U mě dobrý /29.5.2008/

 Komedie z divokých devadesátých let, z doby nového, neprobádaného "území", rašícího kapitalismu v Čechách…
<<  7 / 9  >>
"...že jste nikdy nehrál žádného milovníka...", "... a Vy se divíte, když se na mě podíváte?"