KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail: info@kinonachod.cz

LISTOPAD 2018

 

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

14. středa pouze v 16 hodin – 2D VERZE

GRINCH

THE GRINCH – USA 2018

Grinch je v klidu… Grinch je nenapravitelný bručoun, který nesnáší všechno a všechny a ze všeho nejvíc Vánoce. Ty by nejradši zrušil. A ve filmu, který natočili Padouši, co mají na svědomí Mimoně, se o to dokonce pokusí! Rodinná animovaná komedie, jejíž součástí je krátký předfilm Žlutá je nová černá, ve kterém Mimoni zažívají strasti života za mřížemi. České znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.grinchmovie.com/

Vstupné 2D verze 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

14. středa pouze v 17,45 hodin

TEN, KDO TĚ MILOVAL

ČR – 2018

Lehce duchařská rodinná vánoční komedie s kriminální zápletkou, natočená podle knihy Marie Poledňákové. S humorem o amatérských detektivech, nečekané eskapádě událostí i nahodilých peripetiích… Hrají Soňa Norisová, Pavel Řezníček, Hynek Čermák, Lukáš Vaculík, Václav Postránecký a Eva Holubová. Režie Jan Pachl.

Více informací o filmu na http://www.tenkdotemiloval.cz/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

KONCERTNÍ FILM

14. středa v 19,30 hodin

COLDPLAY: A HEAD FULL OF DREAMS

Coldplay, jedna z nejpopulárnějších kapel současnosti, která s každým albem i singly láme žebříčky prodejů a poslechovosti, přichází do českých kin s koncertním filmem A Head Full Of Dreams. Režisér Mat Whitecross, který je s Coldplay od úplných začátků, zmapoval cestu kapely z londýnských barů až na největší pódia celého světa. Napůl dokument s exkluzivními archivními záběry střídají koncertní sestřihy z posledního veleúspěšného turné A Head Full Of Dreams (které se Česku vyhlo). Nenechte si ujít večer, který se nebude opakovat! České titulky.

Vstupné 200 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

15. čtvrtek pouze v 19,30 hodin

ZLATÝ PODRAZ

ČR – 2018

Příběh o vášnivé lásce, basketbalu a životě ve stínu politiky. Příběh filmu začíná v roce 1938. Hlavní linii snímku tvoří osudová láska mladého právníka a sportovce Franty k tanečnici Michelle, se kterou se seznámí na poválečném Mistrovství Evropy v basketbalu v Ženevě. Michelle je osudem pronásledovaná dívka, která prchla z vlasti před Stalinem i Hitlerem. Jejich příběh, který kromě politiky ovlivní i dva protikladní jedinci trenér Valenta a funkcionář Hrabal, vrcholí v roce 1951, kdy Evropu už na mnoho let rozdělila železná opona. Hrají Filip Březina, Zdeněk Piškula, Patrycja Volny, Jan Hartl, Alena Mihulová, Ondřej Malý, Stanislav Majer, Simona Lewandowská, Jiří Roskot a další. Režie Radim Špaček.

Více informací o filmu na https://www.zlatypodrazfilm.cz/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

15. čtvrtek pouze v 17 hodin – 2D VERZE

16. pátek pouze v 17,30 hodin – 3D VERZE

17. sobota pouze v 17 hodin – 2D VERZE

18. neděle pouze ve 13,15 hodin – 3D VERZE

19. pondělí pouze v 17 hodin – 2D VERZE

20. úterý pouze v 17 hodin – 3D VERZE

21. středa pouze v 17 hodin – 2D VERZE

Premiéra v ČR i v celém světě!

FANTASTICKÁ ZVÍŘATA: GRINDELWALDOVY ZLOČINY

FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD – Velká Británie/USA 2018

Kdo změní budoucnost? Na konci prvního filmu KOKUSA (Kouzelnický kongres USA) zajme s pomocí Mloka Scamandera (Eddie Redmayne) mocného černokněžníka Gellerta Grindelwalda (Johnny Depp). Grindelwald ale splnil svou hrozbu, že uteče z vazby, a začal shromažďovat své stoupence, z nichž většina vůbec nic netušila o jeho skutečných cílech: připravit vládu čistokrevných čarodějů nad všemi nemagickými bytostmi. Ve snaze zmařit Grindelwaldovy plány, Albus Brumbál (Jude Law) získá svého bývalého studenta Mloka Scamandera, který souhlasí s tím, že pomůže, aniž by si uvědomoval, jakému nebezpečí se tím vystavuje. Bitevní linie jsou vytyčeny a ve stále více znesvářeném světě čarodějů je podrobena zkoušce láska a loajalita, dokonce i mezi nejvěrnějšími přáteli a rodinou. Rodinné dobrodružné fantasy, natočené podle knižní předlohy J. K. Rowlingové. České znění.

