KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail:
info@kinonachod.cz

ČERVENEC 2020

 

UNIKÁTNÍ PŘEHLÍDKA "TADY VARY", KTEROU PŘIPRAVIL ORGANIZAČNÍ TÝM MFF KARLOVY VARY

10. pátek pouze v 17 hodin

TAJNÝ AGENT

El agente topo - Chile/USA/Německo/Nizozemsko/Španělsko 2020, 84 min

Když vyšetřovatel Rómulo zveřejní v novinách pracovní nabídku pro seniory, třiaosmdesátiletý vdovec Sergio po ní ihned skočí. Jeho úkolem je stát se špionem v domově důchodců, kde má dohlížet na starou matku Rómulovy klientky, která zaměstnance ústavu podezřívá z týrání. Chilský dokument balancuje na pomezí špionážní komedie a intimní observace stáří, jež je plné soucitu, ale i osamění. České titulky.

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

UNIKÁTNÍ PŘEHLÍDKA "TADY VARY", KTEROU PŘIPRAVIL ORGANIZAČNÍ TÝM MFF KARLOVY VARY

10. pátek pouze ve 20 hodin

BEZ ZVLÁŠTNÍCH ZNAMENÍ

Sin señas particulares - Mexiko/Španělsko 2020, 97 min

Magická, ale nevyzpytatelná krajina severního Mexika pohřbila nejeden sen o lepším životě. Nejhoršího se obává i Magdalena, jejíž syn znenadání zmizel na cestě do Spojených států. Vydává se proto na stovky kilometrů dlouhou pouť k hranicím, všem nebezpečím navzdory. Jenže teritorium, kde panuje samovláda kartelů, lze opustit jen stěží… Mysteriózní thriller o násilím zmítané zemi získal Cenu diváků na prestižním festivalu Sundance. České titulky.

Vstupné 100 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

UNIKÁTNÍ PŘEHLÍDKA "TADY VARY", KTEROU PŘIPRAVIL ORGANIZAČNÍ TÝM MFF KARLOVY VARY

11. sobota pouze ve 20 hodin

HONEY BOY

Honey Boy – USA 2019, 94 min

Dvanáctiletý Otis je dětský herec, kterému asistuje jeho otec James, kdysi profesí klaun a zároveň alkoholik s problémy se zákonem. Strhující, bolestivě upřímný a hořce humorný popis komplikovaného vztahu otce a syna tvoří jádro opěvovaného nezávislého hitu loňského podzimu. Autorem výrazně autobiografického scénáře je kontroverzní herec Shia LaBeouf, který rovněž propůjčil svůj nesporný herecký talent postavě Jamese, v níž se zrcadlí jeho vlastní otec. České titulky.

Vstupné 100 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

11. sobota pouze v 17,30 hodin

LASSIE SE VRACÍ

LASSIE COME HOME – Německo 2019

Nejslavnější pes se vrací do kin! A spolu s ní se vrací i úžasný příběh o nerozlučném přátelství chlapce a jeho dlouhosrsté kolie. Dvanáctiletý chlapec a jeho věrná psí kámoška Lassie jsou proti své vůli rozděleni a Lassie je převezena až na druhý konec země. Z nového domova ale uteče a vydává se na neuvěřitelně odvážnou, strastiplnou a někdy i zábavnou cestu zpátky.

Nejnovější zpracování vychází z původní povídky Erica Knighta, která stála na úplném počátku dlouhé historie Lassie. Dobrodružný rodinný film, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

12. neděle pouze v 17,30 hodin

3BOBULE

ČR – 2020

Léto už konečně začíná v kinech! Letní atmosféra Pálavy, skvělá hudba, známí hrdinové… a spousta vína. Volné pokračování letní komedie z prostředí prosluněných moravských vinic. Stejně jako v předešlých dvou filmech se děj točí kolem Terezy Ramba, Kryštofa Hádka, Lukáše Langmajera a Miroslava Táborského. Ve třetím pokračování jsou už hrdinové o více než deset let starší a řeší i „dospělé“ problémy jako chod vinařství, rodinu a vlastní vztah. V dalších rolích Braňo Deák, Michal Isteník, Marian Roden, Radim Novák, Lumíra Přichystalová a Tomáš Měcháček. Režie Martin Kopp.

