KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail: info@kinonachod.cz

BŘEZEN 2019

 

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

22. pátek pouze v 19 hodin

23. sobota pouze v 19,45 hodin

24. neděle pouze v 17,45 hodin

25. pondělí pouze v 17 hodin

27. středa pouze v 19,15 hodin

29. pátek pouze v 19,30 hodin

Premiéra v ČR!

LOVEní

ČR – 2019

Hledá se láska, Zn.: Spěchá! Romantická komedie o tom, že lásky je někdy málo a někdy zase moc. Jak ale poznat toho pravého? Eliška má svatbu, čeká na svůj velký dívčí moment, ale rajské veliké „ano“ nakonec nezazní. Ženich totiž v rozhodující chvíli vezme roha a přímo od oltáře uteče. Romantické LOVEní plné lásky skončilo průšvihem. Zdrcená nevěsta má naštěstí kamarádku, která přesně ví, co dělat. Její recept je jasný, Eliška potřebuje novou známost a především přísun sexu. Ideálně v opačném pořadí… Hrají Ester Geislerová, Jakub Prachař, Martin Písařík, Eva Kramerová, Veronika Žilková, Ondřej Malý, Jaroslav Plesl, Jana Švandová a další. Režie Karel Janák.

Více informací o filmu na http://www.bontonfilm.cz

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

22. pátek pouze v 17 hodin

23. sobota pouze ve 14 hodin

24. neděle pouze v 15,45 hodin

Premiéra v ČR!

PUTOVÁNÍ SE SOBÍKEM

AĪLO: UNE ODYSSÉE EN LAPONIE – Francie/Finsko/Norsko 2018

Vydejte se na kouzelnou cestu za dobrodružstvím… Náš hrdina je malý sob a jmenuje se Ailo. Právě se narodil v Laponsku, v krajině na severu Evropy, jejíž největší část leží až za polárním kruhem, a  musí potýkat s nesčetnými výzvami a nebezpečenstvími. Průvodcem na sobíkově cestě v rodinném dobrodružném filmu bude Marek Eben, který namluvil český komentář.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

23. sobota pouze v 15,45 hodin

KOUZELNÝ PARK

WONDER PARK – USA 2019

Jízda na plný pecky! Velešikovná holka June postavila ten nejbáječnější zábavní park na světě. Ve své fantazii. Jenže co když takový ráj atrakcí skutečně existuje? Kouzelný park je animák plný adrenalinu, jenž otevírá brány dětem, které se nebojí snít… Uvádíme ve 2D  a 3D verzi a diváci by si měli dobře rozmyslet, jak snášejí pouťové atrakce, a podle toho se rozhodnout, které z verzí dají přednost. Zejména 3D verze vás doslova přenese na horskou dráhu! Dobrodružný animovaný film, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.paramount.com/movies/wonder-park

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

23. sobota pouze v 17,30 hodin

25. pondělí pouze v 19,15 hodin

27. středa pouze v 17 hodin

Premiéra v ČR!

PAŠERÁK

THE MULE – USA 2019

Nikdo neutíká věčně… Ve svém novém celovečerním snímku Clint Eastwooda poznáváme v roli Earla Stonea, muže, který je ve svých osmdesáti letech zlomený, opuštěný a navíc čelí propadnutí majetku své firmy kvůli neplacení hypotéky. V této situaci je mu nabídnuta příležitost k výdělku – místo řidiče. Brnkačka. Jenže Earl neví, že se právě upsal jako kurýr drogovému Mexickému kartelu. Počíná si dobře — popravdě tak dobře, že zboží, které přepravuje, roste exponenciálně na objemu až vše dospěje do okamžiku, kdy Earl dostává celý kšeft na starosti. Earlovy potíže s nedostatkem peněz jsou tytam, jeho minulost je mu však neúprosně v patách a kartel není jediný, kdo na Earla dohlíží. Tajemný pašerák také poblikává na radaru snaživého agenta DEA Colina Batese (Bradley Cooper). Dávné hříchy na Earla doléhají a není jisté, podaří-li se mu všechny urovnat dříve než bude dostihnut strážci zákona nebo vymahači Kartelu. Kriminální dramatický thriller, inspirovaný skutečnou událostí. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.vertical-ent.cz a na http://www.themulefilm.com/

