ABECEDNÍ SEZNAM OSOBNOSTÍ, KTERÉ NÁS NAVŠTÍVILY

 A  B  C  Č  D  E  F  G  H  CH  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  Ř  S  Š  T  U  V  W  X  Y  Z

 

 

Abrhám Josef,
herec

Odcházení  (2011)

 

Absolonová Monika,
herečka

Princezna ze mlejna 2 (2000)

 

Bařina Tomáš,
režisér

Bobule  (2008)

 

Bebarová Tereza,
herečka

Babovřesky 3  (2015)

Strašidla  (2016)

 

Bendig Jan,
zpěvák

Školní výlet  (2012)

 

Blažek Filip,
herec

Probudím se včera  (2012)

 

Bouček Jaroslav,
producent

Odcházení  (2011)

 

Brabec F. A.,
režisér a kameraman

Bolero  (2004)

Máj   (2008)

V peřině   (2011)

 

 

Brožová Kateřina,
herečka

Bastardi 2  (2011)

 

Buberle Miroslav,
scénárista

Panic je na nic  (2006)

 

Cieslar Milan,
režisér

Duše jako kaviár  (2004)

Láska je láska  (2012)

Život je život  (2015)

 

Coma Karel,
režisér

Experti  (2006)

Čížkovská Eva,
herečka

Bastardi  (2010)

Bastardi 2  (2011)

Čvrtníček Petr,
herec

Skřítek  (2005)

Dejdar Martin,
herec

Bastardi 2  (2011)

Dobeš Marek,
režisér

Chocking hazard  (2004)

Dolanský David,
herec

Bastardi  (2010)

Duchoslav Jan Antonín,
herec

2Bobule  (2009)

Dušek Jaroslav,
herec

Musíme si pomáhat  (2000)

Setkání s Jar. Duškem  (2003)

Dvořák Adam,
producent a střihač

Bobule  (2008)

2Bobule  (2009)

Dvořák Jiří,
herec

Tajemství Lesní země  (2006)

Drha Vladimír,
režisér

Anglické jahody  (2008)

Fabiánová Jana,
herečka

Bolero  (2004)

Fiala Radim,
herec

Tmavomodrý svět  (2001)

Tobruk  (2008)

Fišerová Bára,
herečka

Kameňák  (2003)

Foret Michael,
zpěvák

Probudím se včera  (2012)

Celebrity s.r.o. (2015)

Geislerová Aňa,
herečka

Želary  (2003)

Glazar Václav,
herec

Kameňák 2  (2004)

Kameňák 4  (2013)

Gottwald Jakub,
herec

Dešťová víla  (2010)

Grabsky Phil,
britský režisér

Setkání s Philem Grabskym  (2016)

Hádek Kryštof,
herec

Experti  (2006)

Hádek Matěj,
herec

Experti  (2006)

Hanák Tomáš,
herec

Cesta z města  (2000)

Hardt Antonín,
herec

Školní výlet  (2012)

Hladišová Tereza,
herečka

Tajemství Lesní země  (2006)

Hodek Milan,
kameraman

Bastardi 2  (2011)

Školní výlet  (2012)

Hoffman Tomáš,
producent a režisér

Ženy v pokušení  (2010)

Muži v naději  (2011)

Něžné vlny  (2014)

Bezva ženská na krku  (2016)

Holiček Braňo,
herec

Tajemství Lesní země  (2006)

Holomíček Bohdan,
fotograf

O rodičích a dětech  (2008)

Holubová Eva,
herečka

Mazaný Filip  (2004)

Hrubešová Markéta,
herečka

Jak básníci čekají na zázrak (2016)

Hrušínský Rudolf nejml.,
herec

Kvaska  (2007)

Hruška Michal,
herec

Panic je na nic  (2006)

Hřebejk Jan,
režisér

Musíme si pomáhat  (2000)

Zahradnictví: Rodinný přítel  (2017)

Chýlková Ivana,
herečka

Oběti a vrazi  (2000)

Chytrová Simona,
herečka

Bony a klid 2 (2014)

