KINO VESMÍR NÁCHOD
pokladna kina tel. 491 428 498
e – mail:
info@kinonachod.cz

KVĚTEN 2024

 

 

24. pátek v 17 hodin

PRÁZDNINY S BROUČKEM

ČR – 2024

Naši dovolenou nic nepřekazí! Letos se k moři pojede stylovým obytňákem! A ne jen tak ledajakým, ale Broučkem! Prostě dovolená all exklusive! Natěšená foodblogerka Monika už si plánuje, jak z čerstvých ryb, kalamárů a krevet nakoupených na chorvatském trhu natočí speciální jadranskou epizodu, její manžel Honza se zase vidí na pláži s lahví oroseného piva, zatímco děti zabaví animační programy. Jenže sotva vyrazí, přichází jeden karambol za druhým. Na cestě je totiž potkává spousta překvapení i nečekaných zážitků, které v plánu vůbec neměli… V hlavních rolích Bára Poláková a Lukáš Příkazký, dále hrají Tomáš Jeřábek, Michal Isteník, Martin Sobotka, Pavel Zedníček, Pavel Nový, Marie Ludvíková a Patrik Děrgel. Režie Jiří Matoušek.

Vstupné 150 Kč

Mládeži přístupný

 

24. pátek v 19 hodin

28. úterý v 16,45 hodin

KASKADÉR

THE FALL GUY – USA 2024

Je zvyklý padat z výšek, bourat v autě, hořet a dostávat pořádně nařezáno. Existují ale situace, které ani otřískaný kaskadér nezvládne... David Leitch, bývalý kaskadér a režisér hitu Bullet Train, natočil akčními kousky nadupanou komedii s Ryanem Goslingem a Emily Blunt. Uvádíme v českém znění.

Vstupné 150 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

25. sobota ve 14 hodin

ELLA A ČERNÝ JAGUÁR

LE DERNIER JAGUAR – Francie 2024

Přátelství je teprve začátek pro velké dobrodružství… Dobrodružný příběh o přátelství dívky Elly a divokého černého jaguára ze samotného srdce amazonského deštného pralesa. Jako malá holka našla Ella v džungli ztracené kotě jaguára. Pouto, které pak mezi nimi vzniklo, se už nedá přetrhnout. Po letech se znovu setkají a musí spolu v Amazonii čelit nebezpečným lovcům a pašerákům zvěře. Černý jaguár je pro ně ta nejcennější trofej. Rodinný dobrodružný film, uváděný v českém znění.

Vstupné 130 Kč

Mládeži přístupný

 

25. sobota v 16,45 hodin - DABING

27. pondělí v 19 hodin - TITULKY

29. středa v 16,45 hodin - DABING

FURIOSA: SÁGA ŠÍLENÉHO MAXE

FURIOSA: A MAD MAX SAGA – USA 2024

Zběsilost se zrodila… Anya Taylor-Joy a Chris Hemsworth hrají ve filmu Furiosa: Sága Šíleného Maxe, který natočil oscarový režisér George Miller a který je očekávaným návratem do kultovního dystopického světa, jenž vytvořil před více než 30 lety ve velkofilmech o Šíleném Maxovi. Miller se nyní znovu vrací se zcela novým originálním, samostatným akčním dobrodružstvím, které odhalí původ mocné postavy z několikanásobně oscarového celosvětového trháku Šílený Max: Zběsilá cesta. Dobrodružný akční sci – fi film, uváděný v českém znění i s českými titulky.

Vstupné 150 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

26. neděle ve 14,15 hodin

GARFIELD VE FILMU

THE GARFIELD MOVIE – USA 2024

Světoznámý kocour Garfield, který nesnáší pondělky, miluje lasagne a nejraději by prospal život uvnitř v pohodlí, se vydá ven do nepohody na velké dobrodružství! Po nečekaném návratu jeho dlouho pohřešovaného otce Vica se Garfield a jeho psí kamarád Odie musí zříci spokojeného života v suchu a pomoci Vicovi provést jednu velice riskantní loupež… Animovaná dobrodružná rodinná komedie, uváděná v českém znění.

Vstupné 150 Kč, děti do 15 let 130 Kč

Mládeži přístupný

 

MIMOŘÁDNÁ PŘEDPREMIÉRA!

26. neděle v 16,30 hodin

PRINCEZNA NA HRÁŠKU

ČR/Kanada 2024

Bylo nebylo, v daleké Francii žila princezna Agnès de Sully de Montana Bleue. Nikdo by přitom nehádal, že se doopravdy jmenuje Anežka a narodila se v Čechách. Náhle se ale musí kvůli velkému nebezpečí do rodné země vrátit a o urozeném původu přesvědčit nejen svého vyvoleného, ale hlavně Hraběnku. A stejně jako v původní pohádce ji čeká mimořádně tvrdá zkouška… Hrají Jasmína Houf, Dagmar Havlová, Martina Adamcová, Pavel Kříž, Ladislav Korbel, David Šír, Lucie Vondráčková, Zuzana Velichová, Simonetta Hladká, Lenka Šourková, Jiří Kadet, Milan Ečněv. Režie Martina Adamcová. FILMOVÉ PŘEDSTAVENÍ ZA ÚČASTI TVŮRCŮ + AUTOGRAMIÁDA! TĚŠIT SE MŮŽETE  NA LUCII VONDRÁČKOVOU (dvorní dáma), LADISLAVA KORBELA (prince) A DAVIDA ŠÍRA (kuchtíka)!