Vstupné 130 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

24. neděle pouze ve 13,45 hodin

JAK VYCVIČIT DRAKA 3

HOW TO TRAIN YOUR DRAGON: THE HIDDEN WORLD – USA 2019

Mladý Viking Škyťák a drak Bezzubka se vracejí! Společně budou hledat Skrytý svět, jedinou naději na záchranu lidskodračího společenství. Pokračování úspěšné dobrodružné animované komedie úplně pro všechny, uváděné v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.dragonshiddenworld.com/

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

24. neděle pouze v 19,45 hodin

BOHEMIAN RHAPSODY

BOHEMIAN RHAPSODY – USA 2018

Jediné, co je pozoruhodnější než jejich muzika, je jeho příběh… Bohemian Rhapsody popisuje hudební dráhu i nekontrolovatelnou životní spirálu Freddie Mercuryho od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985. Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě. Hudební životopisný film, uváděný s českými titulky. Film byl oceněn dvěma Zlatými glóby a čtyřmi Oscary za rok 2018.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.foxmovies.com/movies/bohemian-rhapsody

Vstupné 120 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

26. úterý pouze v 17 hodin

CAPTAIN MARVEL

CAPTAIN MARVEL – USA 2019

Film Captain Marvel se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel. Vypráví příběh Carol Danversové, ze které stala jedna z nejmocnějších superhrdinek světa. Když Zemi zasáhne mezihvězdná válka mezi dvěma mimozemskými rasami, Danversová se ocitá s malou skupinou spojenců přímo v srdci konfliktu… Akční dobrodružný film, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://www.marvel.com/captainmarvel/

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

26. úterý pouze v 19,30 hodin

ŠŤASTNÝ LAZZARO

LAZZARO FELICE – Itálie 2018

Opravdové štěstí prožijí jen dobří lidé… Magický a dojemný příběh připomínající to nejlepší z klasické italské kinematografie. Poslední snímek režisérky Alice Rohrwacher obdržel cenu za nejlepší scénář na festivalu v Cannes. Čistota, přirozenost a bezelstnost hlavního hrdiny Lazzara uchvátila diváky po celém světě svou bezprostředností v tomto melancholickém, vizuálně okouzlujícím a emocionálně hlubokém filmu. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.aerofilms.cz a na http://www.tempestafilm.it/en/portfolio/cinema/lazzaro-felicehappy-as-lazzaro/

Vstupné 100 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

28. čtvrtek pouze v 17 hodin

31. neděle pouze v 19,45 hodin

Premiéra v ČR!

MY

US – USA 2019

Nová noční můra… Vypadají jako my. Myslí jako my. A nenechají toho, dokud nás nezabijí, nebo my nezabijeme je. Tradiční hororový koncept? Ani omylem. V podání oscarového scenáristy a režiséra Jordana Peelea jde o naprostý originál, který diváky smete stejně jako jeho předchozí horor Uteč. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.usmovie.com/

Vstupné 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

28. čtvrtek pouze v 19,30 hodin

31. neděle pouze v 17,45 hodin

Premiéra v ČR!

ZRANĚNÁ SRDCE

THE AFTERMATH – USA/Velká Británie/Německo 2019

Jedna žena a dva muži ve válkou zničeném městě. Keira Knightley v roli spořádané manželky britského důstojníka přijíždí do vybombardovaného Hamburku, kde se střetává nejen s následky válečných hrůz, ale i s pohledným německým vdovcem. Film Zraněná srdce byl natočen podle bestseleru spisovatele Rhidiana Brooka, k jehož pozoruhodnému příběhu jej inspirovalo dědečkovo vyprávění. Natáčení filmu probíhalo i v Praze a v dalších českých městech. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na http://www.foxsearchlight.com/theaftermath/

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

30. sobota pouze ve 14,45 hodin

ŽENY V BĚHU

ČR – 2019

Komedie o ženách, které se nebojí vyběhnout štěstí naproti… O svérázné mamině a jejích třech dcerách a jejich problémech s muži, jednom slibu, sázce – to vše s řadou překážek a komediálních komplikací, od tvůrců filmu Bezva ženská na krku. V hlavních rolích Zlata Adamovská, Tereza Kostková, Veronika Khek Kubařová, Jenovéfa Boková, Ondřej Vetchý, Vladimír Polívka a Martin Hofmann. Režie Martin Horský.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