Jakubisková - Horváthová Deana, herečka a producentka

Kytice  (2001)

Janák Karel,
režisér

Ať žijí rytíři  (2009)

Jarchovský Petr,
scénárista

Musíme si pomáhat  (2000)

Zahradnictví: Rodinný přítel  (2017)

Jeníková Veronika,
herečka

Bony a klid 2  (2014)

Jirásek Jan,
hudební skladatel

Kytice  (2001)

John Radek,
scénárista

Prachy dělaj člověka  (2006)

Kantor Lukáš,
herec

Tmavomodrý svět  (2001)

Kantorková Miriam,
herečka

Z pekla štěstí 2  (2001)

Školní výlet  (2012)

Babovřesky 3  (2015)

Kapiasová Izabela,
herečka

Experti  (2006)

Klein Dušan,
režisér

Jak básníci neztrácejí naději  (2004)

Rodinka  (2010)

Kohák Jakub,
herec

Instalatér z Tuchlovic  (2016)

Komínek Jan,
herec

Ať žijí rytíři  (2009)

Korolová Ivana,
herečka

Ať žijí rytíři  (2009)

Kotík Martin,
režisér

Vy nám taky, šéfe  (2008)

Kožíšek Kamil,
producent

Láska je láska  (2012)

Život je život  (2015)

Krampol Jiří,
herec

Waterloo po česku  (2002)

Bastardi 2  (2011)

Kameňák 4  (2013)

Kratochvíl Martin,
hudebník a cestovatel

Tibet ve filmu M. Kratochvíla  (2000)

Po západním Nepálu ve filmu M. Kratochvíla  (2001)

Kraus David,
herec a hudebník

Bolero  (2004)

Krbová Ljuba,
herečka

Vy nám taky, šéfe  (2008)

Krejčí Upír Václav,
herec

Kameňák 4  (2013)

Krejčíková Aneta,
herečka

Láska je láska (2012)

Krištof Viktor,
producent

Ať žijí rytíři (2009)

Kronerová Zuzana,
herečka

Bába z ledu (2017)

Křístek Václav,
režisér

Tajemství Lesní země (2006)

Kuchyňka Milan,
producent

Mistři (2004)

Kuklová Michaela,
herečka

Z pekla štěstí 2  (2001)

Kuželka Jan,
herec

Dešťová víla  (2010)

Čertova nevěsta  (2011)

Babovřesky  (2013)

Babovřesky 2  (2014)

Landa Mirjam,
režisérka

Kvaska  (2007)

Langmajer Lukáš,
herec

Bobule  (2008)

Laurinová Sabina,
herečka

Čertova nevěsta  (2011)

Lehnertová Sandra,
herečka

Máj  (2008)

Lengyel Jan,
režisér

Bastardi 2  (2011)

Lněnička Petr,
herec

Tobruk  (2008)

Löbl Tomáš,
herec

Experti  (2006)

Lukešová Kristýna,
herečka

Jedna ruka netleská  (2003)

Lupták Ivan,
herec

Anglické jahody  (2008)

Lustigová Petra,
herečka

Příběhy obyčejného šílenství  (2005)

Mádl Jiří,
herec, režisér

Pojedeme k moři  (2014)

Magnusek Tomáš,
scénárista, herec

Bastardi  (2010)

Bastardi 2  (2011)

Školní výlet  (2012)

Bastardi 3  (2012)

Kameňák 4  (2013)

Macháček Jiří,
herec

Samotáři  (2000)

Macháně Jiří,
kameraman

Duše jako kaviár  (2004)

Macharáček Ivo,
režisér

Panic je na nic  (2006)

Máchová Irena,
herečka

Panic je na nic  (2006)

Malásek Petr,
hudební skladatel

Peklo s princeznou  (2009)

Mareček Ludvík,
producent

Špunti na vodě  (2017)

Marek Diviš,
kameraman

Divoké včely  (2001)

Margolius Daniel,
herec

Sametoví vrazi  (2005)

Marhoul Václav,
režisér

Mazaný Filip  (2004)

Tobruk  (2008)