Více informací o filmu na http://www.freeman-ent.cz a na https://www.fantasticbeasts.net/

Vstupné 3D verze 150 Kč, 2D verze 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

16. pátek pouze v 15,30 hodin

KDYŽ DRAKA BOLÍ HLAVA

ČR – 2018

Pohádka pro celou rodinu. Napínavý příběh o vzniku království Draka, o velké lásce princezny Adélky a prince Janka, o letité kletbě a strašlivém Drakovi, o zlém skřítkovi Blivajzovi, ale i o tajemství Pomněnkové louky, ztraceném dračím vejci a párku klokanů. Zajímá Vás, kdy draci tančí hip hop, jak se slaví vánoce v dračí jeskyni, jakou kouzelnou moc má sto let nemytý dračí zub a hlavně proč draka bolí hlava? Hrají Charlotta Gottová, Karel Gott, Miroslav Šimůnek, Ján Koleník, Kamila Magálová, Zuzana Mauréry, Kateřina Brožová, Miroslav Noga a mnoho dalších.

Více informací o filmu na http://www.kdyzdrakabolihlava.cz/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

16. pátek pouze ve 20 hodin

BOHEMIAN RHAPSODY

BOHEMIAN RHAPSODY – USA 2018

Jediné, co je pozoruhodnější než jejich muzika, je jeho příběh… Bohemian Rhapsody popisuje hudební dráhu i nekontrolovatelnou životní spirálu Freddie Mercuryho od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985. Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě. Hudební životopisný film, uváděný s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.foxmovies.com/movies/bohemian-rhapsody

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

17. sobota pouze v 15 hodin

LOUSKÁČEK A ČTYŘI ŘÍŠE

THE NUTCRACKER AND THE FOUR REALMS – USA 2018

Disney oživuje známý příběh o Louskáčkovi, ve kterém se Klára vydá na dobrodružnou cestu plnou překvapení do země, kde se věci dějí jinak, než se to zdá na první pohled… Klára (Mackenzie Foy) chce jediné, a to je klíč – takový, který otevře skříňku, ve které se skrývá dar od její zesnulé matky. Zlatá nit, kterou napne její kmotříček Drosselmeyer (Morgan Freeman) o Štědrém večeru, ji k tomu klíči zavede – jenže ten v mžiku zmizí do záhadného a fantastického paralelního světa. Právě tam se Klára setká s vojákem a louskáčkem Filipem (Jayden Fowora-Knight), armádou myší a regenty, kteří spravují tři říše: Říši sněhových vloček, Říši květů a Říši sladkostí. Klára s Filipem musí vstoupit do Čtvrté říše, kde panuje krutá Perníkářka (Helen Mirren), získat Klářin klíč a pokud to bude možné vrátit nestabilnímu světu harmonii. Ve filmu hrají Keira Knightley jako Cukrová víla a baletka Misty Copeland. Vánoční film Louskáček a čtyři říše od Studia Disney režíruje Lasse Hallström na motivy klasické pohádky od E. T. A. Hoffmanna. Rodinný dobrodružný fantasy film, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://movies.disney.com/the-nutcracker-and-the-four-realms

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

17. sobota pouze v 19,30 hodin

18. neděle pouze v 19,30 hodin

TEN, KDO TĚ MILOVAL

ČR – 2018

Lehce duchařská rodinná vánoční komedie s kriminální zápletkou, natočená podle knihy Marie Poledňákové. S humorem o amatérských detektivech, nečekané eskapádě událostí i nahodilých peripetiích… Hrají Soňa Norisová, Pavel Řezníček, Hynek Čermák, Lukáš Vaculík, Václav Postránecký a Eva Holubová. Režie Jan Pachl.