Více informací o filmu na https://www.bobule.cz/

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

12. neděle pouze ve 20 hodin

TÉMĚŘ DOKONALÁ TAJEMSTVÍ

DAS PERFEKT GEHEIMNIS – Německo 2019

7 přátel, 7 telefonů, 1 nevinná hra. Režisér bláznivých komedií „Fakjů pane učiteli“ a jejich tři hlavní tváře včetně hlavního představitele se znovu sešli u jednoho filmu a natočili spolu jiskřivou komedii. Na společné večeři se sejde několik párů a po pár sklenkách se rozhodnou, že svoje telefony položí na stůl a všechny zprávy, vzkazy i telefonáty budou ten večer sdílet. Zprávy se přečtou nahlas, hovory budou nahlas. Vždyť o nic nejde, bude zábava. Jenže právě naši chytří a mobilní kamarádi o nás vědí úplně všechno, znají naše tajnosti, druhé životy, drobné lži, milenky i milence. Nevinná hra se nejdříve vyvíjí jako báječná legrace, pak ale začnou chodit zprávy, které se svými partnery či přáteli raději nesdílíte. Rozjede se série šílených situací a trapasů, někomu u stolu bude nepříjemně horko a brzo bude horko úplně všem. Odejdou domů partnerské páry, které přišly, nebo budou v jiném složení nebo budou po večeři všichni single? Upozornění: Tuto hru se svými přáteli a partnery nezkoušejte bez dozoru zkušeného terapeuta! České znění.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz

Vstupné 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

13. pondělí pouze v 17,30 hodin

DOLITTLE

DOLITTLE – USA 2020

S lidmi si až tak nerozumí… Robert Downey Jr. je doktor Dolittle. Kdyby tak každý doktor byl jako Dolittle. Nebojí se vyrazit na nebezpečnou výpravu, utkat se s piráty, ale hlavně rozumí řeči zvířat. Hvězdný Robert Downey Junior září v originálním pojetí příběhu o legendárním zvěrolékaři. Dobrodružný film, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.dolittlethemovie.com/

Vstupné 110 Kč

Mládeži přístupný

 

13. pondělí pouze ve 20 hodin

BOHEMIAN RHAPSODY

BOHEMIAN RHAPSODY – USA 2018

Jediné, co je pozoruhodnější než jejich muzika, je jeho příběh… Hudební dráha i nekontrolovatelná životní spirála Freddie Mercuryho od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985. Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě. Hudební životopisný film, uváděný s českými titulky. Film byl oceněn dvěma Zlatými glóby a čtyřmi Oscary za rok 2018.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.foxmovies.com/movies/bohemian-rhapsody

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

14. úterý pouze v 17,30 hodin

ZAKLETÉ PÍRKO

ČR - 2019

Pohádka o lásce a dobrém srdci, které pomohou překonat všechna protivenství. Pohádka režiséra Zdeňka Trošky o chudé dívce, která se vydává do světa vysvobodit zakletého prince. Jejím průvodcem se stává vodník, jehož na počátku putování zachrání před zlým sedlákem. Společně prožijí řadu dobrodružství i legrace. A přestože vodnická kouzla dokáží téměř nemožné, k záchraně prince před zlou princeznou bude potřeba především pravá láska... Hrají Anastasia Chocholatá, Lukáš Pavlásek, Petr Urban, Lucie Polišenská, Šárka Vaculíková, Sara Sandeva, Dana Syslová, Marek Lambora, Andrea Hoffmannová, Martin Stránský a další.

Více informací o filmu na http://www.zakletepirko.cz/

Vstupné 110 Kč (děti 90 Kč)

Mládeži přístupný

 

14. úterý pouze ve 20 hodin

ŽENY V BĚHU

ČR – 2019

Na závěr letošního roku uvádíme nejúspěšnější film roku 2019! Komedie o ženách, které se nebojí vyběhnout štěstí naproti… O svérázné mamině a jejích třech dcerách a jejich problémech s muži, jednom slibu, sázce – to vše s řadou překážek a komediálních komplikací, od tvůrců filmu Bezva ženská na krku. V hlavních rolích Zlata Adamovská, Tereza Kostková, Veronika Khek Kubařová, Jenovéfa Boková, Ondřej Vetchý, Vladimír Polívka a Martin Hofmann. Režie Martin Horský.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