Melíšková Klára,
herečka

Zahradnictví: Rodinný přítel  (2017)

Melounek Pavel,
producent

Experti  (2006)

Anglické jahody  (2008)

Menzel Jiří,
režisér

Setkání s Jiřím Menzelem  (2007)

Michálek Vladimír,
režisér

O rodičích a dětech  (2008)

Mucha Kryštof,
producent

Grandhotel  (2006)

Munzarová Bára,
herečka

Tajemství Lesní země  (2006)

Najbrt Marek,
režisér

Mistři  (2004)

Navrátil Nikola,
herec

Kameňák  (2003)

Nejedlý Jan,
producent

Prachy dělaj člověka  (2006)

Veni, vidi, vici  (2009)

Nellis Alice,
režisérka

Výlet  (2002)

Nepovím Petr,
scénárista

Vy nám taky, šéfe  (2008)

Nesvačilová Denisa,
herečka

Jak básníci čekají na zázrak (2016)

Němeček Jaroslav,
výtvarník

Čtyřlístek ve službách krále (2013)

Nimcová Bára,
herečka

Cesta z města  (2000)

Nosková Michaela,
zpěvačka

Školní výlet  (2012)

Nováková Sandra,
herečka

Veni, vidi, vici  (2009)

Obermaierová Jaroslava,
herečka

Bastardi (2010)

Bastardi 3 (2012)

Olmer Vít,
režisér

Bony a klid 2 (2014)

Ondříček David,
režisér

Jedna ruka netleská  (2003)

Grandhotel  (2006)

Pavelek Ivo,
producent

Waterloo po česku  (2002)

Bolero  (2004)

Pásek Pavel,
producent

Kameňák 4  (2013)

Pecharová Jaroslava,
kostýmní výtvarnice

Bolero  (2004)

Máj   (2008)

V peřině   (2011)

Pergl Ondřej,
herec

Duše jako kaviár  (2004)

Ployhar David,
kameraman

Tajemství Lesní země  (2006)

Polák Petr,
herec

Babovřesky 2  (2014)

Poledňáková Marie,
režisérka

Jak se krotí krokodýli  (2006)

Polívková Anna,
herečka

Bolero  (2004)

Pomajbo Roman,
herec a moderátor

Kvaska  (2007)

Pomeje Jiří,
herec a producent

Z pekla štěstí 2  (2001)

Kameňák  (2003)

Kameňák 2  (2004)

Kameňák 3  (2005)

Kameňák 4  (2013)

Prokopová - Visnerová Renata,
herečka

Prachy dělaj člověka  (2006)

Racek Tomáš,
herec

Bolero  (2004)

Sametoví vrazi  (2005)

Reif Oleg,
herec

Kameňák 2  (2004)

Remundová Sabina,
herečka

Výlet  (2002)

Roden Karel,
herec

Oběti a vrazi  (2000)

Roneš Michal,
herec

Dešťová víla  (2010)

Ruml Matouš,
herec

Celebrity s.r.o.  (2015)

Řehák Jan,
herec

Mistři  (2004)

Řehořová Nelly,
herečka a zpěvačka

Babovřesky 2  (2014)

Strašidla  (2016)

Špunti na vodě  (2017)

Sandeva Sára,
herečka

Život je život  (2015)

Seidlová Bára,
herečka

Bolero  (2004)

Skořepová Luba,
herečka

Cesta z města  (2000)

Sláma Bohdan,
režisér

Divoké včely  (2001)

Sommerová Olga,
režisérka

Vzpomínka na Jana Špátu  (2007)

Somr Josef,
herec

U mě dobrý  (2008)

Stavná Zuzana,
herečka

Zakázané uvolnění  (2011)

Stirská Zuzana,
zpěvačka

Bastardi 2  (2011)

Strejc Daniel,
producent

Zakázané uvolnění  (2014)

Suchánek Michal,
herec

Prachy dělaj člověka  (2006)

Svobodová Ilona,
herečka

Bastardi 3  (2012)

Šimčík Pavel,
herec

Bolero  (2004)

Šícha Petr,
režisér

Bastardi  (2010)

