a

KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail:
info@kinonachod.cz

ÚNOR 2024

 

 

25. neděle ve 14 hodin

PTÁCI STĚHOVÁCI

MIGRATION – USA 2023

Kachny frčí!!! Po Mimoních, zpívajících zvířecích hvězdách a mazlíčcích s tajným životem přichází studio Illumination s dalšími animovanými hrdiny, které si zamilujete. Ptáci stěhováci vyprávějí o kachní rodince, toužící zažít dobrodružství. Když nevystrčíte paty z domu, nic se vám nestane. Co se ale stane, když se aspoň jednou chcete podívat do světa a nezůstanete ve svém domovském, klidném rybníčku… Celá rodinka proto vyráží z idylického amerického venkova na exotickou Jamajku! Zní to skvěle, ale nesmíte udělat zásadní chybu hned na startu, jako naši kachní hrdinové. Ti se totiž vydali na úplně opačnou stranu, takže je křídla zanesou do džungle města, které nikdy nespí, tedy do New Yorku. A tady na ně pochopitelně číhají dobrodružství na každém kroku, včetně těch, která by si rádi odepřeli. Rodinná animovaná komedie + předfilm Náměsíčník, uváděné v českém znění.

Vstupné 130 Kč, děti 110 Kč

Mládeži přístupný

 

25. neděle v 16 hodin

ZIMNÍ PRÁZDNINY

THE HOLDOVERS – USA 2023

Jsou sami a jedou v tom spolu… Tři lidi, kteří by vedle sebe za normálních okolností nevydrželi ani minutu, musí společně strávit celé vánoční prázdniny. Někdy ale stačí toho druhého lépe poznat k tomu, aby se zrodilo něco výjimečného. Oscarový Alexander Payne (Bokovka) natočil mimořádný film o zrození nečekaného přátelství. Komedie, uváděná s českými titulky. Film má pět nominací na Oscara za rok 2023.

Vstupné 150 Kč

Mládeži přístupný

 

25. neděle v 18 hodin

ARISTOKRATKA VE VARU

ČR – 2023

Pokračování komedie režiséra Jiřího Vejdělka, natočená podle literární předlohy Evžena Bočka. Hrabě Frank Kostka (Hynek Čermák), jeho žena Vivien (Tatiana Dyková) a jejich dcera Marie (Yvona Stolařová) žijí na svém rodovém zámku Kostka. Udržovat zámek v chodu jim pomáhá hospodyně paní Tichá (Eliška Balzerová), údržbář Krása (Pavel Liška) a komorník Josef (Martin Pechlát). Původní zájem návštěvníků zámku o kletbu komtesy Marie už netáhne jako dřív, což Marii vůbec nevadí – alespoň má dostatek času na svého Maxe (Zdeněk Piškula). Frank je ovšem v koncích, není dost peněz ani na výplaty, ani na potřebné opravy. A právě v tu chvíli se objeví dcera právníka Bendy Deniska (Simona Lewandowska), která rozvíří poklidné vody rodového sídla...

Vstupné 150 Kč

Mládeži přístupný

 

25. neděle 20 hodin

HLASY MRTVÝCH

BAGHEAD – Velká Británie 2023

Hovořit s mrtvými má svou cenu… Nový horor od producentů filmu „To“. Záhrobní čarodějnice se umí proměnit do kohokoliv mrtvého a zajistit odvážlivcům poslední rozhovor s někým, kdo umřel. Máte ale jen dvě minuty, pak se děsivý démon osvobodí a ze světa mrtvých přinese do našeho světa hrůzu a teror. A to by se nemělo stát… České titulky.