15. středa pouze ve 20 hodin

BOURÁK

ČR – 2020

Mají ho plný zuby… a srdce aneb ulítlá komedie o dospělé dceři, která se rozhodne zachránit manželství svých nedospělých rodičů dřív, než půjde celá rodina ke dnu. Nová černá komedie Ondřeje Trojana (filmy Želary nebo Občanský průkaz) podle scénáře Petra Jarchovského s Ivanem Trojanem v roli Bouráka, věčného frajera, kterému teče do baráku i do života a rodina už ho má plný zuby. Ale i srdce. Dále hrají Kristýna Boková, Veronika Marková, Jiří Macháček, Petra Nesvačilová, Kryštof Hádek, Jaromír Dulava a Matěj Ruppert.

Více informací o filmu na https://www.bourakfilm.cz/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

15. středa pouze v 18 hodin

16. čtvrtek pouze v 18 hodin

19. neděle pouze v 18 hodin

21. úterý pouze v 18 hodin

Premiéra v ČR!

SCOOB!

SCOOB! – USA 2020

První celovečerní animované dobrodružství Scooby-Dooa slibuje skvělou podívanou! Zjistěte, jak to se Scoobym všechno začalo a podpořte Záhady s.r.o. při řešení jejich nejděsivějšího případu! Film vás zavede na samotný začátek přátelství Scoobyho a Shaggyho a konečně na velkém plátně uvidíte, jak s mladými detektivy Fredem, Velmou a Daphne, založili dnes již legendární srandabandu Záhady s.r.o. Po stovkách vyřešených případů musí teď ale Scooby a jeho parta přijít na kloub nejprekérnější záhadě všech dob. Zločin totiž nikdy nespí a svět má brzy zakusit zlobu přízračného bájného psa Kerbera. Začíná napínavý závod s časem! Psapokalypsa je na spadnutí a prima parta brzy zjišťuje, že pravým klíčem k záhadě může být právě Scooby. Animovaný rodinný dobrodružný film, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.vertical-ent.cz a na https://www.scoob.movie/

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

16. čtvrtek pouze ve 20 hodin

Premiéra v ČR!

JAK BÝTI DOBROU ŽENOU

LA BONNE ÉPOUSE – Francie/Belgie 2020

Vtipný, satirický pohled na univerzální příběh o soužití žen a mužů, o hledání vzájemného respektu a rovnoprávnosti. Příběh filmu se odehrává na sklonku 60. let minulého století na poklidném francouzském pohraničním maloměstě. Paulette a její manžel Robert s pomocí výstřední Gilberte a přísné jeptišky Marie-Thérèse zde již řadu let provozují speciální soukromou školu pro dospívající dívky. Cílem výuky je vychovat z dívek dokonalé manželky připravené ve všech směrech oddaně sloužit svým drahým manželům. Po Robertově náhlém odchodu z tohoto světa však Paulette mimo jiné zjistí, že škola stojí na pokraji bankrotu a tak musí poněkud nečekaně převzít zodpovědnost za její udržení. Komedie, ve které ztvárnila hlavní roli Juliette Binoche, uvádíme s českými titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

17. pátek pouze v 17,45 hodin

V SÍTI

ČR – 2020

… a nevadí, že mi je dvanáct let? 3 herečky, 3 pokojíčky, 10 dní a 2458 sexuálních predátorů. Radikální experiment otevírá tabuizované téma zneužívání dětí na internetu. Tři dospělé herečky s dětskými rysy se vydávají na sociální sítě, aby v přímém přenosu prožily zkušenost dvanáctiletých dívek online. Ve věrných kopiích dětských pokojů chatují a skypují s muži, kteří je na netu aktivně vyhledali a oslovili. Drtivá většina těchto mužů požaduje sex přes webkameru, posílá fotky svých penisů a odkazy na porno. Děti jsou dokonce vystaveny vydírání. Dokumentární film Barbory Chalupové a Víta Klusáka vypráví strhující drama tří hrdinek alias „dvanáctiletých dívek“, pro které se účast na experimentu, od castingu až po osobní schůzky s predátory pod dozorem ochranky, stává zásadní životní zkušeností. Predátorské taktiky se postupně obracejí proti svým strůjcům: Z lovců se stávají lovení.

