondřej Doule, Jiří Havelka, Tomáš Jeřábek a Petr Prokop.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

SATELITNÍ PŘÍMÝ PŘENOS Z METROPOLITNÍ OPERY V NEW YORKU

20. sobota v 18,45 hodin

CAMILLE SAINT-SAËNS: SAMSON A DALILA

Opera Samson a Dalila je jediným pravidelně hraným jevištním dílem francouzského skladatele Camilla Saint-Saënse, zato je ale považována za jedno z vůbec nejkrásnějších děl světového hudebně dramatického repertoáru. Představuje strhující biblický příběh, v němž se válečné napětí mezi Hebrejci a Filištíny střídá s lyrickými scénami svádění a zrady mezi hlavními postavami, Samsonem a Dalilou. Titulní role ztvární Elīna Garanča a Roberto Alagna. Naposledy se společně objevili v HD přenosu Bizetovy Carmen v roce 2010, kdy se jejich výkony setkaly s nadšeným ohlasem u kritiky i diváků. V roli nejvyššího kněze se představí Laurent Naouri a filištínského krále Abimelecha ztvární Elchin Azizov. Hebrejského starce bude zpívat Dmitrij Beloselskij. Jako režisér v Metropolitní opeře debutuje Darko Tresnjak, držitel ceny Tony za režii k inscenaci A Gentleman’s Guide to Love & Murder. Samson a Dalila se v nové inscenaci vrací na jeviště Met po dvaceti letech. Orchestr řídí Sir Mark Elder.

Nastudováno ve francouzském originále, uváděno s anglickými a českými titulky.

Více informací o opeře na http://www.metopera.org

Základní vstupné 340 Kč, zlevněné (studenti, důchodci, ZTP) 300 Kč, abonentní 270 Kč

 

SATELITNÍ PŘENOS BALETNÍHO PŘEDSTAVENÍ Z KRÁLOVSKÉHO BALETU V LONDÝNĚ

21. neděle v 16 hodin

MAYERLING

Hudba: Franz Liszt, choreografie: Kenneth MacMillan

Balet Mayerling s jeho emocionální hloubkou, působivými obrazy a jednou z nejnáročnějších rolí, které kdy byly vytvořeny pro sólového tanečníka, tvoří stabilní součást repertoáru Královského baletu. Autorem choreografie o psychicky trýzněném dědici habsburské monarchie, korunním princi Rudolfovi, je Kenneth MacMillan. Lesk rakousko-uherského dvora kontrastuje se sexuálními a politickými intrikami, které příběh dovedou k tragickému konci dvojí sebevraždy. Velké obsazení souboru dovoluje vytvářet úchvatné obrazy, choreografie obsahuje osobitá sóla a erotická pas de deux. Balet plný intenzity, šílenství a vášně dokládá, že mnohdy je pravda skandálnější než fikce.

Vstupné 250 Kč, zlevněné (studenti, senioři, ZTP) 230 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

21. neděle pouze v 19,30 hodin

23. úterý pouze v 19,15 hodin

Premiéra v ČR!

HALLOWEEN

HALLOWEEN – USA 2018

Jmenuje se Michael Myers, nosí bílou masku a v ruce nůž. Pokud ho potkáte na Halloween, bude to asi poslední den vašeho života. Slavná hororová série právě píše svou poslední kapitolu. V hlavní roli opět Jamie Lee Curtis. Hororový thriller, uváděný s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.halloweenmovie.com/

Vstupné 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

22. pondělí pouze v 19,45 hodin

24. středa pouze v 17,45 hodin

KRÁLOVÉ ZLODĚJŮ

THE KING OF THIEVES – Velká Británie 2018

Kriminální drama inspirované neuvěřitelným pravdivým příběhem. V roce 2015 se v Londýně odehrála jedna z největších loupeží diamantů v britské historii. Odhalení, že ji má na svědomí gang důchodců a vysloužilých podvodníků, způsobilo senzaci. Hrají Michael Caine, Charlie Cox, Michael Gambon, Jim Broadbent, Ray Winstone, Paul Whitehouse, Tom Courtenay a další. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.bioscop.cz