Více informací o filmu na http://www.tenkdotemiloval.cz/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

SATELITNÍ PŘENOS BALETNÍHO PŘEDSTAVENÍ Z KRÁLOVSKÉHO BALETU V LONDÝNĚ

18. neděle v 15,45 hodin

BAJADÉRA

Hudba: Ludwig Minkus, choreografie: Natalia Makarova podle Maria Petipy

Fantastický balet Maria Petipy, zasazený do mýtické Indie, vypráví pohádku o chrámové tanečnici a princi, který miluje jednu dívku, ale ožení se s jinou. Slavné „bílé dějství‘ v Království stínů osvícené měsícem, tvoří vrcholnou scénu, v níž prince pronásledují obrazy ztracené lásky. Melodie a nálada Minkusovy hudby dokonale korespondují s ladností a přesností klasické choreografie i s dramatickým příběhem.

Více informací o baletu na https://www.roh.org.uk/cinemas

Vstupné 250 Kč, zlevněné (studenti, senioři, ZTP) 230 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

19. pondělí pouze v 19,30 hodin

PO ČEM MUŽI TOUŽÍ

ČR – 2018

Jak vyřešit problémy po chlapsku? Stačí se společně s nejlepším kamarádem opít a v dobrodružné noci si přát, že se chcete stát ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší… Ráno pak zjistí, že následkem noční alkoholické „jízdy“ a zásahem vědmy se stal skutečně ženou, ovšem pouze fyzicky. Musí se vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší? Scénář napsal režisér úspěšné romantické komedie „Pohádky pro Emu“ Rudolf Havlík společně se spisovatelkou Radkou Třeštíkovou, která je jednou z nejprodávanějších domácích knižních autorek. V hvězdném obsazení Anna Polívková, Jiří Langmajer, Matěj Hádek, Táňa Pauhofová, Jiří Havelka, Lenka Vlasáková, Sara Sandeva, Lucie Polišenská, Andrea Hoffmannová, Oldřich Navrátil, Naďa Konvalinková a další.

Více informací o filmu na https://cs-cz.facebook.com/pocemmuzitouzi/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

SATELITNÍ PŘÍMÝ PŘENOS Z NOTTINGHAMSKÉHO DIVADLA PLAYHOUSE VE VEL. BRITÁNII

20. úterý v 19,45 hodin

Alan Bennett:

ŠÍLENSTVÍ KRÁLE JIŘÍHO

THE MADNNESS OF GEORGE III

Historické drama o jednom z nejdéle vládnoucích britských monarchů, oceněné mnoha soškami. Píše se rok 1786 a Jiří III. patří k nejmocnějším lidem světa. Až na to, že začíná podléhat záchvatům šílenství a jeho chování je čím dál víc nevyzpytatelné. Zatímco se králova mysl rychle rozpadá na kousky, ambiciózní politici a intrikující následník trůnu podkopávají moc majestátu a odhalují tenkou hranici mezi králem a obyčejným člověkem… Epická hra od jednoho z nejmilovanějších britských dramatiků Alana Bennetta, měla na jevišti premiéru v roce 1991. Tři roky poté podle ní Nicholas Hytner natočil film s Nigelem Hawthornem a Helen Mirren oceněný Oscarem, třemi soškami BAFTA a cenou z Cannes pro nejlepší herečku. Nastudováno v anglickém originále a uváděno s anglickými a českými titulky.

Více informací o divadle na http://ntlive.nationaltheatre.org.uk/productions/ntlout30-the-madness-of-george-iii

Vstupné 250 Kč, zlevněné (studenti, senioři, ZTP) 200 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

21. středa pouze v 19,30 hodin

CLIMAX

CLIMX – Francie 2018

Bav se a přežij – to je drogový muzikál či taneční horror Climax, který získal v Cannes pověst nejlepšího snímku režiséra Gaspara Noého, zvítězil v sekci Quinzanne des Réalisateurs a stal se jedním z největších překvapení celého festivalu. Zrození a smrt jsou mimořádné zážitky. Život je pomíjivé potěšení… České titulky.