Školní výlet  (2012)

Šmíd Jaroslav,
herec

Doktor od Jezera hrochů  (2010)

Šmídmajer Miloslav,
producent a režisér

Jak básníci neztrácejí naději  (2004)

Jak se krotí krokodýli  (2006)

Peklo s princeznou  (2009)

Rodinka  (2010)

Probudím se včera  (2012)

Pojedeme k moři  (2014)

Celebrity s.r.o.  (2015)

Šnirychová Alice,
herečka

2Bobule  (2009)

Špáta Jan,
kameraman a režisér

Večer filmů Jana Špáty  (2001)

Okamžiky radosti Jana Špáty  (2002)

Špeldová Ivana,
architektka

Anglické jahody  (2008)

Štabrňák Roman,
herec

Panic je na nic  (2006)

Štípková Marie,
herečka

Anglické jahody  (2008)

Štoll Martin,
režisér, dramaturg, pedagog a nakladatel

Okamžiky radosti Jana Špáty  (2002)

Vzpomínka na Jana Špátu  (2007)

Šťastný Jan,
herec

Bastardi 2  (2011)

Švandová Jana,
herečka

Kytice  (2001)

Taclík Marek,
herec

Jedna ruka netleská  (2003)

Thielová Valentina,
herečka

Bastardi 3  (2012)

Tomsa Filip,
herec

Kvaska  (2007)

Veni, vidi, vici  (2009)

Trojan Ivan,
herec

Jedna ruka netleská  (2003)

Příběhy obyčejného šílenství  (2005)

Trojan Ladislav,
herec

Školní výlet (2012)

Trojan Ondřej,
producent a režisér

Musíme si pomáhat  (2000)

Želary  (2003)

Troška Zdeněk,
režisér

Princezna ze mlejna 2 (2000)

Kameňák (2003)

Kameňák 2 (2004)

Kameňák 3 (2005)

Nejkrásnější hádanka (2008)

Doktor od Jezera hrochů (2010)

Babovřesky (2013)

Babovřesky 2 (2014)

Babovřesky 3 (2015)

Strašidla (2016)

Tuček Benjamin,
režisér

Děvčátko  (2003)

Uhlíř Jaroslav,
hudební skladatel

Jak básníci čekají na zázrak (2016)

Ujfaluši Eva,
herečka

Experti  (2006)

Veni, vidi, vici  (2009)

Valeš Rostislav,
herec

Kameňák  (2003)

Kameňák 3  (2005)

Vejdělek Jiří,
režisér a producent

Ženy v pokušení  (2010)

Muži v naději  (2011)

Něžné vlny  (2014)

Bezva ženská na krku  (2016)

Vejvodová Anna,
herečka

Kameňák 3  (2005)

Vetchý Ondřej,
herec

Tmavomodrý svět  (2001)

Vobořil David,
herec

Panic je na nic  (2006)

Vodochodský Ivan,
herec, moderátor a producent

Kvaska  (2007)

Vojnar Petr,
herec

Experti  (2006)

Vojtek Josef,
zpěvák a herec

Jak se krotí krokodýli  (2006)

Vojtek Roman,
herec

Peklo s princeznou  (2009)

Vorel Tomáš,
režisér

Cesta z města  (2000)

Skřítek  (2005)

Vejška  (2014)

Instalatér z Tuchlovic  (2016)

Vorel Tomáš jr.,
herec

Vejška  (2014)

Vorlíček Václav,
režisér

Saxána a Lexikon kouzel  (2011)

Vydra Václav,
herec

Kameňák 2  (2004)

Vyskočil Ivan,
herec

Bastardi 3  (2012)

Zadražil Jan,
herec

Vy nám taky, šéfe  (2008)

Zábranská Dita,
herečka

Grandhotel  (2006)

Zaňková Veronika,
zpěvačka

Školní výlet  (2012)

Zevel Richard,
herec

Anglické jahody  (2008)

Žatečka Tomáš,
herec

Želary  (2003)

Panic je na nic  (2006)

Županič Ladislav,
herec

Bastardi 2  (2011)