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

24. středa pouze v 19,45 hodin - PŘIDANÉ PŘEDSTAVENÍ

PO ČEM MUŽI TOUŽÍ

ČR – 2018

Jak vyřešit problémy po chlapsku? Stačí se společně s nejlepším kamarádem opít a v dobrodružné noci si přát, že se chcete stát ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší… Ráno pak zjistí, že následkem noční alkoholické „jízdy“ a zásahem vědmy se stal skutečně ženou, ovšem pouze fyzicky. Musí se vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší? Scénář napsal režisér úspěšné romantické komedie „Pohádky pro Emu“ Rudolf Havlík společně se spisovatelkou Radkou Třeštíkovou, která je jednou z nejprodávanějších domácích knižních autorek. V hvězdném obsazení Anna Polívková, Jiří Langmajer, Matěj Hádek, Táňa Pauhofová, Jiří Havelka, Lenka Vlasáková, Sara Sandeva, Lucie Polišenská, Andrea Hoffmannová, Oldřich Navrátil, Naďa Konvalinková a další.

Více informací o filmu na https://cs-cz.facebook.com/pocemmuzitouzi/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

25. čtvrtek pouze v 19,45 hodin - PŘIDANÉ PŘEDSTAVENÍ

TOMAN

ČR – 2018

Obchodník s osudy lidí… Filmové drama režiséra a producenta Ondřeje Trojana (filmy „Želary“ nebo „Občanský průkaz“) o vzestupu a pádu na pozadí doby, která dodnes ovlivňuje naše životy.

Neuvěřitelný a pravdivý příběh rozporuplné osoby Zdeňka Tomana, šéfa naší zahraniční rozvědky, který významně ovlivnil vývoj v poválečném Československu, bezskrupulózního obchodníka s obrovskou mocí a zásadním úkolem. Sehnat peníze, které komunistům vyhrají volby. A Toman peníze sehnat uměl. Pro sebe, pro rodinu i pro stranu. Šmelina, vydírání, kasírování válečných zločinců i jejich obětí. Neštítil se ničeho. Cena, kterou za svou kariéru zaplatil on i jeho blízcí, byla pak vysoká. V hlavní roli Jiří Macháček, v dalších rolích Kateřina Winterová, Kristýna Boková, Stanislav Majer, Marek Taclík, Roman Luknár, Lukáš Latinák, Táňa Pauhofová, Jaromír Dulava, Jiří Dvořák, Martin Finger, Aleš Procházka, Petr Vaněk, Václav Neužil, Miroslav Táborský, Radek Holub, Ondřej Malý, Jaroslav Plesl, Ady Hajdu a Pavel Liška.

Více informací o filmu na http://www.toman-film.cz

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

25. čtvrtek pouze v 16 hodin

26. pátek pouze v 16 hodin

27. sobota pouze ve 14,30 hodin

28. neděle pouze v 16 hodin

29. pondělí pouze v 15 hodin - PŘIDANÉ PŘEDSTAVENÍ (PODZIMNÍ PRÁZDNINY)

30. úterý pouze v 15 hodin - PŘIDANÉ PŘEDSTAVENÍ (PODZIMNÍ PRÁZDNINY)

31. středa pouze v 16 hodin

Premiéra v ČR!

KDYŽ DRAKA BOLÍ HLAVA

ČR – 2018

Pohádka pro celou rodinu. Napínavý příběh o vzniku království Draka, o velké lásce princezny Adélky a prince Janka, o letité kletbě a strašlivém Drakovi, o zlém skřítkovi Blivajzovi, ale i o tajemství Pomněnkové louky, ztraceném dračím vejci a párku klokanů. Zajímá Vás, kdy draci tančí hip hop, jak se slaví vánoce v dračí jeskyni, jakou kouzelnou moc má sto let nemytý dračí zub a hlavně proč draka bolí hlava? Hrají Charlotta Gottová, Karel Gott, Miroslav Šimůnek, Ján Koleník, Kamila Magálová, Zuzana Mauréry, Kateřina Brožová, Miroslav Noga a mnoho dalších.