Více informací o filmu na http://www.aerofilms.cz

Vstupné 100 Kč

Mládeži do 18 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

22. čtvrtek pouze v 19,30 hodin

24. sobota pouze v 19,45 hodin

27. úterý pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

NA STOJÁKA V KINĚ

ČR – 2018

Úplně nová show, úplně nové fóry! Zepředu i zezadu v úplně novém exklusivním formátu 17D: 17 debilů a mikrofon. Vtipy, které jste ještě neslyšeli, fóry připravené speciálně pro tuto příležitost, témata, která čekala na správný moment, pohotovost komiků s rychlostí blesku a doslova na milimetr přesné a dokonale časované pointy. Účinkují Iva Pazderková, Lukáš Pavlásek, Karel Hynek, Ester Kočičková, Adéla Elbel, Richard Nedvěd, Daniel Čech a další.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

22. čtvrtek pouze v 17 hodin

29. čtvrtek pouze v 19,15 hodin

Premiéra v ČR!

CREED 2

CREED 2 – USA 2018

Film o návratu do ringu, který oživí vzpomínky a znovu připomene, co dělá šampióna šampiónem. Poselství zní jasně - nezáleží na tom, jak daleko ve svém životě dojdeš, tvá minulost a tvá rodina bude vždy s tebou. Hrají Sylvester Stallone, Michael B. Jordan, Dolph Lundgren, Tessa Thompson a další. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.forumfilm.cz a na https://www.creedthemovie.com/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

23. pátek pouze v 17,30 hodin

25. neděle pouze v 18 hodin

TEN, KDO TĚ MILOVAL

ČR – 2018

Lehce duchařská rodinná vánoční komedie s kriminální zápletkou, natočená podle knihy Marie Poledňákové. S humorem o amatérských detektivech, nečekané eskapádě událostí i nahodilých peripetiích… Hrají Soňa Norisová, Pavel Řezníček, Hynek Čermák, Lukáš Vaculík, Václav Postránecký a Eva Holubová. Režie Jan Pachl.

Více informací o filmu na http://www.tenkdotemiloval.cz/

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

23. pátek pouze v 16 hodin

24. sobota pouze ve 14 hodin

25. neděle pouze ve 14,30 hodin

28. středa pouze v 16 hodin

Premiéra v ČR!

PAT A MAT: ZIMNÍ RADOVÁNKY

ČR – 2018

Zimní radovánky Pata a Mata, to tu ještě nebylo! Blíží se zima a naši známí kutilové to nemohou nechat jen tak. Navíc když je „zaskočí“ sněhová nadílka, která se jim snesla na zahradu. Jaký nový stroj na sníh naši dva kutilové vymyslí? Po dovádění na sněhu přijde vhod horká sauna, tak proč by si ji rovnou nepostavili. Jak si poradí s vánoční výzdobou a jaké dárky si kutilové nadělí pod vánočním stromečkem? A co teprve až si vyrobí Betlém a oslaví Silvestra.  Pro naše dva kutily není žádná komplikace překážkou a žádná výzva dostatečně velká.

Více informací o filmu na http://www.bioscop.cz

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

23. pátek pouze v 19,30 hodin

25. neděle pouze v 19,45 hodin

Premiéra v ČR!

MLADÍ ZABIJÁCI

ASSASSINATION NATION – USA 2018

Máte v telefonu choulostivé fotky? Thriller Mladí zabijáci názorně, brutálně a komicky ukazuje, co to s člověkem udělá, když se takové obrázky dostanou „ven“. Černá komedie, brutální satira, ulítlý horor. To všechno můžou být Mladí zabijáci, záleží na tom, jak se na film budete dívat, i na tom, jak se vůbec díváte na svět kolem sebe. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz

Vstupné 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

24. sobota pouze v 15,30 hodin

YETI: LEDOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ

SMALLFOOT – USA 2018

Připravte se: Ať je ti, jak je ti, je tady YETI! Rodinná komedie, ve které je Yeti přesvědčen, že záhadné bytosti známí jako „lidé” nebo "pidinožky" opravdu existují! Velká zábava pro celou rodinu, uváděná v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.freeman-ent.cz a na https://www.warnerbros.com/smallfoot

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

24. sobota pouze v 17,15 hodin – 3D VERZE

26. pondělí pouze v 17 hodin – 2D VERZE

FANTASTICKÁ ZVÍŘATA: GRINDELWALDOVY ZLOČINY

FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD – Velká Británie/USA 2018