Vstupné 140 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

26. pondělí v 19,15 hodin

27. úterý v 17 hodin

28. středa v 16,45 hodin

MATKA V TRAPU

ČR – 2024

I ta nejlepší máma někdy potřebuje pauzu… Má lásku, rodinu, manželství, dobrou práci. Je pracovitá a zodpovědná. Všechno zvládne. Proto na ni ostatní spoléhají. Jenže… Najednou má pocit, že se jí život hroutí pod rukama a už to prostě nedává. Má chuť od všeho utéct, získat oddechový čas, aby promyslela, jak dát věci zase do pořádku. Hlavně ovšem musí dát do pořádku sama sebe. Ale kam se dá ukrýt? Kde najít kamarádku, která by jí uvařila meduňkový čaj, poslouchala a na nic se neptala? Je to šťastná náhoda nebo osud, že v téhle chvíli potkává kamarádku? Ta je na první pohled tvrdá ženská, kterou nic neporazí. Ale taky potřebuje kamarádku. Jenom to ještě neví. A pak je tu ještě její máma, která má vždy připravenou nějakou kritickou poznámku, zvláště co se týká jejího manžela. Podle ní není ani vhodný manžel pro ni, ani vhodný otec pro jejich děti. A jako zeť je… naprosto nesnesitelný. Něco vám to připomíná? Skorokomedie o rodině, lásce a přátelství je možná taky o vás! V hlavních rolích Petra Hřebíčková a Lenka Vlasáková, v dalších rolích Jaroslav Plesl, Jana Švandová, Marek Němec, Bob Klepl, Martin Pechlát, Elizaveta Maximova a Leoš Noha.

Vstupné 150 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

26. pondělí v 15 hodin – 3D VERZE

NEROZLUČNÁ DVOJKA

THE INSEPARABLES – Francie 2023

Když ve starém divadle v Central Parku zhasnou světla, teprve pak všechny loutky doopravdy ožívají. Mezi nimi i dobrácký rytíř Don, kterého už nebaví pořád dokola hrát blázna. Sní o tom, že se stane skutečným hrdinou! Jednoho dne sebere odvahu žít svůj vlastní život a vydává se objevit velký svět. V parku mu náhodou zkříží cestu DJ Doggy Dog, opuštěný plyšák, který se chce stát rapperskou hvězdou. To, že je Doggie tak trochu strašpytel, který neustále opakuje předem nahrané fráze, přece nemůže být překážkou. V očích Dona určitě ne! Každý totiž může změnit své sny ve skutečnost, když se nevzdá. A na dva čerstvé kamarády čeká za branami parku mnohem větší dobrodružství, než o jakém kdy snili! Od scenáristů Toy Story: Příběh hraček přichází napínavý rodinný příběh o tom, že přátelství je tím největším dobrodružstvím v životě a i ty nejmenší postavy mohou hrát hrdinské role. Animovaná dobrodružná komedie, uváděná v českém znění.

Vstupné 3D verze 150 Kč

Mládeži přístupný

 

26. pondělí v 17 hodin

JEDEME NA TEAMBUILDING

ČR/SR – 2023

… za firemní se paří nejlíp … aneb co se stane na teambuildingu, zůstane na teambuildingu! Když si myslíte, že máte ve všech směrech skvěle našlápnuto a nic vás nezastaví, tak se většinou hodně pletete. Ambiciózní korporátní zaměstnanec Aleš je svým narcistickým šéfem místo povýšení přeložen do nejhoršího firemního oddělení – do call centra. Tam velice rychle musí přijít na to, jak spolu s potrhlou konspirátorkou Marcelou, neurotickým nihilistou Michalem, vzorňačkou Jitkou a dalšími bizarními kolegy vytvořit sehranou partu. Jen tak může během teambuildingového víkendu porazit bývalé kolegy, zachránit své nové oddělení před zrušením, a hlavně najít ztracenou sebeúctu. Jakub Prachař, Vojta Kotek, Anna Polívková, Petra Polnišová, Alexander Bárta, Bořivoj Čermák, Robin Ferro, Erika Stárková, Richard Autner a další v bláznivé komedii od tvůrců filmu Známí neznámí.