Více informací o filmu na http://www.kdyzdrakabolihlava.cz/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

25. čtvrtek pouze v 18 hodin

26. pátek pouze v 18 hodin

27. sobota pouze v 16,30 hodin

29. pondělí pouze v 19,15 hodin

30. úterý pouze v 19,15 hodin

Premiéra v ČR!

JOHNNY ENGLISH ZNOVU ZASAHUJE

JOHNNY ENGLISH STRIKES AGAIN – USA/Francie/Velká Británie

Jeho licence… obnovena. Jeho inteligence… omezená. Když je svět v ohrožení a tajná služba paralyzovaná, vrací se na scénu Johnny English. Dokáže muž, pro kterého jsou zmatky, chyby a omyly základním pracovním nástrojem, obstát i v moderním světě? Rowan Atkinson v bláznivé komedii, uváděné v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.johnnyenglishmovie.com/

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

SATELITNÍ PŘÍMÝ PŘENOS Z METROPOLITNÍ OPERY V NEW YORKU

27. sobota v 18,45 hodin

GIACOMO PUCCINI: DĚVČE ZE ZÁPADU

Sopranistka Eva-Maria Westbroek bude zpívat Pucciniho odvážnou pistolnici v romantickém příběhu z Divokého západu. Psanec Dick Johnson, který si získá její srdce, nebude nikdo jiný než hvězdný tenorista Jonas Kaufmann a Jacka Rance, šerifa, který nenechá nic náhodě, ztvární barytonista Željko Lučić. Orchestr řídí Marco Armiliato.

Nastudováno v italském originále, uváděno s anglickými a českými titulky.

Více informací o opeře na http://www.metopera.org

Základní vstupné 340 Kč, zlevněné (studenti, důchodci, ZTP) 300 Kč, abonentní 270 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

26. pátek pouze v 19,45 hodin

28. neděle pouze v 18 hodin

29. pondělí pouze v 17 hodin

31. středa pouze v 19,45 hodin

Premiéra v ČR!

ZLATÝ PODRAZ

ČR – 2018

Příběh o vášnivé lásce, basketbalu a životě ve stínu politiky. Příběh filmu začíná v roce 1938. Hlavní linii snímku tvoří osudová láska mladého právníka a sportovce Franty k tanečnici Michelle, se kterou se seznámí na poválečném Mistrovství Evropy v basketbalu v Ženevě. Michelle je osudem pronásledovaná dívka, která prchla z vlasti před Stalinem i Hitlerem. Jejich příběh, který kromě politiky ovlivní i dva protikladní jedinci trenér Valenta a funkcionář Hrabal, vrcholí v roce 1951, kdy Evropu už na mnoho let rozdělila železná opona. Hrají Filip Březina, Zdeněk Piškula, Patrycja Volny, Jan Hartl, Alena Mihulová, Ondřej Malý, Stanislav Majer, Simona Lewandowská, Jiří Roskot a další. Režie Radim Špaček.

Více informací o filmu na https://www.zlatypodrazfilm.cz/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

28. neděle pouze ve 14 hodin

ÚŽASŇÁKOVI 2

THE INCREDIBLES 2 – USA 2018

Oblíbená rodina superhrdinů se vrací! Když se objeví nový padouch, který se chystá uskutečnit ďábelsky geniální plán, tak všichni musí najít způsob, jak se dát zase dohromady a spojit síly – což se lehko řekne a těžko udělá, i když jsou všichni doslova úžasní. Animovaná rodinná komedie studia Disney-Pixar uváděná v českém znění, jejíž součástí je i krátký animovaný předfilm Bao.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://movies.disney.com/incredibles-2

