U mě dobrý /29.5.2008/
Komedie z divokých devadesátých let, z doby nového, neprobádaného "území", rašícího kapitalismu v Čechách…
<<
7 / 9
>>
"...že jste nikdy nehrál žádného milovníka...", "... a Vy se divíte, když se na mě podíváte?"