Vstupné 140 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

27. úterý v 15 hodin

PŘÁNÍ

WISH – USA 2023

Dávej si pozor na to, co si přeješ… Mladá a důvtipná dívka Aša vysloví tak mocné přání, že jej vyslyší samotný vesmír. Nebo spíše živoucí kouzelná koule s nezměrnou energií zvaná Hvězda. Společně s Hvězdou musí Aša čelit hrozivému nepříteli, králi Magnificovi, který je vládcem říše Rosas, a který ohrožuje Ašiny přátele a blízké. Aša a Hvězda dokážou, že když se vůle odvážného člověka spojí s magií hvězd, mohou se dít zázraky. Nejnovější animovaný dobrodružný fantasy film ze studia Disney, který uvádíme v českém znění.

Vstupné 120 Kč, děti 100 Kč

Mládeži přístupný

 

ZÁZNAM DIVADELNÍHO SPOLKU JEDL Z DIVADLA ROKOKO V PRAZE

27. úterý v 19 hodin

MANŽELSKÁ HISTORIE

Zábavný kabaret o pekelném partnerském soužití. Jeden geniální autor, jedna špatná herečka,

jedna dobrá herečka… Groteskní opereta inspirovaná životními i tvůrčími peripetiemi slavného švédského spisovatele a dramatika Augusta Strindberga, světově proslulého “nepřítele žen”… JEDL nabízí velice zábavný, ale sžíravý pohled na jeho manželství se Siri von Essen. Záznam jedinečné inscenace jednoho z nejoceňovanějších českých souborů pro Dramox Originals natočil uznávaný režisér Robert Sedláček. I představení se pyšní zvučnými jmény. Režiséra Jana Nebeského a herce Davida Prachaře a Lucii Trmíkovou doplňuje talentovaná Anna Fialová. Živě představení doprovází slavný jazzový pianista Emil Viklický. Oceněno Cenou divadelní kritiky 2021 za nejlepší mužský herecký výkon, hudbu i divadlo roku.

Vstupné 150 Kč, senioři 120 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

28. středa v 15 hodin

KOČKA A PES: ŠÍLENÉ DOBRODRUŽSTVÍ

CHIEN ET CHAT – Francie 2024

Nejchlupatější zábava roku aneb bláznivá rodinná komedie se zvířecími hrdiny! Rozmazlená kočičí celebrita a psí podvraťák z ulice vytvoří nejvíc nepravděpodobnou dvojici, která se spolu ocitne v divočině bez svých páníčků a musí najít cestu domů. Příroda je ale strašně nepohodlná, jsou v ní otravná zvířata, co je chtějí sežrat, a navíc mají v patách policajta, který je chce chytit. Bláznivá francouzská hraná komedie pro celou rodinu, která kombinuje roztomilé zvířecí hrdiny, humor a akci a ve které budou chlupy jenom lítat. České znění.

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

28. středa v 18,45 hodin – TITULKY

29. čtvrtek v 16,30 hodin – DABING

BŘEZEN 2024

  1. pátek v 19 hodin – DABING

  2. sobota v 16,30 hodin – DABING

  3. neděle v 18 hodin – DABING

  6. středa v 18,30 hodin - TITULKY

DUNA: ČÁST DRUHÁ

DUNE: PART TWO – USA 2024

Ať žijí bojovníci aneb Epická sága pokračuje! Velkofilmový epos pokračuje v adaptaci slavného bestselleru Duna Franka Herberta opět s režisérem Denisem Villeneuve a s vracejícími se i novými hvězdami, mezi nimiž nechybí Timothée Chalamet, Zendaya, Rebecca Ferguson, Josh Brolin, Austin Butler, Florence Pugh, Dave Bautista, Christopher Walken, Stephen McKinley Henderson, Léa Seydoux, Stellan Skarsgård, Charlotte Rampling či Javier Bardem. Na hudbě se opět podílí oscarový skladatel Hans Zimmer. V druhé části se Paul Atreides spojí s Chani a Fremeny a zároveň se vydá na válečnou stezku pomsty proti spiklencům, kteří zničili jeho rodinu. Čelí volbě mezi svou životní láskou a osudem známého vesmíru a snaží se zabránit strašlivé budoucnosti, kterou může předvídat jen on. Akční dobrodružné sci-fi drama, uváděné v českém znění i s českými titulky.