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

28. neděle pouze ve 20 hodin

ÚSMĚVY SMUTNÝCH MUŽŮ

ČR – 2018

Opojně hořká komedie. Film podle stejnojmenného knižního bestselleru Josefa Formánka. Místy vtipný, místy smutný. Film režiséra Dana Svátka podle stejnojmenné autobiografické knihy Josefa Formánka. Osudy čtyř chlápků, kteří se potkají při nelehkém úkolu — zbavit se závislosti. Ocitnou se na okraji společnosti, ale to jim nebrání užívat si srandy až do morku kostí. Někdy se budete smát, možná slzet a přemýšlet nad osudy, vůlí a motivací zúčastněných. Rozhodně vás však jejich osudy nenechají klidnými. Skvělé herecké výkony Davida Švehlíka, Jaroslava Duška, Ivana Fraňka, Ondřeje Malého, Mariky Šoposké, Jaroslava Plesla, Simony Babčákové a dalších.

Více informací o filmu na http://www.usmevysmutnychmuzu.cz/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

30. úterý pouze v 17 hodin

VENOM

VENOM – USA 2018

… svět má dost superhrdinů! Na stříbrné plátno se řítí jeden z nejzáhadnějších, nejrozporuplnějších a nejdrsnějších anti-hrdinů filmového světa značky Marvel, mimozemský symbiont Venom. Jeho hostitelem je investigativní novinář Eddie Brock (Tom Hardy), který se pokusil odhalit zločiny proslulého génia a zakladatele Nadace pro život, Carltona Drakea (Riz Ahmed), což Eddieho ovšem stálo kariéru i vztah se snoubenkou Anne Weyingovou (Michelle Williams). Při vyšetřování Drakeových experimentů naváže Eddie nechtěně symbiózu s mimozemským organizmem Venomem, který Eddiemu propůjčí nadlidské schopnosti a možnost dělat si, co se mu zachce. Temný, zákeřný a hněvem živený Venom je pro Eddieho na jednu stranu smrtelně nebezpečný, avšak moc, kterou symbiont propůjčuje, je opojně osvobozující. Jak si Eddie a Venom vzájemně pomáhají dosáhnout svých cílů, jsou si stále bližší a už není jisté, kdo je Eddie a kdo je Venom. Akční dobrodružný film, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://www.venom.movie/site/

Vstupné 120 Kč (děti 100 Kč)

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

31. středa pouze v 18 hodin

PO ČEM MUŽI TOUŽÍ

ČR – 2018

Jak vyřešit problémy po chlapsku? Stačí se společně s nejlepším kamarádem opít a v dobrodružné noci si přát, že se chcete stát ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší… Ráno pak zjistí, že následkem noční alkoholické „jízdy“ a zásahem vědmy se stal skutečně ženou, ovšem pouze fyzicky. Musí se vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší? Scénář napsal režisér úspěšné romantické komedie „Pohádky pro Emu“ Rudolf Havlík společně se spisovatelkou Radkou Třeštíkovou, která je jednou z nejprodávanějších domácích knižních autorek. V hvězdném obsazení Anna Polívková, Jiří Langmajer, Matěj Hádek, Táňa Pauhofová, Jiří Havelka, Lenka Vlasáková, Sara Sandeva, Lucie Polišenská, Andrea Hoffmannová, Oldřich Navrátil, Naďa Konvalinková a další.

Více informací o filmu na https://cs-cz.facebook.com/pocemmuzitouzi/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  1. čtvrtek pouze v 17 hodin

  2. pátek pouze v 19,15 hodin

  3. sobota pouze v 19,30 hodin

  4. neděle pouze v 18 hodin

  5. pondělí pouze v 19,15 hodin

  7. středa pouze v 19,15 hodin

Premiéra v ČR!

BOHEMIAN RHAPSODY

BOHEMIAN RHAPSODY – USA 2018

Jediné co je pozoruhodnější než jejich muzika je jeho příběh… Bohemian Rhapsody popisuje hudební dráhu i nekontrolovatelnou životní spirálu Freddie Mercuryho od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985. Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě. Hudební životopisný film, uváděný s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.foxmovies.com/movies/bohemian-rhapsody

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let