KONCERT V KINĚ - DOKUMENT RAMMSTEIN IN AMERIKA
A ZÁZNAM KONCERTU Z MADISON SQUARE GARDEN

V jediném večeru můžete shlédnout unikátní dokument o kapele RAMMSTEIN a záznam jejího legendárního koncertu v Madison Square Garden v New Yorku.

 

 

PÁTEK
13. ledna 2017 v 18 hodin

 

 

dokument

15 minutová přestávka

koncert

 

(celkem 175 minut)

 

Madison Square Garden, New York - legendární hala uprostřed Manhattanu, domácí hala New York Rangers, a nejvíce prestižní koncertní hala světa.
Za pouhých 20 min. byl koncert Rammsteinů v Madison Square Garden, New York vyprodán.
Když začala show, stál Till Lindemann před 18.000 New Yorčany a zpíval: „Auf dem Lande, auf dem Meer lauert das Verderben / Die Kreatur muss sterben.“
V jeden jediný den můžete sledovat cestu Rammsteinů na vrchol světového showbusinessu, nahlédnout do jejich osobních životů, do zákulisí obrovského podniku Rammstein v unikátním dokumentu režiséra Hannese Rossacherse. Může sledovat, co o kapele Rammstein říkají Chad Smith, Moby, CJ Ramone, Steven Tyler z Aerosmith, Iggy Pop, Gene Simmons z KISS, Melissa Auf der Maur, Scott Ian z Anthrax nebo herec Kiefer Sutherland a mnozí další.
Uvidíte RAMMSTEIN IN AMERIKA - velký film o kapele RAMMSTEIN a o tom, jak si podmanili kontinent na druhém břehu Atlantiku.
A jako vrchol večera můžete zažít údajně nejlepší koncert kapely RAMMSTEIN vůbec - koncert z Madison Square Garden v New Yorku.