Vstupné 150 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

ZÁZNAM DIVADELNÍHO PŘEDSTAVENÍ Z DIVADLA SPEJBLA A HURVÍNKA V PRAZE

29. čtvrtek v 15 hodin

HURVÍNKOVA NEBESÍČKA

Loutková pohádka pro děti i dospělé. Co se stane, když se Hurvínek rozhodne naučit svého psího kamaráda Žeryka mluvit lidskou řečí? Spolu s Máničkou se všichni tři ocitnou v podivuhodném domě zvaném Nebesíčka, který se tu a tam zjevuje na Malé Straně. Seznámí se se svérázným znalcem zvířat doktorem Kytlem, s jeho kocourem Petrklíčem a hubatou kavkou Francim a také podivnou skříní Kostitřaskou. Jak dopadlo jejich dobrodružství, se dozvíte v loutkové pohádce Divadla Spejbla a Hurvínka.

Vstupné 130 Kč, děti do 15 let 100 Kč

Mládeži přístupný

 

29. čtvrtek v 19,30 hodin

BŘEZEN 2024

  1. pátek v 17 hodin

MANŽELÉ STODOLOVI

ČR/SR – 2024

… dokud vás smrt nespojí! Temný milostný příběh inspirovaný životy skutečného manželského páru sériových vrahů, natočený podle skutečných událostí. Jaroslav a Dana jsou mladý pár, který žije v poklidné vesnici, kde se všichni obyvatelé dobře znají. S vidinou snadno získaných peněz se rozhodnou okrást jejich osamělého starého souseda, kterého při tom Jaroslav zabije. K jejich překvapení policie přijme násilnou smrt důchodce skoro automaticky jako nešťastnou náhodu a dál se o případ nezajímá. To Stodolovi přivede k myšlence, že senioři jsou snadnými obětmi nejen pro drobné krádeže, ale i vraždy. Není cesty zpět, Daně se zalíbila moc nad jejími oběťmi a podivný dobrodružný pocit vítězství nad policií. Jaroslav se ocitá na křižovatce, kdy má šanci od Dany odejít, ale selhává a musí čelit následkům svých i jejích zločinů. Brutální vraždy úzce souvisely s jejich vztahem, jsou obrazem závislosti a vzájemné manipulace, z nichž ani jeden nemohl vyjít vítězně. Režie Petr Hátle.

Vstupné 150 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

  1. pátek v 15 hodin

WONKA

WONKA – USA 2023

Objevte, jak se z Willyho stal Wonka… Wonka - výjimečná postava, která je ústřední postavou knihy Karlík a továrna na čokoládu, nejkultovnější dětské knihy Roalda Dahla a jedné z nejprodávanějších dětských knih všech dob, vypráví podivuhodný příběh o talentovaném Willy Wonkovi, který se s očima dokořán ocitne v centru světa čokolády, nemá nic než pár mincí v kapse a plný klobouk snů – jedním z nich je otevřít si vlastní čokoládovnu, která by se vyrovnala největším čokoládovnám světa. Ale v tomto velkolepém, i když nelítostném městě se Willyho skromné peníze rychle utratí a zavedou ho na cestu strádání a otroctví v nedaleké prádelně. Ačkoli se zdá, že Willyho vyhlídky jsou zmařeny, jeho naděje nikoli, přestože podnikání ve výrobě čokolády je mnohem těžší, než se zdá, a Willyho genialita není vítána cukrářským kartelem, který se nezastaví před ničím, aby si udržel svou klientelu pro sebe. Nicméně díky své osobité značce geniálního vynálezu, troše neotřelého myšlení a pomoci několika nejlepších přátel - zejména bystré mladé dívky jménem Noodle - se Willy stane odhodlanějším než kdy jindy a využije svého talentu a houževnatosti k tomu, aby si splnil svůj sen. Během následujícího kouzelně lahodného, někdy nebezpečného a život potvrzujícího dobrodružství Willy zjistí, že ačkoli většina lidí, které potká, dá přednost chamtivosti před dobrem, každý mrak má stříbrný okraj... stačí jen nepřestávat snít. Rodinná dobrodružná komedie, uváděná v českém znění.