Kdo změní budoucnost? Na konci prvního filmu KOKUSA (Kouzelnický kongres USA) zajme s pomocí Mloka Scamandera (Eddie Redmayne) mocného černokněžníka Gellerta Grindelwalda (Johnny Depp). Grindelwald ale splnil svou hrozbu, že uteče z vazby, a začal shromažďovat své stoupence, z nichž většina vůbec nic netušila o jeho skutečných cílech: připravit vládu čistokrevných čarodějů nad všemi nemagickými bytostmi. Ve snaze zmařit Grindelwaldovy plány, Albus Brumbál (Jude Law) získá svého bývalého studenta Mloka Scamandera, který souhlasí s tím, že pomůže, aniž by si uvědomoval, jakému nebezpečí se tím vystavuje. Bitevní linie jsou vytyčeny a ve stále více znesvářeném světě čarodějů je podrobena zkoušce láska a loajalita, dokonce i mezi nejvěrnějšími přáteli a rodinou. Rodinné dobrodružné fantasy, natočené podle knižní předlohy J. K. Rowlingové. České znění.

Více informací o filmu na http://www.freeman-ent.cz a na https://www.fantasticbeasts.net/

Vstupné 3D verze 150 Kč, 2D verze 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

25. neděle pouze v 16 hodin

Mimořádná předpremiéra!

ČERTÍ BRKO

ČR – 2018

Láska prochází i peklem… Klasický rodinný pohádkový příběh, který nás zavede do městečka Pytlov, na úpatí kopce Pervidle. Místní, kteří tu žijí běžným životem řemeslníků nebo sedláků možná ani netuší, že všechny jejich přestupky a nepravosti jsou pečlivě monitorovány místní pekelnou pobočkou. Hříchy zapisuje spravedlivě a neomylně kouzelné Čertí brko. Jednoho dne však přestane fungovat. Tak začíná pohádka, která svou výtvarnou koncepcí a často ironickým  humorem a satirickou nadsázkou, chce navázat na nejlepší tradice české filmové pohádky. Hrají Jan Cina, Ondřej Vetchý, Judit Bárdos, Jan Budař, Marek Daniel, Jana Plodková, Václav Kopta, Tomáš Jeřábek, Marián Geišberg a další.

Více informací o filmu na http://www.certibrkofilm.cz/

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

26. pondělí pouze v 19,30 hodin

BOHEMIAN RHAPSODY

BOHEMIAN RHAPSODY – USA 2018

Jediné, co je pozoruhodnější než jejich muzika, je jeho příběh… Bohemian Rhapsody popisuje hudební dráhu i nekontrolovatelnou životní spirálu Freddie Mercuryho od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985. Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě. Hudební životopisný film, uváděný s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.foxmovies.com/movies/bohemian-rhapsody

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

HUDEBNÍ ŽIVOTOPISNÝ DOKUMENT K VÝROČÍ 50TI LET PAVLA ŽALMANA LOHONKY NA HUDEBNÍ SCÉNĚ

27. úterý v 19 hodin

ŽALMAN ANEB NASLOUCHÁM TICHU ZEMĚ

Folkový písničkář Pavel Žalman Lohonka je dnes už legendou. Díky několika filmově propojeným příběhům zjistíte, jak a proč se jí stal… Žalmana poznáte hned v několika životních rolích, ale především jako hudebníka, který má dar zaslechnout to, co jiní neslyší…

Vstupné 100 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

28. středa pouze v 17,15 hodin

DÍVKA V PAVOUČÍ SÍTI

THE GIRL IN THE SPIDER’S WEB – USA 2018

Claire Foy je dívkou, kterou muži nenávidí… aneb nový příběh Dračího tetování. Lisbeth Salanderová, kultovní postava a hlavní protagonistka slavné knižní série Milénium Stiega Larssona, se vrací na plátno jako Dívka v pavoučí síti, v první adaptaci nedávno vydaného úspěšného bestselleru Davida Lagercrantze. V hlavní roli napínavého thrilleru držitelka Zlatého Glóbu Claire Foy, (hvězda seriálu The Crown), České titulky.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na http://www.girlinthespidersweb.movie/

Vstupné 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

KONCERTNÍ FILM

28. středa v 19,30 hodin

CLIFF RICHARD LIVE: 60th ANNIVERSARY TOUR

Britská popová hudební hvězda, Cliff Richard, oslavil 60 let na scéně a zve vás na výroční koncertní turné… Výběr jeho největších hitů uplynulých šedesáti let, obsahuje záznam koncertu, dokládající jeho neuvěřitelnou energii a vášeň…

Vstupné 200 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

29. čtvrtek pouze v 17 hodin

30. pátek pouze v 17 hodin

PROSINEC 2018

  1. sobota pouze v 15 hodin

  2. neděle pouze v 15,15 hodin

Premiéra v ČR!