SATELITNÍ PŘÍMÝ PŘENOS Z METROPOLITNÍ OPERY V NEW YORKU

30. sobota v 16,45 hodin

RICHARD WAGNER: VALKÝRA

DIE WALKÜRE

Ve druhé z oper Wagnerovy tetralogie Prsten Nibelungův, Valkýře, se v titulní roli představí hrdinská sopranistka Christine Goerke jako nebojácná bohyně Brünnhilda, kterou setkání s lidskými dvojčaty Siegmundem a Sieglindou, v podání Stuarta Skeltona a Evy-Maria Westbroek, přivede na cestu z Valhally k pozemským smrtelníkům. Hudební nastudování řídí Philippe Jordan.

Nastudováno v německém originále, uváděno s anglickými a českými titulky.

Více informací o opeře na http://www.metopera.org

Základní vstupné 340 Kč, zlevněné (studenti, důchodci, ZTP) 300 Kč, abonentní 270 Kč

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D A VE FORMÁTU 3D S BRÝLEMI

29. pátek pouze v 17 hodin – 2D VERZE

30. sobota pouze ve 12,30 hodin – 3D VERZE

31. neděle pouze v 15,30 hodin – 2D VERZE

Premiéra v ČR i v celém světě!

DUMBO

DUMBO – USA 2019

… všemi milovaný! Slůně Dumbo ožívá v hrané verzi slavné animované pohádky - 77 let od uvedení Disneyho animované klasiky Dumbo se na scénu vrací roztomilý sloník s velkýma ušima, který umí létat. Tentokrát pod taktovkou Tima Burtona, režiséra s výjimečnou fantazií. V hlavních rolích rodinného dobrodružného filmu Colin Farrell, Michael Keaton, Danny DeVito a Eva Green. Uvádíme v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.falcon.cz a na https://movies.disney.com/dumbo-2019

Vstupné 3D verze 150 Kč (děti 130 Kč), 2D verze 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

31. neděle pouze v 13,45 hodin

KOUZELNÝ PARK

WONDER PARK – USA 2019

Jízda na plný pecky! Velešikovná holka June postavila ten nejbáječnější zábavní park na světě. Ve své fantazii. Jenže co když takový ráj atrakcí skutečně existuje? Kouzelný park je animák plný adrenalinu, jenž otevírá brány dětem, které se nebojí snít… Uvádíme ve 2D  a 3D verzi a diváci by si měli dobře rozmyslet, jak snášejí pouťové atrakce, a podle toho se rozhodnout, které z verzí dají přednost. Zejména 3D verze vás doslova přenese na horskou dráhu! Dobrodružný animovaný film, uváděný v českém znění.

Více informací o filmu na http://www.cinemart.cz a na https://www.paramount.com/movies/wonder-park

Vstupné 130 Kč (děti 110 Kč)

Mládeži přístupný

 

DUBEN 2019

FILM PROMÍTÁME DIGITÁLNĚ VE FORMÁTU 2D

  1. pondělí pouze v 19,30 hodin

ARCTIC: LEDOVÉ PEKLO

ARCTIC – Island 2018

„Arctic je jedním z těch výjimečných filmových zážitků, kvůli kterým kina stále ještě existují. Je precizní, upřímný, čistý a nenajdete v něm žádné zbytečné vysvětlivky, skoro žádná slova ani psího společníka. Příběh boje o přežití vypráví tak prostě a neuvěřitelně celistvě, že výsledek je dechberoucí, a to i ve chvílích, kdy se zdá, že se film táhne rychlostí ledovce. Způsob, jakým Mads Mikkelsen (Casino Royale, Hon) ztvárnil skoro němou roli, je jednoduše mimořádný. Snímek si dozajista zaslouží ta nejvýznamnější ocenění (Oliver Jones - Observer). Arctic byl v loňském roce součástí Mezinárodního filmového festivalu v Cannes. Filmoví kritici ho opěvují jako jeden z nejsilnějších zážitků roku a výkon Madse Mikkelsena považují za jeho životní roli. České titulky.

Více informací o filmu na http://www.bohemiamp.cz a na https://bleeckerstreetmedia.com/arctic

Vstupné 110 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let