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

  2. sobota ve 14,45 hodin

MAX A MÁJA: PŘÍBĚH LIŠTIČEK

KINA & YUK - Francie/Kanada/Itálie 2023

Neodolatelná rodinná pohádka pro malé i velké se skutečnými zvířaty podle pravdivého příběhu. Pár polárních lištiček Max a Mája žije v kraji plném sněhu a mají se rádi. A to tak moc, že očekávají narození liščátek. Proto se Max snaží přinést toho Máje co nejvíc na zub. Ale je to stále těžší. Vydává se proto dál a dál od pelíšku. A pak se to stane… Křup!!! A už ho odlomená ledová kra odnáší na moře, daleko od Máji. Oba najednou čelí všem možným výzvám, aby znovu našli cestu k sobě a dokázali, že láska dokáže překonat i nejchladnější bouři. Jejich příběh je o odvaze a nezlomné touze být opět spolu před tím, než se do jejich života vplíží malá liščata, přinášejíc s sebou novou kapitolu jejich polární pohádky. České znění.

Vstupné 120 Kč

Mládeži přístupný

 

  2. sobota v 19,30 hodin

MATKA V TRAPU

ČR – 2024

Má lásku, rodinu, manželství, dobrou práci. Je pracovitá a zodpovědná. Všechno zvládne. Proto na ni ostatní spoléhají. Jenže… Najednou má pocit, že se jí život hroutí pod rukama a už to prostě nedává. Má chuť od všeho utéct, získat oddechový čas, aby promyslela, jak dát věci zase do pořádku. Hlavně ovšem musí dát do pořádku sama sebe. Ale kam se dá ukrýt? Kde najít kamarádku, která by jí uvařila meduňkový čaj, poslouchala a na nic se neptala? Je to šťastná náhoda nebo osud, že v téhle chvíli potkává kamarádku? Ta je na první pohled tvrdá ženská, kterou nic neporazí. Ale taky potřebuje kamarádku. Jenom to ještě neví. A pak je tu ještě její máma, která má vždy připravenou nějakou kritickou poznámku, zvláště co se týká jejího manžela. Podle ní není ani vhodný manžel pro ni, ani vhodný otec pro jejich děti. A jako zeť je… naprosto nesnesitelný. Něco vám to připomíná? Skorokomedie o rodině, lásce a přátelství je možná taky o vás! V hlavních rolích Petra Hřebíčková a Lenka Vlasáková, v dalších rolích Jaroslav Plesl, Jana Švandová, Marek Němec, Bob Klepl, Martin Pechlát, Elizaveta Maximova a Leoš Noha.

Vstupné 150 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

MIMOŘÁDNÁ NEDĚLNÍ PŘEDPREMIÉRA

  3. neděle ve 14 hodin

KUNG FU PANDA 4

KUNG FU PANDA 4 – USA 2024

Nejslavnější pandí bojovník všech dob se vrací a bude mít fůru práce. Ve čtvrtém díle oblíbené série  bude Po vybírat svého nástupce, baštit knedlíčky, bojovat s dosud nejmocnějším protivníkem, ale hlavně… baštit knedlíčky! Zatím mocná čarodějnice, která je sice původem chameleón, jenže je to vlastně jedno, protože se dokáže proměnit prakticky v kohokoliv, a tahle potvora se právě rozhodla, že získá bojové dovednosti od všech legendárních kung fu bojovníků, které Po v minulosti porazil. Věří totiž, že jejich spojením se z ní stane monstrum, na které bude i Dračí bojovník krátký. Po tedy musí ještě na čas odložit duchovno k ledu, vyhrnout si rukávy a pustit se do poctivé kung fu práce. Animovaná komedie, uváděná v českém znění.