ČERTÍ BRKO

ČR – 2018

Láska prochází i peklem… Klasický rodinný pohádkový příběh, který nás zavede do městečka Pytlov, na úpatí kopce Pervidle. Místní, kteří tu žijí běžným životem řemeslníků nebo sedláků možná ani netuší, že všechny jejich přestupky a nepravosti jsou pečlivě monitorovány místní pekelnou pobočkou. Hříchy zapisuje spravedlivě a neomylně kouzelné Čertí brko. Jednoho dne však přestane fungovat. Tak začíná pohádka, která svou výtvarnou koncepcí a často ironickým  humorem a satirickou nadsázkou, chce navázat na nejlepší tradice české filmové pohádky. Hrají Jan Cina, Ondřej Vetchý, Judit Bárdos, Jan Budař, Marek Daniel, Jana Plodková, Václav Kopta, Tomáš Jeřábek, Marián Geišberg a další.

Více informací o filmu na http://www.certibrkofilm.cz/

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

30. pátek pouze v 19,15 hodin

PROSINEC 2018

  1. sobota pouze v 17 hodin

  3. pondělí pouze v 19,30 hodin

Premiéra v ČR!

ROBIN HOOD

ROBIN HOOD – USA 2018

“Povídá se o nějakém zbojníkovi...“ Robin (Taron Egerton), válkou zocelený bojovník, se vrací z křižáckých výprav, aby společně s svým maurským přítelem Malým Johnem (Jamie Foxx) povstal proti zkorumpované anglické vládě v moderní vzrušující akční podívané plné zběsilých bojů, epické válečné choreografie i nadčasové romantiky. V dalších rolích akčního dobrodružného filmu Jamie Dornan, Ben Mendelsohn a Eve Hewson. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.freeman-ent.cz a na https://www.robinhood.movie/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  1. sobota pouze v 19,30 hodin

  2. neděle pouze v 19,15 hodin

ÚTOK Z HLUBIN

HUNTER KILLER – USA/Velká Británie 2018

Kdo ovládá oceány, ovládá celý svět… Budoucnost světového pořádku leží v hlubinách ledového oceánu, křehké příměří mezi Ruskem a západem zde narušil nečekaný útok. Extrémní situace vyžaduje extrémní přístup. Do akce proto míří speciální útočná ponorka, aby chladné vody ovládla. Hunter Killer, označení pro útočnou ponorku s jediným cílem – najít protivníka a zlikvidovat. Tichý zabiják, speciální jednotka v širokém světe pod hladinou… V hlavních rolích akčního thrilleru Gerard Butler, Gary Oldman a Michael Nyqvist. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz a na https://hunterkiller.movie/

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  2. neděle pouze ve 14 hodin

POHÁDKY PRO NEJMENŠÍ

Hodinové setkání s oblíbenými pohádkovými hrdiny v krátkých animovaných pohádkách pro nejmenší diváky.

Vstupné 25 Kč

 

ZÁZNAM BALETNÍHO PŘEDSTAVENÍ STUTTGARTSKÉHO BALETU V OPÉRA NATIONAL DE PARIS

  2. neděle v 17,15 hodin

ONĚGIN

ONEGIN

Pro oslavu 50. výročí založení svého založení připravil baletní soubor ve Stuttgartu unikátní baletní představení Oněgin na motivy proslulého veršovaného románu Alexandra Puškina. John Cranko z Jižní Afriky vytvořil pro osudový příběh Oněgina a Tatiany úchvatnou choreografii, která mu bez nejmenšího sporu zajistila místo v baletní síni slávy 20. století. Kvůli nejnovějšímu nastudování této klasiky sezval stuttgartský balet vynikající tanečníky z různých koutů světa: Friedemann Vogel z Německa vdechl život samotnému Oněginovi, Alicia Amatriain přijela ztvárnit Tatianu ze Španělska stejně jako Elisa Badenes v roli Olgy. Lenskiho předvádí David Moore z Ameriky, jako zdravotní sestra tančí báječná Marcia Haydée z Brazílie.

Vstupné 250 Kč