Více informací o filmu na https://www.ceskatelevize.cz/porady/12360773574-v-siti/21856227079/

Vstupné 100 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

17. pátek pouze ve 20 hodin

CHLAP NA STŘÍDAČKU

ČR – 2020

Perfektní plán, který se pro všechny může stát pořádnou noční můrou! Patnáct let vdaná Zuzana jednoho dne zjistí, že má její manžel Jiří delší dobu poměr s jinou ženou. Zuzana neváhá, rozhodne se svou sokyni Lenku navštívit a učinit jí tak trochu netradiční návrh. Její plán je přímo skandální: Navrhne jí, aby si péči o Jirku rozdělily a udělaly z něj tak chlapa na střídačku. Lenka po prvotním šoku souhlasí a obě ženy představí tento nový způsob života Jirkovi. Tedy spíše ho postaví před hotovou věc… V hlavních rolích české komedie Jiří Langmajer, Ivana Chýlková a Lucie Žáčková, v dalších rolích Iva Janžurová a Pavel Nový. Režie Petr Zahrádka.

Více informací o filmu na http://www.bohemiamp.cz

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

18. sobota pouze v 17 hodin

JUMANJI – DALŠÍ LEVEL

JUMANJI: THE NEXT LEVEL – USA 2019

Hrdinové Jumanji jsou zpátky! Martha, Bethany a Fridge se vracejí zpět do hry, aby našli Spencera, který záhadně zmizel.  Zjistí však, že se hra změnila, a že přežít ve světě Jumanji bude mnohem náročnější. Jumanji už totiž není jen džungle, jsou to i rozpálené pouště či zasněžená pohoří plné nových nebezpečných nástrah… Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart a Karen Gillan v hlavních rolích dobrodružné fantastické komedie, uváděné v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://www.jumanjimovie.com/

Vstupné 100 Kč

Mládeži přístupný

 

18. sobota pouze v 19 hodin

V SÍTI 18+

ČR – 2020

Necenzurovaná verze V SÍTI 18+ divákům velmi věrně zprostředkovává zkušenosti a pocity dětí zneužívaných na internetu. Zakryté totiž zůstávají pouze tváře predátorů. … a nevadí, že mi je dvanáct let? 3 herečky, 3 pokojíčky, 10 dní a 2458 sexuálních predátorů. Radikální experiment otevírá tabuizované téma zneužívání dětí na internetu. Tři dospělé herečky s dětskými rysy se vydávají na sociální sítě, aby v přímém přenosu prožily zkušenost dvanáctiletých dívek online. Ve věrných kopiích dětských pokojů chatují a skypují s muži, kteří je na netu aktivně vyhledali a oslovili. Drtivá většina těchto mužů požaduje sex přes webkameru, posílá fotky svých penisů a odkazy na porno. Děti jsou dokonce vystaveny vydírání. Dokumentární film Barbory Chalupové a Víta Klusáka vypráví strhující drama tří hrdinek alias „dvanáctiletých dívek“, pro které se účast na experimentu, od castingu až po osobní schůzky s predátory pod dozorem ochranky, stává zásadní životní zkušeností. Predátorské taktiky se postupně obracejí proti svým strůjcům: Z lovců se stávají lovení.

Více informací o filmu na https://www.ceskatelevize.cz/porady/12360773574-v-siti/21856227079/

Vstupné 100 Kč

Mládeži do 18 let nepřístupný

 

18. sobota pouze ve 21 hodin

CIRK LA PUTYKA: KALEIDOSCOPE

Projekt Film Naživo během letošního léta přináší do kin sérii jedinečných divadelních představení zasazených do unikátních prostředí mimo tradiční jeviště. Prvním živě zachyceným představením je Kaleidoscope, cirkusová expedice za čirou radostí souboru Cirk La Putyka. Šílené skoky na obřím teeterboardu, skupinové taneční choreografie, závěsná akrobacie i lety na trampolíně. Gag střídá trik a rytmická hudba smích, hypnotické obrazy kontrastují s letní party pod širým nebem. Tradiční se potkává s moderním, ostřílení putykáři se mísí s mladou cirkusovou krví. Celkem osm akrobatů, herců a tanečníků v představení probleskuje podobně jako barevné střípky v krasohledu. Nemyslete. Otevřete oči, nastražte uši a nechte se pohltit křiklavou koláží umu a radosti.