Vstupné 150 Kč

Mládeži přístupný

 

  3. neděle v 16 hodin

JEDEN ŽIVOT

ONE LIFE – Velká Británie 2023

„Kdo zachrání jeden život, zachrání celý svět“. Britský životopisný film o britském humanitárním pracovníkovi Nicholasi Wintonovi. Hlavní role ve filmu ztvárnili Anthony Hopkins a Johnny Flynn. Film sleduje Wintona, který se ohlíží za svou minulostí, kdy pomáhal skupinám židovských dětí v Němci okupovaném Československu, aby se mohly ukrýt a uprchnout v letech 1938-39, těsně před začátkem druhé světové války. Ve vedlejších rolích se dále objevují Lena Olin, Romola Garai, Alex Sharp, Jonathan Pryce a Helena Bonham Carter. Historické životopisné drama, uváděné s českými titulky.

Vstupné 140 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

  4. pondělí v 17 hodin

  8. pátek v 19,15 hodin

SUPERŽENA

ČR – 2024

Romantický film o hledání sebe sama, z prostředí dnešních třicátníků… Jako šťastně zasnoubená připravuje veselku. Oslava čerstvých třicátin v ní ale způsobuje zkrat a začíná se chovat zcela nepochopitelně. Všechno, co doposud vybudovala, úmyslně ničí. Ruší zásnuby, zpřetrhá rodinné vazby a uzavírá se do svého vlastního světa. Teprve až svatba mladší sestry jí vrací na cestu, kterou se původně vydala… Hrají Eva Toulová, Matouš Ruml, Natálie Grossová, Jitka Sedláčková, Igor Bareš, Olga Lounová a Adéla Elbel.

Vstupné 140 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

  4. pondělí v 18,45 hodin

PÍSNĚ ZEMĚ

FEDRELANDET – Norsko 2023

Hornatá krajina Norska tvoří monumentální kulisu tohoto filmového zážitku z přírody. V tomto jedinečném filmu nechává režisérka Margreth Olin diváky procházet norskou krajinou plnou hor, ledovců a fjordů pod vedením svého 84letého otce Jørgena. Díky tomu nám dává možnost uniknout shonu moderní doby a prožít neuvěřitelnou hloubku přírody. Ale ani ta nejpevnější hora není neměnná – a už vůbec ne v době, jako je ta naše. Míra pozornost k detailům v této vizionářské lyrické básni Margreth Olin o její zemi přesahuje vše, co jste dosud na velkém plátně mohli vidět. Tento film je rozhodně třeba zažít v kině. České titulky.

Vstupné 140 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

  5. úterý v 17 hodin

TANCUJ MATYLDO

ČR – 2023

Příběh úspěšného právníka a jeho syna, jejichž matka a babička Matylda onemocněla Alzheimerovou chorobou. Nová situace jim převrátí život vzhůru nohama, všichni navzájem k sobě ale musí nalézt cestu a někdy najít i sami sebe. Ve filmu plném dojetí i smíchu se poprvé před kamerou sešli Karel Roden a Regina Rázlová. V dalších rolích Antonio Šoposki, Zuzana Kanócz, Simona Postlerová, Eva Leinweberová a Miroslav Babuský. Režie Petr Slavík. Film má sedm nominací na Českého lva za rok 2023.

