KONCERT V KINĚ
METALLICA: M72 World Tour Live From Arlington,
TX – A Two Night Event 

Ačkoliv má Metallica čerstvě vydané nové album 72 Seasons, aktuální světové turné ani zdaleka není pouze o něm. Jedna z největších metalových kapel všech dob totiž v každém městě odehraje dva koncerty, které jsou spíše připomínkou a oslavou jejich více než čtyřicetileté kariéry. Zazní tak písně napříč celou diskografií, od debutu Kill ‘Em All z roku 1983 až po čerstvou novinku. Muzikanti zaručují, že se ve dvou večerech nebude žádná ze skladeb opakovat. Celkem jich ve dvou večerech zazní přes třicet, zásadní hity i archivní poklady, na které už dlouhá léta nedošlo. Fanoušek Metallicy by tak neměl vynechat ani jeden večer.

 

 

 

Sobota 19. srpna 2023 ve 20 hodin

Pondělí 21. srpna 2023 ve 20 hodin

Metallica: M72 World Tour Live From Arlington, TX – A Two Night Event

 


 

Anglická verze, předpokládaná délka každého z     koncertů: 2hodiny 45 minut.

Předprodej vstupenek v pokladně kina Vesmír

Koncerty se navíc odehrávají na nově navrženém kruhovém pódiu, které umožní fanouškům být doslova na dosah ruky od svým idolů a v centru dění. Diváci tak mají kompletní 360° pohled na celý koncert. A to nejen naživo, ale i v rámci kinopřenosu, který si uchová dynamiku živého vystoupení a doplní ji o skvělý zvuk a netradiční úhly pohledu. Uvrhne vás přímo do akce, ať už jste kdekoliv.

Metallicu v roce 1981 založil kytarista a zpěvák James Hetfield a bubeník Lars Ulrich a během let se stala jednou z nejvlivnějších a nejpopulárnějších metalových formací historie. Prodala více než 120 milionů alb celosvětově a jejich počet streamů přesahuje neskutečných patnáct miliard. Na svém kontě mají devět Cen Grammy, dvě American Music Awards i několik cen MTV Music Video Awards. Od roku 2009 jsou členy Rock’n’Rollové síně slávy. Jejich vlastní nadace All Within My Hands podporuje kariérní a vzdělávací programy a boj proti potravinové nejistotě. Zhruba 3,3 milionu dolarů kapela věnovala na pomoc při odstraňování následků přírodních katastrof.

Bezprecedentní globální událost – dva koncertní večery M72 World Tour, které budou přenášeny živě z texaského AT&T Stadium v Arlingtonu. Každý večer bude mít kapela připravena jiný seznam skladeb ze své více než 40leté kariéry. Od debutu Kill ‘Em All z roku 1983 až po dlouho očekávaný nový singl 72 Seasons z roku 2023. Během obou nocí Metallica odehraje více než 30 svých skladeb a ani jednu nezopakuje v oba večery. Dvakrát neuslyšíte stejnou píseň.

M72 World Tour ohromí odvážným kruhovým designem pódia, které přemístí slavný Metallica Snake Pit do centra a zároveň poskytne fanouškům kompletní 360° výhled na show z každého místa stadionu. Díky snímání koncertu na mnoho kamer dokola budete mít pocit, že jste přímo uprostřed dění, ať jste kdekoli na světě.

Jedná se o speciální dvoudenní událost, dva odlišné koncerty, tak neváhejte a pořiďte si vstupenky na oba večery, abyste si užili plný metalový zážitek.

Upozorňujeme ještě, že se jedná o tzv. zpožděný přímý satelitní přenos. Vzhledem k tomu, že se koncerty odehrávají v Texasu, jsou tyto evropské projekce promítány o čtyři hodiny zpožděně, aby vyhovovaly místnímu časovému pásmu.