Vstupné 150 Kč

Mládeži přístupný

 

19. neděle pouze ve 20 hodin

BIRDS OF PREY (PODIVUHODNÁ PROMĚNA HARLEY QUINN)

BIRDS OF PREY (AND THE FANTABULOUS EMANCIPATION OF ONE HARLEY QUINN) – USA 2020

Po rozchodu s Jokerem se Harley Quinn (Margot Robbie) spojí s dalšími superhrdinkami, aby společně zachránily malou dívku z rukou obávaného narcistického padoucha jménem Black Mask (Ewan McGregor). Správná psychoušská jízda DC a Warnerů může začít!!! Akční dobrodružné krimi, uváděné v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.vertical-ent.cz a na https://www.facebook.com/BirdsOfPreyMovie/

Vstupné 110 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

20. pondělí pouze v 17,45 hodin

LEDOVÁ SEZÓNA: ZTRACENÝ POKLAD

NORM OF THE NORTH: KING SIZED ADVENTURE – USA 2019

Medvědí dobrodružství s ledovým klidem. Lední medvěd a polární lumíci v exotické džungli? Proč ne, když to situace v animované komedii vyžaduje! A dovolená to rozhodně nebude. Po vzoru slavných hrdinů Indiana Jonese, Lary Croft a především Johnyho Englishe se roztržitý lední medvěd Norm vydává z pohodlí domova kolem světa na velké a zábavné dobrodružství. Po svém boku má nezničitelné chlupaté kámoše lumíky a společně se pokusí vrátit starobylý ztracený poklad tam, kam patří. Měli by zabránit katastrofě, ale sami přitom obrátí džungli vzhůru nohama. České znění.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

20. pondělí pouze ve 20 hodin

3BOBULE

ČR – 2020

Léto už konečně začíná v kinech! Letní atmosféra Pálavy, skvělá hudba, známí hrdinové… a spousta vína. Volné pokračování letní komedie z prostředí prosluněných moravských vinic. Stejně jako v předešlých dvou filmech se děj točí kolem Terezy Ramba, Kryštofa Hádka, Lukáše Langmajera a Miroslava Táborského. Ve třetím pokračování jsou už hrdinové o více než deset let starší a řeší i „dospělé“ problémy jako chod vinařství, rodinu a vlastní vztah. V dalších rolích Braňo Deák, Michal Isteník, Marian Roden, Radim Novák, Lumíra Přichystalová a Tomáš Měcháček. Režie Martin Kopp.

Více informací o filmu na https://www.bobule.cz/

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

21. úterý pouze ve 20 hodin

PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST

ČR/SR – 2020

Tři ženy. Tři podoby lásky. Tři příběhy radosti i bolesti, štěstí i smutku… Nový film od tvůrců úspěšné komedie Všechno nebo nic, opět podle knižní předlohy populární slovenské spisovatelky Evity Twardzik (Urbaníkové) a v režii Marty Ferencové. V hlavních rolích Petra Hřebíčková, Eliška Balzerová, Tatiana Dyková, Ľuboš Kostelný, Marián Mitaš, Janko Popovic Volaric, Branislav Trifunovic a Predrag Manojlović.

Více informací o filmu na https://www.facebook.com/prilisosobniznamost/

Vstupné 100 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

31. pátek pouze ve 21 hodin

LOSERS CIRQUE COMPANY: VZDUCHEM

Projekt Film Naživo během letošního léta přináší do kin sérii jedinečných divadelních představení zasazených do unikátních prostředí mimo tradiční jeviště. Jednou z nich je tanečně-akrobatická inscenace Vzduchem souboru Losers Cirque Company, která se bude odehrávat ve vypuštěném plaveckém bazénu, z jehož dna se budeme spolu s hlavním hrdinou snažit vzlétnout do oblak.

Vstupné 150 Kč

Mládeži přístupný