Vstupné 140 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

  5. úterý v 19 hodin

CHUDÁČCI

POOR THINGS – Irsko/Velká Británie/USA 2023

Neuvěřitelný příběh mladé ženy, kterou geniální vědec přivede zpět k životu. Hladová po světském životě a osvobozena od předsudků své doby, se Bella pustí se zhýralým právníkem do víru dobrodružství napříč kontinenty. V hlavních rolích Emma Stone, Mark Ruffalo a Willem Dafoe. Vítězný film benátského filmového festivalu, který má na svém kontě i 11 nominací na Oscara za rok 2023. České titulky.

Vstupné 140 Kč

Mládeži přístupný

 

 

 

PŘIPRAVUJEME NA BŘEZEN 2024 - VSTUPENKY JIŽ V PRODEJI!!!

MIMOŘÁDNÁ PŘEDPREMIÉRA!

11. pondělí v 19 hodin

SLADKÝ ŽIVOT

ČR - 2024

Láska vaří tu nejsladší marmeládu! Uvádíme ve světové premiéře, a náchodští diváci budou opravdu první, kteří uvidí novou českou komedii od tvůrců filmu „Ženy v běhu“. Rosťa je hokejový Bůh a borec každým coulem, žije v luxusním bytě, má rychlé auto a spoustu mladých milenek… Peníze a titul mistra světa mu dávají báječný pocit nedotknutelnosti a nadřazenosti.  Ale nic netrvá věčně -nečekaný kolaps v posteli s krásnou blondýnou udělá za Rosťovou bohorovnou pohodou tlustou EKG čáru… V hlavních rolích Vladimír Polívka a Petra Hřebíčková, dále hrají Jan Cina, Alžběta Dolečková, Olivie Sulženková, Vojtěch Kotek, Hynek Čermák, Miroslav Táborský, Jenovéfa Boková, Zlata Adamovská, Tereza Kostková, Bohumil Klepl, Eva Leinweberová, Jitka Sedláčková a Jaromír Nosek. FILMOVÉ PŘEDSTAVENÍ ZA ÚČASTI PRODUCENTA A REŽISÉRA FILMU TOMÁŠE HOFFMANA.

Vstupné 150 Kč

Mládeži přístupný

 

PŘIPRAVUJEME NA BŘEZEN 2024 - VSTUPENKY JIŽ V PRODEJI!!!

28. čtvrtek v 17 hodin

GUMP – JSME DVOJKA

ČR – 2024

Příběh psí pravdy, naděje a lásky… příběh pro všechny, kteří dokážou číst ze psích očí, ale i pro ty, kteří to zatím neumějí nebo nevěří, že je to možné… Ahoj, tady Gump. Pamatujete si ještě na mě? Je to hodně dní, co jsem se neozval, já vím. Ale byl jsem šťastnej. A když je pes šťastnej, tak stejně jako člověk, nic jinýho nepotřebuje! Moje nová filmová cesta začne přesně tam, kde ta předchozí skončila. S mým milovaným Béďou Kozím Bobkem projdeme příběhem, který už nám dávno před tím napsaly hvězdy. Na té cestě potkám opět spoustu nových lidí, ale také zvířat, nejenom psů. Třeba statečné prasátko Prince, trochu nafoukaného kohouta Silvera, hvězdu manéže poníka Tommorowa, nebo pejska Juliána, který svým lidem zachránil život. A taky najdu svoji ségru Kytičku… Pro ty z vás, pro který byl první film moc smutný a bolavý, tak nebojte. Teď bude veselejší. Neříkám, že nebudete plakat, ale tentokrát se určitě budete víc smát. V lidských rolích se představí Bolek Polívka, Richard Krajčo, Vica Kerekes, Štěpán Kozub, Eva Holubová, Ivana Chýlková, Karel Roden, Anna Šulcová a další. Rodinný dobrodružný film podle scénáře Filipa Rožka. Režie F.A.Brabec. FILMOVÉ PŘEDSTAVENÍ ZA ÚČASTI TVŮRCŮ FILMU + AUTOGRAMIÁDA!

Vstupné 150 Kč

Mládeži přístupný