Vstupné 150 Kč

Mládeži přístupný

 

26. neděle v 19 hodin

30. čtvrtek v 17 hodin

HAVĚŤ

VERMINES – Francie/USA 2024

Obyvatelé zchátralého bytového domu musí bojovat proti armádě smrtících, rychle se rozmnožujících pavouků. Osamělému šmelináři Kalebovi táhne na třicet, pořádná práce nikde a do toho se po smrti matky hádá se svou sestrou o dědictví. Je vášnivým milovníkem exotických zvířat, a tak jednoho dne přitáhne do svého pokoje plného zářivých vivárií pavouka, jenže ten mu nešťastnou náhodou uteče. Předměstí se záhy ocitne v chaosu, když se smrtelně nebezpeční tvorové začnou nevídanou rychlostí rozmnožovat. Obyvatelé činžáku, v němž je nařízena karanténa, jsou nuceni žít v izolaci s dravými monstry, která se přímou úměrou zvětšují a zvětšují… Díky úžasným efektům a příběhu jde o nejlepší pavoučí horor posledních let, který nadchl diváky i recenzenty. Uvádíme v českém znění.

Vstupné 140 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

27. pondělí v 17 hodin

NEZLOMNÍ

ARTHUR THE KING – USA 2024

Prošli džunglí, aby našli nejlepšího přítele… Mark Wahlberg se během vytrvalostního závodu napříč džunglí spřátelí s toulavým psem v dojemném příběhu natočeném podle skutečných událostí a podle knižního bestselleru Mikaela Lindnorda. Po devatenácti letech vytrvalostního závodění stojí Michael naposled na startovní čáře. Během následujících šesti dnů a nocí se na mistrovství světa Adventure Racing v Dominikánské republice ještě jednou pokusí dovést svůj tým vítězně do cíle. V náročném terénu napříč divokou přírodou ho ale kromě překážek čeká i jedno překvapivé setkání. Narazí na opuštěného psa, který se k němu přidá a stane se součástí týmu. Na 700kilometrové trati pak mezi ním a Artušem, jak křížence erdelteriéra pojmenuje, vznikne silné pouto. Věrnost a oddanost čtyřnohého společníka ohromí nejen Michaela, ale i ostatní členy. Všichni si sáhnou daleko za hranice svých sil a závod jim začnou komplikovat zranění. Brzy se ale ukáže, že společně jsou nezlomní. Dobrodružný film, uváděný s českými titulky.

Vstupné 140 Kč

Mládeži přístupný

 

28. úterý v 19,15 hodin

CHIMÉRA

LA CHIMÉRA – Itálie 2023

Lovci pokladů, vykradači hrobů a komedianti. To jsou členové party „Tombaroli”. Jeden z nich, Arthur ale vyniká zvláštním darem – schopností najít místa, kde jsou ukryty staré etruské poklady. Zatímco on sám urputně hledá ztracenou lásku, ostatní přátelé využívají jeho jedinečný talent k dosažení bohatství. Hon za chimérami je však dovede až na hranici mezi živými a mrtvými světy. Režisérka Alice Rohrwacher přináší ve svém nezaměnitelném stylu magický snímek zasazený do prosluněných italských scenérií. V hlavních rolích Isabella Rossellini, Josh O'Connor, Alba Rohrwacher. České titulky.

Vstupné 130 Kč

Doporučená přístupnost: od 12 let

 

29. středa v 19,15 hodin

MARIA MONTESSORI

LA NOUVELLE FEMME – Francie/Itálie 2024

Paříž, rok 1900. Lili d´Alengy je obdivovanou kurtizánou, miláčkem pařížské smetánky. Každý muž touží po její pozornosti. Má ale tajemství, které by mohlo její postavení ihned zničit. Má dceru Tinu, která trpí zdravotním postižením. Ze strachu o ztrátu své dlouho budované pověsti drží Tinu v ústraní. Ta už je ale ve věku, kdy se o ni Lili není schopná postarat, možná ani nechce, a proto se rozhodne odjet do Říma. Údajně je tam lékař, který by Tině dokázal pomoci. Po příjezdu s překvapením zjistí, že lékař není muž, jak je v té době běžné, ale žena. Jmenuje se Maria Montessori a vyvíjí revoluční metodu výuky pro postižené děti se závažnou poruchou učení… Životopisné drama ukazuje příběh zakladatelky této metody, která navzdory všem nesnázím své doby pomáhala právě těm dětem, na které společnost zanevřela. České titulky.

