KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail:
info@kinonachod.cz

ČERVEN 2020

 

  6. sobota pouze v 17 hodin

JUMANJI – DALŠÍ LEVEL

JUMANJI: THE NEXT LEVEL – USA 2019

Hrdinové Jumanji jsou zpátky! Martha, Bethany a Fridge se vracejí zpět do hry, aby našli Spencera, který záhadně zmizel.  Zjistí však, že se hra změnila, a že přežít ve světě Jumanji bude mnohem náročnější. Jumanji už totiž není jen džungle, jsou to i rozpálené pouště či zasněžená pohoří plné nových nebezpečných nástrah… Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart a Karen Gillan v hlavních rolích dobrodružné fantastické komedie, uváděné v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://www.jumanjimovie.com/

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

  6. sobota pouze v 19,30 hodin

1917

1917 – USA 2019

Čas je tvůj nepřítel… Držitel Oscara Sam Mendes, režisér bondovek „Skyfall“, „Spectre“ a filmu „Americká krása“, natočil jedinečný epický příběh z první světové války. Na sklonku jednoho z největších válečných konfliktů všech dob dostali dva mladí britští vojáci Schofield (George MacKay) a Blake (Dean-Charles Chapman) zdánlivě nesplnitelný úkol. V nervy drásajícím závodě s časem musí zdolat nepřátelské území a doručit zprávu, která má zabránit smrtícímu útoku na stovky vojáků - mezi ohroženými je i Blakeův bratr. Kromě ústřední dvojice ve filmu hrají Benedict Cumberbatch, Colin Firth a Mark Strong. Film získal dva Zlaté glóby za rok 2019 (nejlepší film a režie) a z 10ti nominací na Oscara získal tři. České titulky. Více informací o filmu na http://www.vertical-ent.cz a na https://www.1917.movie

Vstupné 110 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

  7. neděle pouze v 16 hodin

Premiéra v ČR!

LEDOVÁ SEZÓNA: ZTRACENÝ POKLAD

NORM OF THE NORTH: KING SIZED ADVENTURE – USA 2019

Medvědí dobrodružství s ledovým klidem. Lední medvěd a polární lumíci v exotické džungli? Proč ne, když to situace v animované komedii vyžaduje! A dovolená to rozhodně nebude. Po vzoru slavných hrdinů Indiana Jonese, Lary Croft a především Johnyho Englishe se roztržitý lední medvěd Norm vydává z pohodlí domova kolem světa na velké a zábavné dobrodružství. Po svém boku má nezničitelné chlupaté kámoše lumíky a společně se pokusí vrátit starobylý ztracený poklad tam, kam patří. Měli by zabránit katastrofě, ale sami přitom obrátí džungli vzhůru nohama. České znění.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

  7. neděle pouze v 18 hodin

PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST

ČR/SR – 2020

Tři ženy. Tři podoby lásky. Tři příběhy radosti i bolesti, štěstí i smutku… Nový film od tvůrců úspěšné komedie Všechno nebo nic, opět podle knižní předlohy populární slovenské spisovatelky Evity Twardzik (Urbaníkové) a v režii Marty Ferencové. V hlavních rolích Petra Hřebíčková, Eliška Balzerová, Tatiana Dyková, Ľuboš Kostelný, Marián Mitaš, Janko Popovic Volaric, Branislav Trifunovic a Predrag Manojlović.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/prilisosobniznamost/

Vstupné 110 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

  8. pondělí pouze v 17 hodin

V SÍTI: ZA ŠKOLOU

ČR – 2020

SPECIÁLNÍ VERZE FILMU „V SÍTI“ VHODNÁ PRO DIVÁKY UŽ OD 12 LET, A TO I BEZ DOPROVODU RODIČŮ NEBO JINÉ DOSPĚLÉ OSOBY.

… a nevadí, že mi je dvanáct let? Tři dospělé herečky, které vypadají na 12 let, se připojí na sociální sítě, aby v přímém přenosu zažily, co se děje v online světě. V kopiích dětských pokojů chatují a skypují s muži, kteří si je na netu našli a napsali jim. Drtivá většina těchto mužů požaduje sex přes webkameru nebo posílá erotické fotografie a videa. Herečky dokonce zažívají vyhrožování a vydírání. Nejsilnější momenty z oficiální celovečerní verze filmu jsou doplněny o praktické rady, návody a komentáře hereček, které si zkušeností se sexuálním obtěžováním na internetu samy prošly.