Vstupné 140 Kč

Mládeži přístupný

 

30. čtvrtek v 19 hodin

PRISCILLA

PRISCILLA - USA 2023

V roce 1959 potkává čtrnáctiletá Priscilla Beaulieu (Cailee Spaeny) na vojenské základně o deset let staršího Elvise Presleyho (Jacob Elordi). Jejich setkání je osudové. Po boku krále rock’n’rollu na ni čeká život plný pozlátka a večírků, ale i hádek a citové manipulace. Držitelka Oscara Sofia Coppola (Ztraceno v překladu) představuje odvrácenou tvář popové ikony ve stylovém portrétu jednoho z největších milostných příběhů dvacátého století. České titulky.

Vstupné 140 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

31. pátek v 19,15 hodin - DABING

FURIOSA: SÁGA ŠÍLENÉHO MAXE

FURIOSA: A MAD MAX SAGA – USA 2024

Zběsilost se zrodila… Anya Taylor-Joy a Chris Hemsworth hrají ve filmu Furiosa: Sága Šíleného Maxe, který natočil oscarový režisér George Miller a který je očekávaným návratem do kultovního dystopického světa, jenž vytvořil před více než 30 lety ve velkofilmech o Šíleném Maxovi. Miller se nyní znovu vrací se zcela novým originálním, samostatným akčním dobrodružstvím, které odhalí původ mocné postavy z několikanásobně oscarového celosvětového trháku Šílený Max: Zběsilá cesta. Dobrodružný akční sci – fi film, uváděný v českém znění.

Vstupné 150 Kč

Mládeži do 15 let nepřístupný

 

31. pátek v 17 hodin

ČERVEN 2024

  1. sobota ve 14,30 hodin

  2. neděle v 16 hodin

IMAGINÁRNÍ PŘÁTELÉ

IF – USA 2024

Příběh, který uvidíte…, až uvěříte! Dobrodružný příběh o dívce Bee s mimořádnými schopnostmi a srdcem na pravém místě. Režisér John Krasinski natočil rodinný film, který hledá odpověď na otázku: „Kam se poděli fiktivní hrdinové našeho dětství a co právě dělají?“ Fiktivními hrdiny filmu jsou právě ti imaginární přátelé, jimž už jejich dětští parťáci dospěli a zapomněli na ně. A právě Bea, která je díky své unikátní schopnosti všechny vidí, se těmhle „sirotkům“ rozhodne najít nové kamarády. Pomáhá jí v tom trochu podivínský soused, jenž má stejný dar. Improvizovaná seznamka pro imaginární přátele se záhy promění v dobrodružnou výpravu do světa naplněného bezbřehou fantazií, kde se může stát opravdu cokoliv. České znění.

Vstupné 150 Kč, děti do 15 let 120 Kč

Mládeži přístupný

 

  1. sobota v 16,30 hodin

  2. neděle ve 14,15 hodin

PRINCEZNA NA HRÁŠKU

ČR/Kanada 2024

Bylo nebylo, v daleké Francii žila princezna Agnès de Sully de Montana Bleue. Nikdo by přitom nehádal, že se doopravdy jmenuje Anežka a narodila se v Čechách. Náhle se ale musí kvůli velkému nebezpečí do rodné země vrátit a o urozeném původu přesvědčit nejen svého vyvoleného, ale hlavně Hraběnku. A stejně jako v původní pohádce ji čeká mimořádně tvrdá zkouška… Hrají Jasmína Houf, Dagmar Havlová, Martina Adamcová, Pavel Kříž, Ladislav Korbel, David Šír, Lucie Vondráčková, Zuzana Velichová, Simonetta Hladká, Lenka Šourková, Jiří Kadet, Milan Ečněv. Režie Martina Adamcová.

Vstupné 140 Kč

Mládeži přístupný

 

POZOR, NOVÝ TERMÍN!!!

ZÁZNAM BALETNÍHO PŘEDSTAVENÍ Z KRÁLOVSKÉHO BALETU V LONDÝNĚ

ČERVEN 2024

  1. sobota v 18 hodin

LABUTÍ JEZERO

Hudba: Petr Iljič Čajkovskij, choreografie: Liam Scarlett a Frederick Ashton podle Mariuse Petipy a Lva Ivanova, dirigent: Martin Georgiev.

Na lovu narazí princ Siegfried na hejno labutí. Jedna z nich se promění v krásnou dívku Odettu a on se okamžitě zamiluje. Odetta je ale svázána mocnou kletbou, která ji během dne drží v podobě labutě. Dokáže ji Siegfried osvobodit? Čajkovského úchvatná hudba se skvěle snoubí s představivostí choreografa Liama Scarletta a designéra Johna MacFarlana, umocňuje tak dramatický patos klasického baletu Maria Petipy a Lva Ivanova. Labutí jezero dodnes zůstává jedním z nejoblíbenějších děl klasického baletního kánonu.

Vstupné 270 Kč

Mládeži přístupný