Více informací o filmu na  https://www.ceskatelevize.cz/porady/12360773574-v-siti/21856227079/

Vstupné 100 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

  8. pondělí pouze v 18,45 hodin

GENTLEMANI

THE GENTLEMEN – USA 2020

První liga zločinu… Akční komedie z dílny scénáristy a režiséra Guye Ritchieho sleduje příběh britského drogového krále Mickeyho Pearsona (Matthew McConaughey), který se snaží prodat svoje impozantní drogové impérium dynastii oklahomských miliardářů. V dalších rolích hvězdně obsazeného filmu hrají Charlie Hunnam, Henry Golding, Michelle Dockery, Jeremy Strong, Eddie Marsan, Colin Farrell a Hugh Grant. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.vertical-ent.cz

Vstupné 110 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

12. pátek pouze v 17 hodin

MALÉ ŽENY

LITTLE WOMEN – USA 2019

Romantické drama natočené podle klasického románu a díla Louisy May Alcottové. Příběh sester Marchových – čtyř mladých žen, z nichž každá je odhodlaná prožít život podle svého. V rolích Jo, Meg, Amy a Beth Marchových se objeví Saoirse Ronanová, Emma Watsonová, Florence Pughová a Elize Scanlenová; dále hrají Timothee Chalamet jako jejich soused Laurie, Laura Dernová jako Marmee a Meryl Streepová jako teta March. Film získal Oscara za rok 2019. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://www.littlewomen.movie/

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

12. pátek pouze v 19,30 hodin

13. sobota pouze v 19 hodin

14. neděle pouze v 18 hodin

15. pondělí pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

BOURÁK

ČR – 2020

Mají ho plný zuby… a srdce aneb ulítlá komedie o dospělé dceři, která se rozhodne zachránit manželství svých nedospělých rodičů dřív, než půjde celá rodina ke dnu. Nová komedie Ondřeje Trojana (filmy Želary nebo Občanský průkaz) podle scénáře Petra Jarchovského s Ivanem Trojanem v roli Bouráka, věčného frajera, kterému teče do baráku i do života a rodina už ho má plný zuby. Ale i srdce. Dále hrají Kristýna Boková, Veronika Marková, Jiří Macháček, Petra Nesvačilová, Kryštof Hádek, Jaromír Dulava a Matěj Ruppert.

Více informací o filmu na https://www.bourakfilm.cz/

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

13. sobota pouze v 17 hodin

MEDVÍDCI BOONIE: CESTA DO PRAVĚKU

BOONIE BEARS: BLAST INTO THE PAST – Čína 2019

Vick a jeho medvědí bráchové se dostali do pravěku a nemůžou zpátky! Všude kolem nich jsou obrovská zvířata, která mají v hlavě jediné – OBĚD! Během jednoho úprku se naši hrdinové rozdělí a Brůča potkává malé vlčátko Feifei, které se chce stát statečným bojovníkem a rozhodne se Brůču doprovázet na cestě za bratry. Mezitím mají Brumla a Vick starostí nad hlavu s kmenem domorodců, jehož náčelník se úplně zbláznil do Vicka. Podaří se naší neohrožené partě dostat zpět domů, než bude pozdě? Dobrodružství, jaké ještě nezažili, právě začíná! Animovaný rodinný dobrodružný film, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.bohemiamp.cz

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

14. neděle pouze v 16 hodin

SUPER MAZLÍČCI

PETS UNITED - Německo/Čína/Velká Británie 2019

Robo City je široko daleko nejmodernější město ze všech. Jeho obyvatelé si žijí šťastně, protože téměř všechno obstarávají roboti. Jenže bezstarostné dny právě končí. Starosta města zešílel. Rozhodl se všechny lidi a zvířata vyhnat a z jejich domova udělat město robotů. Toulavý pes Roger, nebojácná kočičí dáma Belle, zhýčkaný pudl Ronald, nemotorný pes Walter a domácí prasátko Sophie a k nim se přidá robot Bob, který má o kolečko víc - tahle nesourodá partička se musí pokusit zachránit své domovy a snad i celé město… Animované rodinné dobrodružství od tvůrců animáku „Hurá do Afriky“, uváděné v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.bioscop.cz a na https://www.timelessfilms.co.uk/programme/pets-united

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

15. pondělí pouze v 19,15 hodin

Premiéra v ČR!

PSÍ LÁSKA

ČR - 2020

1 200 kilometrů, 14 psů a jedna žena. Jediný cíl je cesta… Dvanáct dní na překonání 1 200 kilometrů zasněženou pustinou. Takové jsou parametry závodu psích spřežení Finnmarksløpet, do nějž se opakovaně pouští česká chovatelka huskyů Jana Henychová. V létě Jana pořádá „psí“ tábory pro děti a vydělává si na to, aby se z Jizerských hor mohla přesunout 1 500 kilometrů na sever, do zimního Švédska. Tam se svými čtyřnohými spoluzávodníky zahajuje tříměsíční trénink, často v teplotách hluboko pod nulou. Připravují se na cíl ještě náročnější: zdolání drsného dálkového závodu, který se rok od roku víc profesionalizuje a amatérům jako Jana nastavuje vysokou laťku. Udrží Jana krok s ostatními v tomto náročném sportu, který bývá doménou mužů? Filmu dominují záběry podmanivé severské krajiny. Režie: Linda Kallistová Jablonská.

Více informací o filmu na http://www.pilot-film.cz

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný